Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Michał Szpak pogrążony w żałobie, fani składają mu kondolencje. Artysta stracił bliską osobę

Konrad Szczęsny 9 listopada 2017 13:30
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

To dla Michała Szpaka duży cios. Renata Nektarowska, najwierniejsza fanka trenera w The Voice of Poland 8 i założycielka jego Fan Clubu, zmarła 8 listopada po długiej walce z chorobą. Wokalista jest pogrążony w żałobie.

 

Przeczytaj też: „Wyzywają mnie od ciot’’. Kontrowersyjne wyznanie Michała Szpaka!

 

Zobacz też: Michał Szpak wciąż cierpi po śmierci ukochanej fanki. To tym większa trauma, że zaledwie dwa lata temu artysta stracił ukochaną mamę...

 

Zobacz też: Michał Szpak o śmierci mamy: „To było jak odcięcie pępowiny’’

Renata Nektarowska, jedna z pierwszych fanek Michała Szpaka, nie żyje

Dwa i pół roku temu Michał Szpak musiał zmierzyć się z niewyobrażalną stratą ukochanej mamy, której zadedykował swoją pierwszą płytę. Na reprezentanta Polski na Eurowizji 2016 spadł teraz kolejny cios: jak podaje jego oficjalny Fan Club, 8 listopada po długiej walce z chorobą odeszła wierna fanka Michała, Renata Nektarowska, która towarzyszyła mu od początku ogólnopolskiej kariery, jeździła na wiele koncertów młodego wokalisty oraz wspierała go poprzez różne działania, m.in. zakładając Fan Club działający pod nazwą „Michał Szpak Oficjalny Fan Club”.

 

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy Was, że dzisiaj, po ciężkiej walce z chorobą zmarła nasza Renata Nektarowska. Odeszła matka i założycielka naszego Fan Clubu, przyjaciółka i najwierniejsza fanka Michała”, głosi komunikat. 

 

 

Zobacz też: Michał Szpak wróci na Eurowizję?! „Mam świadomość, że nie mogę...’’ EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Michał Szpak pogrążony w żałobie po śmierci fanki

 

Na znak żałoby Michał Szpak umieścił w mediach społecznościowych w miejscu zdjęcia czarny kwadrat. Fani w komentarzach składają mu kondolencje.

 

Pomódlmy się za Duszę naszej pani Reni. . . .”, „Michał trzymaj się. Jesteśmy z tobą całym sercem”, „Wyrazy współczucia 😢 Poznałam Renie i to był Anioł z zawsze uśmiechnięta buzią i dobrym sercem .Tak mi przykro i smutno 😢 trzymaj się Michał”, piszą poruszeni sympatycy młodego wokalisty.

 

Zobacz też: Ekstrawaganckie stroje, pomalowane paznokcie, buty na koturnach. Wszystkie prowokacje Michała Szpaka

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.