Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz
z życia gwiazd

Mama Michała Wiśniewskiego przeszła zabieg dzięki fanom syna. Muzyk podziękował za wsparcie

Wystosował również ważny apel. „Świat się nie składa z mojej mamy”

Marcjanna Maryszewska 20 stycznia 2023 09:07
Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz

Dwa dni temu Michał Wiśniewski zwrócił się z apelem do swoich fanów. Chodziło o jego mamę, Grażynę Wiśniewską — kobieta trafiła do szpitala na pilny zabieg. Załamany muzyk poprosił internautów o pomoc i zachęcał do oddawania krwi na rzecz kobiety. Od tamtego czasu internauci niecierpliwie wyczekiwali nowych informacje w sprawie stanu jej zdrowia. Lider Ich Troje nie pozostawił ich długo w niepewności.

Michał Wiśniewski poprosił fanów o pomoc

Dwa dni temu na Instagramie wokalisty pojawiło się bardzo osobiste nagranie. Opowiedział w nim historię swojej oczekującej na zabieg mamy, która bardzo pilnie potrzebowała krwi. „Proszę państwa, troszeczkę mnie też dopadła potrzeba, dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi 0 RH— dla mojej mamy, która leży w Warszawie”, tłumaczył zapewniając, że sam planuje zrobić to samo. Niestety ostatecznie okazało się to niemożliwe ze względu na przebyty nowotwór i leczenie łuszczycowe, co przekazał w kolejnym oświadczeniu.

ZOBACZ: Michał Wiśniewski ze łzami w oczach zwrócił się do fanów. Jego mama potrzebuje pomocy 

Internauci bardzo zaangażowali się w pomoc mamie muzyka, która wczoraj przeszła zabieg. Michał Wiśniewski z kolei przekazał, jak czuje się kobieta.

Grażyna Wiśniewska, Michał Wiśniewski, 30.06.2021 

Grażyna Wiśniewska, Michał Wiśniewski,
Fot. GRZEGORZ KRZYZEWSKI / FotoNews / Forum

Mama Michała Wiśniewskiego jest po operacji. Jak się czuje?

Pani Grażyna Wiśniewska jest już po operacji. Artysta za pośrednictwem serwisu Plejada poinformował wczoraj, że jego mama. „Dziękuję za troskę. Na razie mama jest na sali wybudzeniowej także proszę dać nam czas”. Kilka godzin później na swoim Instagramie opublikował nagranie, w którym potwierdził, że zabieg zakończył się powodzeniem, a kobieta się wybudziła. „Czuję się zobowiązany informować jak jest ze względu na waszą pomoc. [...] Mama wybudziła się, została na salę wybudzeń wprowadzona ok. godziny 15, więc wszystko jest w porządku. Rzeczywiście straciła bardzo dużo krwi i ona była potrzebna”. 

Michał Wiśniewski dodał, że swoją mamę może odwiedzić dopiero jutro, lecz natychmiast da znać, gdy złapie z nią kontakt. Na koniec zwrócił się do fanów z ważnym apelem i zachęcił do oddawania krwi tych, którzy oczywiście mają taką możliwość.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Dominika Gwit o macierzyństwo walczyła 4 lata. Tak wyglądała jej droga do szczęścia 

„Mam nadzieję, że to, co zebraliście, a zebraliście nieprawdopodobne ilości [...] wystarczy dla kolejnych osób. Wszyscy co mnie pytają, czy krew jest nadal potrzebna — tak, oczywiście, że jest potrzebna. Świat się nie składa z mojej mamy, tylko z całej masy ludzi, którzy każdego dnia potrzebują tę krew”, podkreślał.

Poruszeni fani natychmiast pośpieszyli z życzeniami zdrowia dla mamy muzyka. My również życzymy pani Grażynie szybkiego powrotu do pełni sił.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.