Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub?!

Dziennikarka zamieściła tajemnicze zdjęcie!

Redakcja VIVA! 4 września 2019 11:51
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski stanęli na ślubnym kobiercu?! Media od wielu miesięcy spekulują na temat łączącej ich relacji i tego czy para wkrótce zdecyduje się na zawarcie związku małżeńskiego. Teraz na instagramowym profilu dziennikarki pojawiło się wymowne zdjęcie...

Martyna Wojciechowska wzięła ślub?

Gwiazda zaskoczyła fanów zdjęciem w sukni ślubnej. ,,Nadchodzi nowe... M. 📸 @mariojaniszewski75 #newiscoming #wolf", napisała tajemniczo. Wielbiciele dziennikarki zastanawiają się, czy Martyna Wojciechowska przygotowuje się do wielkiej uroczystości, a może już stanęła na ślubnym kobiercu?

,,Gratulacje! wszystkiego co dobre i piękne na nowej drodze życia! ❤🖤",,nowe odcinki programu? Jeśli nie, to ogromnie gratuluję!!!😊 jesteście obydwoje cudowni", ,,Martynka myśle że to do programu. Po Blance nie dam sie zrobić 😄. Jakby co to życze wam dużo szczęścia, miłości", ,,świetna para ☺️ najlepszości", ,,Nie wierzę! Naprawdę?",  czytamy w komentarzach.

Ale wszystko wskazuje na to, że ślubne zdjęcie to jedynie kadr z pracy na planie Kobiety na krańcu świata. Jeden z odcinków będzie poświęcony Koreankom, które decydują się wziąć ślub same ze sobą. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nadchodzi nowe... M. 📸 @mariojaniszewski75 #newiscoming #wolf

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.