Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub?!

Dziennikarka zamieściła tajemnicze zdjęcie!

Redakcja VIVA! 4 września 2019 11:51
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski stanęli na ślubnym kobiercu?! Media od wielu miesięcy spekulują na temat łączącej ich relacji i tego czy para wkrótce zdecyduje się na zawarcie związku małżeńskiego. Teraz na instagramowym profilu dziennikarki pojawiło się wymowne zdjęcie...

Martyna Wojciechowska wzięła ślub?

Gwiazda zaskoczyła fanów zdjęciem w sukni ślubnej. ,,Nadchodzi nowe... M. 📸 @mariojaniszewski75 #newiscoming #wolf", napisała tajemniczo. Wielbiciele dziennikarki zastanawiają się, czy Martyna Wojciechowska przygotowuje się do wielkiej uroczystości, a może już stanęła na ślubnym kobiercu?

,,Gratulacje! wszystkiego co dobre i piękne na nowej drodze życia! ❤🖤",,nowe odcinki programu? Jeśli nie, to ogromnie gratuluję!!!😊 jesteście obydwoje cudowni", ,,Martynka myśle że to do programu. Po Blance nie dam sie zrobić 😄. Jakby co to życze wam dużo szczęścia, miłości", ,,świetna para ☺️ najlepszości", ,,Nie wierzę! Naprawdę?",  czytamy w komentarzach.

Ale wszystko wskazuje na to, że ślubne zdjęcie to jedynie kadr z pracy na planie Kobiety na krańcu świata. Jeden z odcinków będzie poświęcony Koreankom, które decydują się wziąć ślub same ze sobą. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nadchodzi nowe... M. 📸 @mariojaniszewski75 #newiscoming #wolf

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?