Marta Manowska, Viva! 20/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Marta Manowska podzieliła się z fanami zdjęciem ukochanego?!

Kim jest jej wybranek?

Redakcja VIVA! 27 marca 2020 09:45
Marta Manowska, Viva! 20/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Marta Manowska zyskała sympatię telewidzów jako prowadząca Rolnik szuka żony i Sanatorium miłości.  Do tej pory pomagała innym w poszukiwaniu miłości. Sama przez długi czas była samotną wyspą. Gwiazda rzadko wypowiada się na prywatne tematy. Ale kilka dni temu w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie tajemniczego mężczyzny. Kim jest ukochany gwiazdy?

Marta Manowska o miłości

Marta Manowska  już rok temu nie zaprzeczała, że w jej życiu pojawiła się wyjątkowa osoba, przy której czuje się bezpiecznie i może liczyć na jej wsparcie.  

„Wszyscy mamy za sobą jakieś porywy serca, ale w pewnym wieku dochodzi się do przeświadczenia, że ta normalność w tym świecie wcale nie jest taka oczywista i czasami jest jej trochę mało. Serce w różnym wieku w różnych kierunkach się rwie, ale dochodzi się do momentu, kiedy pragnie się kogoś normalnego u boku, kto będzie obecny w życiu, z kim można dzielić radości i smutki pod kołdrą, ale też biegać po lesie i skakać z radości”, wyznała w marcu 2019 roku w wywiadzie dla Pomponik.pl.

„Jestem szczęśliwa. Chyba szczęśliwie zakochana. Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba  z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam”, zdradziła z kolei w rozmowie z JastrząbPost. 

Przyznała również, że zależy jej na długotrwałym związku.  „Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła”, dodała wówczas prowadząca Sanatorium miłości i Rolnik szuka żony.

Marta Manowska w nowej fryzurze
Fot. Instagram@martamanowska

Kim jest ukochany Marty Manowskiej?

Super Express sugerował, że ukochany Marty Manowskiej ma na imię Jakub i jest dźwiękowcem.  Para miała poznać się dwa lata temu na planie Sanatorium miłości. Czy to prawda? 

Niedawno gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie tajemniczego mężczyzny, które opatrzyła jednym hashtagiem #marzyć. W komentarzach fani zasypują ją pytaniami o postać z fotografii, niektórzy gratulują.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#marzyć

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

Okazuje się, że nie przedstawia ona wybranka Marty Manowskiej. Ujęcie jest jedynie materiałem prasowym norweskiego ośrodka z obserwatorium zorzy polarnej. Prawdę udało się odkryć internautom! 

„Nikt, zdjęcie z mat. reklamowych obserwatorium zorzy polarnej w Senja ”,czytamy. 

Rzeczywiście, podobne zdjęcie możemy znaleźć na Instagramie Aurora Borealis Observatory 

Marta Manowska, Viva! 20/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!