Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz
Z życia gwiazd

Michał Wiśniewski z ciężarną żoną i córką w „Jaka to melodia?”. Uwagę skradł brzuszek Poli

Para niebawem powita na świecie drugie wspólne dziecko

Marta Nawacka 9 stycznia 2023 09:03
Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz

Popularność Michała Wiśniewskiego ani trochę nie słabnie. Wokalista doczekał się sporej ilości fanów, którzy śledzą nie tylko jego dokonania muzyczne, ale i życie prywatne. Artysta jest szczęśliwym mężem Poli i ojcem pięciorga dzieci, w tym synka, którego doczekał się z obecną ukochaną. Niebawem para powita na świecie drugiego wspólnego potomka, a tymczasem wokalista wybrał się wraz z żoną i najstarszą córką do programu „Jaka to melodia?”. Brzuszek Poli przykuwał ogromną uwagę!

Michał Wiśniewski – dzieci, rodzina

Popularny wokalista i lider zespołu Ich Troje cieszy się wieloma sukcesami w sferze muzycznej oraz sporym gronem fanów. Ci chętnie śledzą nie tylko jego karierę, ale również życie prywatne. Michał Wiśniewski pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu: z Magdą Femme, Martą Mandaryną Wiśniewską, Anną Świątczak, Dominiką Tajner oraz z obecną ukochaną, Polą. Ze związku z drugą żoną doczekał się dwójki dorosłych już dziś dzieci: syna Xaviera i córki Fabienne, a z małżeństwa z trzecią żoną ma dwie nastoletnie córki: Vivienne i Etiennette.

Zakochani Pola i Michał Wiśniewscy doczekali się w 2021 roku narodzin swojego pierwszego wspólnego, a zarazem piątego dla każdego z nich dziecka, synka Falco. W październiku ubiegłego roku małżonkowie poinformowali, że spodziewają się drugiej pociechy. Okazuje się, że tym razem będzie to również chłopiec. Artysta nie kryje dumy z żony oraz tego, że po raz szósty zostanie ojcem. „Ja mogę ją wesprzeć swoim widokiem i przytulać ją do serca. To jest szóste dziecko Poli, w związku z tym na pewno nie jest łatwo. Jestem z niej dumny, bo ona jest niezwykle dzielna. Poświęca cały czas naszemu synkowi, odwozi dzieci do szkoły rano, więc to jest naprawdę mega poświęcenie”, mówił jakiś czas temu w rozmowie z Jastrząb Post.

Czytaj też: Starszy syn Anny Przybylskiej jest zakochany! Szymon Bieniuk pokazał swoją dziewczynę

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Fabienne Wiśniewska,
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Fabienne Wiśniewska, "Jaka to melodia?", 08.01.2023, Warszawa

Michał Wiśniewski z córką i ciężarną żoną w „Jaka to melodia?”

Wokalista wyznał także, że jego ukochana, mimo natłoku obowiązków, chce każdą chwilę poświęcać swoim pociechom i rzadko decyduje się na pomoc niani. „Zdarza nam się, ale ja twierdzę, że za rzadko. Pola nie chce, jest nastawiona na to, żeby przebywać z dzieckiem jak najwięcej czasu, ale przekonuję ją do tego. Tłumaczę, że jest to zawsze kosztem czegoś. Może mi się uda”, zdradził w tej samej rozmowie Michał Wiśniewski.

Teraz małżonkowie wybrali się razem do programu TVP1 „Jaka to melodia?”. Michał Wiśniewski zabrał na plan swoją najstarszą córkę, Fabienne, oraz ciężarną żonę. Pola Wiśniewska miała na sobie spódnicę, która doskonale podkreślała jej ciążowy brzuszek i to właśnie on skradł największą uwagę. Nie da się ukryć, że już niebawem rodzina wokalisty ponownie się powiększy. Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Zobacz także: Maciej Dowbor odejdzie z show Twoja twarz brzmi znajomo? Prezenter zabrał głos: „Jestem w szoku”

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Fabienne Wiśniewska,
Fot. VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Fabienne Wiśniewska, "Jaka to melodia?", 08.01.2023, Warszawa

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Fabienne Wiśniewska,
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Fabienne Wiśniewska, "Jaka to melodia?", 08.01.2023, Warszawa

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.