Marta Manowska, Viva! 20/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE
z żYCIA GWIAZD

Marta Manowska na zdjęciu z mamą. Internauci zachwyceni: Wyglądają jak siostry!

Fotografia Marty Manowskiej z mamą robi furorę w sieci!

Gabriela Czernecka 10 maja 2021 13:45
Marta Manowska, Viva! 20/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Marta Manowska podzieliła się z fanami zdjęciem z mamą. Jedni twierdzą, że są identyczne i wyglądają jak siostry, inni wręcz przeciwnie. Jedno jest pewne, fotografia już stała się hitem sieci! 

Marta Manowska na zdjęciu z mamą. Podobne?

Należy do grona najpopularniejszych prezenterek. Fani uwielbiają jej sposób prowadzenia programów Sanatorium miłości czy Rolnik szuka żony, w których okazuje uczestnikom potrzebne wsparcie, współczucie, ale spokój i ciepło. Nic dziwnego, że Marta Manowska szybko zyskała sympatię widzów.

Zobacz: Marta Manowska: „Zdarza mi się usiąść i obserwowaćludzi, ich zachowania, reakcje. To ważna lekcja”

Marta Manowska, Viva! 20/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Zdjęcie Marty Manowskiej z mamą

Choć na ekranach naszych telewizorów mamy okazję widywać ją dość często, to o samej Marcie Manowskiej wiadomo niewiele. Prezenterka niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego prywatnego życia. Co jakiś czas robi jednak wyjątek. Z okazji zbliżającego się Dnia Matki podzieliła się z internautami swoją fotografią z mamą. „Już 26 maja Dzień Mamy. Wrzucam wam dla przypomnienia”, podpisała wspólną fotografię. 

Zobacz także: Marta Manowska jest już po ślubie? Prezenterka TVP zamieściła w sieci zdjęcia z obrączką

Patrząc na nią nie ma wątpliwości, że mama Marty Manowskiej to niezwykle elegancka kobieta. Panie łączy wyjątkowa więź i widząc, jak wspólnie pozują do zdjęć, widać, że darzą się ogromnym uczuciem. Fani zwrócili też uwagę na podobieństwo Marty i jej mamy. Jedni piszą, że wyglądają jak siostry, inni, że są podobne, ale nie aż tak bardzo. Faktycznie są aż tak podobne? Zobaczcie fotografię i oceńcie sami! 

Szukasz idealnego prezentu dla mamy na Dzień Matki? Zainspiruj się biżuterią, którą ma na sobie Marta Manowska i jej mama! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.