Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO
O niej jest głośno

Marta Kaczyńska zamieszka w stolicy? Przeprowadzi się dla partnera!

A co na to córki prawniczki?

Monika Katarzyna Krupska 26 kwietnia 2018 16:20
Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO

Od kilku tygodni głośno jest o Marcie Kaczyńskiej, która jest w trzeciej ciąży. Córka zmarłej pary prezydenckiej starała się nie komentować plotek na temat swojego błogosławionego stanu. Ale gdy ciążowy brzuszek zaczął być widoczny, nie miała wyjścia, potwierdziła ciążę. 

Czekała na odpowiedni moment

Teraz do mediów przedostała się kolejna informacja na temat Kaczyńskiej. Marta najprawdopodobniej przeprowadzi się z Sopotu do Warszawy! W stolicy jej partner, Piotr Zieliński prowadzi interesy. Wcześniej ze względu na córki nie chciała zmieniać miejsca zamieszkania. Ale gdy w drodze jest kolejne dziecko, zmieniła zdanie. 

„Długo czekała na odpowiedni moment, by porozmawiać z nimi na temat przeprowadzki. Zależało jej, aby w tak ważnej kwestii zapytać córki o zdanie i nie stawiać ich przed faktem dokonanym”, informuje Na Żywo

15-letnia Ewa i 10-letnia Martyna były mocno zszokowane decyzją matki. Przeprowadzka oznacza dla nich zmianę szkoły i pożegnanie się z kolegami z Trójmiasta.

„Miały do matki wiele pytań. Chciały wiedzieć, czy będą mogły zabrać ze sobą psa i konie, do jakich szkół pójdą, czy w nowym domu znajdą się dla nich osobne pokoje” mówi informator tygodnika. Kaczyńska zagwarantowała córkom, że w stolicy będą miały dobre warunki. Do przeprowadzki ma dojść po zakończeniu roku szkolnego.  

Marta Kaczyńska w ciąży, ciążowy brzuszek Marty Kaczyńskiej
Fot. East News

Marta Kaczyńska z partnerem
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?