Marta Manowska, Viva! 20/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Marta Manowska jest już po ślubie? Prezenterka TVP zamieściła w sieci zdjęcia z obrączką

Co wiemy o wybranku gwiazdy?

Rafał Kowalski 7 lipca 2020 14:53
Marta Manowska, Viva! 20/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Marta Manowska rzadko mówi o swoim życiu prywatnym i chyba jest to sprawdzona recepta na to, by sercowe sprawy gwiazdy układały się znakomicie. Tak przynajmniej twierdzą fani prowadzącej Sanatorium miłości, którzy zauważyli na jej palcu obrączkę… Czy ulubienica publiczności jest już po ślubie?

Marta Manowska – ślub, obrączka, partner

Jeszcze pod koniec 2018 roku Marta Manowska opowiadała w wywiadach, że czeka na prawdziwą miłość. Prezenterka mówiła, że nie chciałaby długo żyć na kocią łapę i marzy o ślubie kościelnym. Ten nie był jednak w najbliższych planach 36-latki. Gwiazda pięknie mówiła o wymarzonym partnerze, którego chciałaby nazywać swoją bratnią duszą. „Taki który złapie mnie za rękę i pójdzie ze mną w to szaleństwo, a ja pójdę z nim w to szaleństwo (...) Kogoś kto będzie chciał powiększyć rodzinę i będzie chciał mieć ze mną dziecko”, wyznała. „Ale ta sfera (uczuciowa - red.) może zostać dla mnie. Jest trochę filmowa i trochę skomplikowana i na wielkich kołach, bo takie mam życie... niestabilne. Nie mam rodziny, nie mam stabilności, nie mam dzieci. Perspektywy mam, jak każdy”, dodawała w programie W łóżku z Oscarem.

Wszystko odmieniło się w zeszłym roku, w którym Marta Manowska nie zaprzeczała już, gdy ktoś pytał, czy ma kogoś u swojego boku. Z kolei w marcu gwiazda TVP zdobyła się na wyznanie, na które czekali jej fani. „Jestem szczęśliwa. Chyba szczęśliwie zakochana. Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam”, wyjawiła gospodyni Rolnik szuka żony w rozmowie z Jastrząb Post.

Jak 36-latka i jej ukochany się poznali? Sama zainteresowana mówiła niewiele… „Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła”, opowiadała w tym samym wywiadzie. Dziennikarze dowiedzieli się jednak, że partner Martyn Manowskiej to operator o imieniu Adam, którego prezenterka poznała na planie jednego z show…

Czy para jest już po ślubie? Tego nie wiadomo, ale zdjęcie z obrączką na palcu, które Marta Manowska dopiero co opublikowała na Instagramie daje do myślenia… Czekamy na oficjalny komentarz w tej sprawie. A gwieździe – po ślubie czy bez ślubu – życzymy wszystkiego najpiękniejszego. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Edytuj? . . . Kto wykonał te piękne zdjęcia i włosy? @giuseppe_hairstylist

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czy dalej? . . . @giuseppe_hairstylist @no_i_pieknie__

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

Marta Manowska, Viva! 20/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.