Anita Werner, Michał Kołodziejczyk
Fot. Baranowski Michał/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

To najbardziej tajemniczy związek w polskim show-biznesie. Kim jest partner Anity Werner?

Zakochani wydają wspólną książkę!

Gabriela Czernecka 30 września 2020 17:52
Anita Werner, Michał Kołodziejczyk
Fot. Baranowski Michał/AKPA

To najbardziej tajemniczy związek w polskim show-biznesie. Swoje życie prywatne Anita Werner stara się trzymać z dala od mediów. Podczas rozdania TeleKamer 2019 postanowiła zrobić wyjątek i pokazała się publicznie wraz ze swoim nowym partnerem, Michałem Kołodziejczykiem. Wkrótce para wyda wspólną książkę. O czym będzie opowiadać? Kim jest partner dziennikarki? Poznajcie ich historię. 

Michał Kołodziejczyk - kim jest partner Anity Werner?

Dopiero w ubiegłym roku postanowili ujawnić się światu. Anita Werner na rozdaniu nagród TeleKamer 2019, pojawiła się u boku nowego partnera, Michała Kołodziejczyka. Od tamtej pory nie ukrywają swojej miłości i na Instagramie publikują wspólne fotografie. Ukochany Anity Werner jest znanym i cenionym dziennikarzem sportowym. Michał Kołodziejczyk zajmował stanowisko redaktora naczelnego działu sportowego w Wirtualnej Polsce. Obecnie jest dyrektorem stacji Canal+ Sport. Para spotyka się razem od niedawna. O ich związku jako jeden z pierwszych napisał magazyn Na Żywo.

Zakochani starają się jednak trzymać z dala od mediów, choć jak podawał Fakt, powołując się na swojego informatora: „W pracy opowiada o wspólnych weekendach i zakupach. Są ze sobą bardzo szczęśliwi. Michał zapewnia, że Anita wcale nie jest królową lodu, jak nazywają ją widzowie Faktów. Ma ponoć wielkie poczucie humoru i dużo się śmieje”, czytamy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak wyglądamy podczas przerwy w pracy😉 Plaża w Tel Awiwie była dla nas tylko miłym przystankiem między spotkaniami. Izrael był jednym z sześciu krajów, w których sprawdzaliśmy jak futbol tłumaczy świat. Piłka nożna stała się tam narzędziem społecznej komunikacji. Uniwersalnego języka piłki uczą się nawet dzieci dwóch skonfliktowanych stron. „Zwykle to Żydzi goszczą Palestyńczyków, bo droga w drugą stronę jest zamknięta. I jest tak: w jednym rogu boiska siedzą Żydzi, a w drugim drużyna arabska. I jest cisza. Gdy Palestyńczycy wychodzą z autobusu, Żydzi patrzą na nich bardzo podejrzliwie, a poza tym się ich boją. Żydowskie dzieci myślą, że palestyńskie dzieci mają długie brody.” To tylko mały fragment , ale już dziś na stronie internetowej www.mecztopretekst.wsqn.pl czeka na Was kolejny kawałek tego, co w Izraelu zrobiliśmy. Link znajdziecie w bio. Szczegóły także w stories😉 Premiera naszej książki już 14 października! Mam nadzieję, że Wam się spodoba!😉 #mecztopretekst #książka #izrael #israel #futbol #wojna #polityka #michalkolodziejczyk #zM #najlepiej #premiera #newproject #staytuned @wydawnictwosqn @labotigapl

Post udostępniony przez Anita Werner (@anita_werner_official)

Anita Werner spotykała się wcześniej z podróżnikiem Kacprem Godyckim-Ćwirko, który zmarł nagle w 2012 roku. Wygląda na to, że znów odnalazła szczęście w miłości. „W związku nie chodzi o rywalizację. Ja całe życie rywalizowałam ze sobą, mam dość. Nie chcę jeszcze w domu napinać mięśni. Lepiej się nawzajem nakręcać. Nawet gdy reprezentujemy różne dyscypliny. Ja mogę jego dyscypliny nie znać, mogę być w niej słaba. Ważne, że widzę, że on jest mistrzem. Wtedy jest podziw, jestem szczęśliwa i dumna’’, mówiła jakiś czas temu prezenterka w rozmowie z Twoim Stylem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedy byliśmy w drodze, było dużo śmiechu, ale kiedy docieraliśmy do celu, bywało różnie. Belfast to miasto podzielone. Murami, religią i bólem. Już pierwszego dnia trafiliśmy na zamieszki w dzielnicy katolickiej. I wszystko, co w tym mieście buzuje na co dzień pod powierzchnią, wylało się na zewnatrz na naszych oczach. „Te mury oddzielają od siebie bolesną codzienność. Tutaj każdy wie, kto był mordercą, kto zabił kogoś z jego rodziny. Niektórzy byli nawet świadkami takich zabójstw. Rozmawiam z tymi ludźmi, a oni powtarzają: „Ja mu nie wybaczę, ale nic z tym nie zrobię. Nie będzie żadnej kary. Muszę rozmawiać z jego rodziną, bo jest pokój”. W Irlandii Północnej zażywa się najwięcej antydepresantów w całej Wielkiej Brytanii. Są tu alkohol, depresja i bardzo dużo samobójstw. [...] Dzieci często nie mają świadomości, kim są, dopóki nie pójdą do szkoły. Tam dowiadują się, że są protestantami albo katolikami. Potem to definiuje ludzi, nikt nie pyta ich o wyznanie, ale o to, do jakiej chodzili szkoły.” To tylko krótki fragment tego, co usłyszeliśmy w Belfaście. W mieście, w którym podobnie jak w całej Irlandii Północnej, przy pomocy piłki nożnej próbuje się połączyć ludzi. Więcej przeczytacie w naszej książce #mecztopretekst , ale już dziś, razem z @michal_kolo1 zapraszamy Was do obejrzenia kolejnego krótkiego filmu, który opowiada o kulisach naszej pracy. Film na specjalnej stronie internetowej - link w bio. Szczegóły także w stories😉 Premiera książki już 14 października! Mam nadzieję, że Wam się spodoba😉 Przedsprzedaż w @labotigapl i @empikcom #belfast #irlandiapółnocna #northernireland #mecztopretekst #futbol #wojna #polityka #książka #premiera #newproject #staytuned #michalkolodziejczyk @wydawnictwosqn @labotigapl

Post udostępniony przez Anita Werner (@anita_werner_official)

Zdradziła także jest jej wymarzony typ faceta? „Nie będę gdybać, z kim mogłabym się związać, bo już się związałam. Ale porzućmy stereotypy. Ja jestem jednocześnie wszechmogąca i krucha. Wrażliwa, delikatna. Ci, którzy znają mnie tylko z telewizji, myślą: A to baba, zimna, ostra, konkretna...’’. Kiedyś studenci przyznali mi nagrodę Mediatora w kategorii: „TORpeda’’, a ja torpedą jestem tylko w pracy’’, skwitowała Werner. Czy Michał Kołodziejczyk to ten jedyny?

Para spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Łączy ich miłość do dziennikarstwa i sportu. Anita Werner i Michał Kołodziejczyk także sporo podróżują. Kochają zdobywać górskie szczyty. 

Teraz dowiadujemy się, że w czasie lockdownu para napisała wspólną książkę. O czym będzie? Nosi tytuł: ,,Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka". Pozycja już w październiku ma pojawić się na rynku. 

,,Można nie kochać futbolu, ale warto wiedzieć, jak wpływa na ludzi. Można nie być kibicem, ale warto zobaczyć, jak kibicowanie daje ludziom głos. (...) Przez wiele miesięcy w sześciu różnych krajach na własnej skórze sprawdzaliśmy, jak to działa: jak piłka nożna wpływa na miejsca i ludzi od lat żyjących w konflikcie, jak te konflikty widać w drużynach i na trybunach. Dotarliśmy tam, gdzie normalnie trudno jest dotrzeć, pytaliśmy o to, o czym często normalnie się nie mówi. Rozmawialiśmy z czołowymi piłkarzami, wpływowymi politykami, z chodzącymi legendami, których nazwiska to marka. To nie jest książka tylko dla kibiców piłkarskich, ale dla wszystkich, którzy potrafią łączyć kropki. Piłka nożna tłumaczy świat. To nie banał, tak naprawdę jest", opisywali Anita Werner i Michał Kołodziejczyk.

  

Anita Werner, Michał Kołodziejczyk
Fot. Baranowski Michał/AKPA

Anita Werner, VIVA! styczeń 2010
Fot. Robert Wolański

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.