Maciej Dowbor, Viva! 2013
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Maciej Dowbor odejdzie z show Twoja twarz brzmi znajomo? Prezenter zabrał głos: „Jestem w szoku”

Dopiero co z programem rozstał się Piotr Gąsowski

Rafał Kowalski 8 stycznia 2023 16:59
Maciej Dowbor, Viva! 2013
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Gdy wielbiciele programu Twoja twarz brzmi znajomo obejrzą za kilka miesięcy nową edycję show, mogą być w szoku. Decyzją władz Polsatu w programie nie zobaczymy już Katarzyny Skrzyneckiej. Solidarnie z formatu odszedł też Piotr Gąsowski. Co na to wszystko jego ekranowy partner Maciej Dowbor? Z ciężkim sercem zabrał głos…

Maciej Dowbor o dalszych losach Twoja twarz brzmi znajomo

O roszadach w telewizji Polsat mówiło się już od dłuższego czasu. Wiele decyzji od krótkiego czasu ma podejmować nowy dyrektor programowy  Edward Miszczak, który zastąpił Ninę Terentiew. W ostatnim tygodniu dowiedzieliśmy się, że stacja postanowiła podziękować Katarzynie Skrzyneckiej za prawie dekadę pracy w Twoja twarz brzmi znajomo. Informacja ta tak zasmuciła i zbulwersowała Piotra Gąsowskiego, że i on – dobrowolnie – rozstał się z produkcją.

Maciej Dowbor nie dowiadywał się o wszystkim na bieżąco, ponieważ odpoczywał w swoim drugim domu, w Hiszpanii. Dopiero teraz zamieścił post. Czy też odejdzie z hitowego show Polsatu? Na razie nie wie. „Ttbz to największa zawodowa przygoda mojego życia i 9 lat wspaniałych przeżyć! Ponad połowa mojej historii w Polsacie! Kocham ten program! Nie wiem jak skomentować to co się wydarzyło z @piotr.gasowski.official ! Jestem w szoku… potrzebuję więcej czasu! Stworzyliśmy fajny duet i nawet nie wyobrażam sobie jak TTBZ może istnieć bez niego😢. Tyle na teraz… #ciezkiczas #muszęochłonąć”, czytamy, a na filmie dołączonym do wpisu widzimy prezentera, który wyraża zdziwienie.

CZYTAJ TEŻ: Razem na parkiecie i w życiu prywatnym. Kim jest ukochana Pawła Stalińskiego?

Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski
Fot. 0427862378 31 paź 2017 FINAL VIII EDYCJI PROGRAMU TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

Piotr Gąsowski odpowiada na wpis i film Macieja Dowbora

Okazuje się, że Piotr Gąsowski nie uprzedził kolegi z programu o swojej smutnej decyzji. W komentarzu pod postem Macieja Dowbora napisał kilka słów. „Kochany Maćku! ❤Przyjacielu! Po pierwsze… przepraszam , że nie powiedziałem Ci o tym wcześniej…to był impuls, lawina emocjonalna, żal wielki! Po prostu skowyt za Kasią! @katarzyna_skrzynecka_official Proszę, wybacz…🙌”, czytamy.

Dalej poprosił o kilka rzeczy – Macieja i publiczność. „Po drugie…jeszcze bardziej proszę… zostań w programie @twojatwarzbrzmiznajomo ! To jest Twoje miejsce! Wielokrotnie Ci o tym mówiłem i pisałem! Jesteś świetny i kompetentny! Dowcipny i wciąż… młody! 😂 Stałeś się w tym programie … Mistrzem! I Twoi i nasi fani i fani tego programu , który kochamy , też by tego chcieli! A my razem… jeszcze nieraz coś stworzymy a już na pewno , jak wrócisz z Hiszpanii, napijemy się razem po szklaneczce J.D. Albo nawet … po dwie szklaneczki!😂Nie poddawaj się presji! I proszę wszystkich ludzi dobrej woli , których jest przecież więcej , aby uszanowali każdą decyzję Maćka! Bo on na to , jak rzadko kto , zasługuje! To jest też jego program , który pięknie współtworzył przez tyle lat! Kopię Cię , Dowbi, w tyłek na szczęście, przytulam i wspieram!”, zakończył swój wpis Piotr Gąsowski.

Co powinien Waszym zdaniem zrobić Maciej Dowbor? 

Czytaj też: Zostali parą za sprawą „Tańca z Gwiazdami”. Niektóre związki trwają do dziś!

Maciej Dowbor
Fot. Pawel Przybyszewski / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.