Anita Werner, Michał Kołodziejczyk
Fot. Baranowski Michał/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

To najbardziej tajemniczy związek w polskim show-biznesie. Kim jest partner Anity Werner?

Poznajcie historię ich miłości!

Gabriela Czernecka 11 marca 2019 18:52
Anita Werner, Michał Kołodziejczyk
Fot. Baranowski Michał/AKPA

To najbardziej tajemniczy związek w polskim show-biznesie. Swoje życie prywatne Anita Werner stara się trzymać z dala od mediów. Podczas rozdania tegorocznych TeleKamer postanowiła zrobić wyjątek i pokazała się publicznie wraz ze swoim nowym partnerem. Kim jest ukochany Anity Werner? 

Michał Kołodziejczyk - kim jet partner Anity Werner?

Spotykają się od kilku miesięcy, ale dopiero teraz zdecydowali ujawnić się światu. Anita Werner na rozdaniu tegorocznych nagród TeleKamer, pojawiła się u boku nowego partnera, Michała Kołodziejczyka. Kim jest ukochany dziennikarki TVN? To dziennikarz sportowy z Wirtualnej Polski. Para spotyka się razem od niedawna. O ich związku jako jeden z pierwszych napisał magazyn Na Żywo.

Zakochani starają się jednak trzymać z dala od mediów, choć jak podaje Fakt, powołując się na swojego informatora: „W pracy opowiada o wspólnych weekendach i zakupach. Są ze sobą bardzo szczęśliwi. Michał zapewnia, że Anita wcale nie jest królową lodu, jak nazywają ją widzowie Faktów. Ma ponoć wielkie poczucie humoru i dużo się śmieje”, czytamy.

Anita Werner spotykała się wcześniej z podróżnikiem Kacprem Godyckim-Ćwirko, który zmarł nagle w 2012 roku. Wygląda na to, że znów odnalazła szczęście w miłości. „W związku nie chodzi o rywalizację. Ja całe życie rywalizowałam ze sobą, mam dość. Nie chcę jeszcze w domu napinać mięśni. Lepiej się nawzajem nakręcać. Nawet gdy reprezentujemy różne dyscypliny. Ja mogę jego dyscypliny nie znać, mogę być w niej słaba. Ważne, że widzę, że on jest mistrzem. Wtedy jest podziw, jestem szczęśliwa i dumna’’, mówiła jakiś czas temu prezenterka w rozmowie z Twoim Style

Zdradziła także jest jej wymarzony typ faceta? „Nie będę gdybać, z kim mogłabym się związać, bo już się związałam. Ale porzućmy stereotypy. Ja jestem jednocześnie wszechmogąca i krucha. Wrażliwa, delikatna. Ci, którzy znają mnie tylko z telewizji, myślą: A to baba, zimna, ostra, konkretna...’’. Kiedyś studenci przyznali mi nagrodę Mediatora w kategorii: „TORpeda’’, a ja torpedą jestem tylko w pracy’’, skwitowała Werner. Czy Michał Kołodziejczyk to ten jedyny?  

Anita Werner, Michał Kołodziejczyk
Fot. Baranowski Michał/AKPA

Anita Werner, VIVA! styczeń 2010
Fot. Robert Wolański

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.