Marta Manowska, Viva! 20/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE
z żYCIA GWIAZD

Marta Manowska na zdjęciu z mamą. Internauci zachwyceni: Wyglądają jak siostry!

Fotografia Marty Manowskiej z mamą robi furorę w sieci!

Gabriela Czernecka 10 maja 2021 13:45
Marta Manowska, Viva! 20/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Marta Manowska podzieliła się z fanami zdjęciem z mamą. Jedni twierdzą, że są identyczne i wyglądają jak siostry, inni wręcz przeciwnie. Jedno jest pewne, fotografia już stała się hitem sieci! 

Marta Manowska na zdjęciu z mamą. Podobne?

Należy do grona najpopularniejszych prezenterek. Fani uwielbiają jej sposób prowadzenia programów Sanatorium miłości czy Rolnik szuka żony, w których okazuje uczestnikom potrzebne wsparcie, współczucie, ale spokój i ciepło. Nic dziwnego, że Marta Manowska szybko zyskała sympatię widzów.

Zobacz: Marta Manowska: „Zdarza mi się usiąść i obserwowaćludzi, ich zachowania, reakcje. To ważna lekcja”

Marta Manowska, Viva! 20/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Zdjęcie Marty Manowskiej z mamą

Choć na ekranach naszych telewizorów mamy okazję widywać ją dość często, to o samej Marcie Manowskiej wiadomo niewiele. Prezenterka niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego prywatnego życia. Co jakiś czas robi jednak wyjątek. Z okazji zbliżającego się Dnia Matki podzieliła się z internautami swoją fotografią z mamą. „Już 26 maja Dzień Mamy. Wrzucam wam dla przypomnienia”, podpisała wspólną fotografię. 

Zobacz także: Marta Manowska jest już po ślubie? Prezenterka TVP zamieściła w sieci zdjęcia z obrączką

Patrząc na nią nie ma wątpliwości, że mama Marty Manowskiej to niezwykle elegancka kobieta. Panie łączy wyjątkowa więź i widząc, jak wspólnie pozują do zdjęć, widać, że darzą się ogromnym uczuciem. Fani zwrócili też uwagę na podobieństwo Marty i jej mamy. Jedni piszą, że wyglądają jak siostry, inni, że są podobne, ale nie aż tak bardzo. Faktycznie są aż tak podobne? Zobaczcie fotografię i oceńcie sami! 

Szukasz idealnego prezentu dla mamy na Dzień Matki? Zainspiruj się biżuterią, którą ma na sobie Marta Manowska i jej mama! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.