O TYM SIE MÓWI

Meghan i Harry, Jackson, Lagerfeld jako... postaci z kreskówek?!

Dzieła tego artysty robią wrażenie!

Olga Figaszewska 10 marca 2019 07:55
Postaci jako kreskówki
Fot. Xi Ding, @xidingart

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałyby znane i lubiane gwiazdy jako postaci z kreskówek? Wystarczy obejrzeć jego dzieła! Xi Ding nazywany jest "projektantem twarzy" i swoim talentem udowadnia, że karykatura jest prawdziwą sztuką! 

Karykatury gwiazd 

Xi Ding to międzynarodowej sławy, wielokrotnie nagradzany artysta, który na co dzień stacjonuje w Austrii. Jego specjalizacją jest karykatura rysunkowa. Prace Xi Dinga są zyskały uznanie na całym świecie. W charakterystyczny dla siebie - humorystyczny sposób, podkreśla cechy danej postaci. Wzorując się na znanych twarzach buduje model, który sukcesywnie uzupełnia za pomoca Photoshopa. Dzięki niemu księżna Meghan i książę Harry, Michael Jackson, Lady Gaga czy Bradley Cooper stają się czarującymi, kreskówkowymi wersjami samych siebie! 

Twórczość Xi Dinga 

Swój unikalny styl rozwinął dzięki studiowaniu techniki klasycznego portretu, tradycyjnej europejskiej karykatury i amerykańskiej kreskówki. W niecałe 3 minuty potrafi podkreślić znaczące cechy osobowości swojego modela w zabawny i atrakcyjny sposób. Zalicza się do grona najszybszych artystów w swojej dziedzinie na całym świecie. Jego zdolności wykraczają daleko poza stereotypowe cechy karykatury. Prostota jego projektów odzwierciedla jego wyrafinowaną technikę ekspresji.  

Prace Xi Dinga dotychczas można było podziwiać m.in. w Wiedniu, Niemczech, Szwajcarii, Francji, Włoszech, na Węgrzech. 

Sami przyznacie, że jego twórczość robi wrażenie!  

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

R.I.P #karllagerfeld

Post udostępniony przez Xi Ding (@xidingart)

 

 

 

 

 

 

 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!