Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska przechodzi na emeryturę?!

Podróżniczka zdradziła swoje plany!

Olga Figaszewska 29 października 2019 06:45
Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Ograniczenia? Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Prowadząca program Kobieta na krańcu świata przekracza kolejne granice. Martyna Wojciechowska zdobyła Koronę Ziemi, ukończyła Rajd Dakar, niedawno założyła Fundację UNAWEZA. Stara się być dobrym człowiekiem, a przede wszystkim najlepszą mamą. Ale czy dziennikarka i podróżniczka myśli już o emeryturze?

Martyna Wojciechowska o emeryturze

Uspokajamy wszystkich fanów Martyny Wojciechowskiej. Gwiazda nie zamierza zniknąć z show-biznesu. Nie zamierza porzucić również swoich pasji, spełnia marzenia i obieca zupełnie nowe cele. O emeryturze nie myśli, a co więcej… doskonale wie, jak będzie wyglądać jej przyszłość.

„Nadal będę biegać i skakać. Może wolniej niż teraz, ale na pewno nie zamierzam rezygnować z aktywności fizycznej i podróżowania. Nie sądzę, by coś mogło zmienić moje plany”, powiedziała w rozmowie z Faktem.

Okazuje się, że jej autorytetem i wzorem jest Elżbieta Dzikowska. „Wystarczy spojrzeć na Elżbietę Dzikowską, która jest moim autorytetem. To pani, która mimo wieku nie zwalnia, podróżuje i zaraża ludzi swoim optymizmem, szalonymi pomysłami. Nadal zaskakuje mnie swoją kreatywnością i wigorem. Ja po prostu będę taka sama ”, dodała podróżniczka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MIGRANT≠UCHODŹCA❗Znasz różnicę? Uchodźca MUSI opuścić swój kraj z powodu ZAGROŻENIA ŻYCIA LUB WOLNOŚCI. Migrant to osoba, która opuszcza swój kraj żeby znaleźć pracę, uczyć się lub z innych przyczyn osobistych. Według danych UNHCR, 70,8 miliona ludzi na całym świecie zostało zmuszonych do opuszczenia domu. Wśród nich jest prawie 25,9 MILIONÓW UCHODŹCÓW, ponad połowa z nich ma mniej niż 18 lat. Dzisiaj zabierzemy Was do ich świata… To był jeden z trudniejszych odcinków, jaki kiedykolwiek zrealizowaliśmy. Emisja o 11:00, a wcześniej o 10:20 widzimy się w @dziendobrytvn M. 📸 @mariojaniszewski75 #kobietanakrancuswiata #womanattheendoftheworld #newepisode #premiere #war #Syria #lifeafterwar #martynawojciechowska

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czekamy na Was już za 10 min na antenie TVN... WOJNA NIE JEST KOBIETĄ! M.

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.