NOWY NUMER

Katarzyna Dowbor: „Jestem człowiekiem wsi. Warszawa mnie męczy’’ EKSKLUZYWNE VIDEO

Damian Duda 24 stycznia 2018 17:45

Katarzyna Dowbor dzięki udziałowi w programie „Nasz nowy dom’’ powróciła na szczyt! Telewizyjne show, w którym prezenterka ze swoją ekipą pomaga potrzebującym spełnić marzenia o wymarzonym miejscu, bije rekordy popularności. W rozmowie z Piotrem Wojtasikiem gwiazda opowiedziała o tym, dlaczego czuje się inna, jak radziła z tym sobie w dzieciństwie, co skłoniło ją do zamieszkania z daleka od dużego miasta.

 

Zobacz też: Katarzyna Dowbor padła ofiarą przemocy domowej? Sekret drugiego małżeństwa gwiazdy wciąż elektryzuje opinię publiczną

 

Zobacz też: „Trudno mi się po zbierać...’’. Katarzyna Dowbor o śmierci uczestniczki programu „Nasz nowy dom’’! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Katarzyna Dowbor w VIVIE!

– A przy okazji, Ty też zamieszkałaś w nowym domu. Pod wpływem tego programu postanowiłaś zmienić swoje życie?
Nie, ja zawsze zmieniałam domy, jak pamiętasz.


– Zmieniasz domy, bo nie zmieniasz kochanków?
Coś trzeba robić (śmiech). Poza tym w każdym z tych poprzednich domów coś mi nie odpowiadało, a ten jest właściwie idealny. Miłość do domu to też jedno z uczuć, które mi ciągle towarzyszy. I w dodatku mieszkam teraz przy ulicy Śliweczek i Gruszeczek. Już tylko za to można ten dom pokochać.

 

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

Katarzyna Dowbor w sesji dla VIVY!, styczeń 2018 r. 


– No i zeszłyśmy na miłość… Jak zwykle.
Bo miłość to przepiękne, fantastyczne uczucie. Dla mnie miłość jest bardzo ważna, podzieliłabym ją jednak na etapy. Inaczej się kocha, gdy człowiek jest bardzo młody i ma w życiu inne priorytety, a inaczej, kiedy jest już dojrzały. Kiedyś, gdy nie mogłam mieć tego jedynego i wymarzonego, czułam się po prostu gorsza. Teraz mojego stanu cywilnego nie traktuję jako wyróżnik. Co innego jest dla mnie ważne, a nie to, czy mam, czy nie mam faceta.


– Nie przeszło Ci przez myśl, żeby nawiązać romansik dla ubarwienia rzeczywistości? Albo żeby dostać dobry program?
Nie, bo nigdy nie musiałam walczyć o programy przez łóżko. A poza tym jak miałam męża, to po co mi romans. Jestem niepoprawną monogamistką. Gdy żyję z kimś w związku, nie wchodzę w żaden inny.

 

Cała rozmowa Krystyny Pytlakowskiej z Katarzyną Dowbor do przeczytania w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który będzie dostępny w sprzedaży już od czwartku, 25 stycznia, w całej Polsce. Co jeszcze w nowej VIVIE!?

 

VIVA! 2/2018

KATARZYNA DOWBOR o wielkim sukcesie, jakim okazał się program Nasz nowy dom’’ oraz o tym, jaka jest, kiedy wyłączają się kamery. Miał wszystko. Piękne atelier, bogate klientki i karierę, której zazdrościli mu wszyscy. Tylko w VIVIE! MACIEJ ZIEŃ rozlicza się z przeszłością. IVANKĘ TRUMP i DONALDA TRUMPA łączy szczególna więź. Czy córeczka tatusia zostanie pierwszą kobietą prezydentem USA? On — znany raper. Ona — aktorka, córka Małgorzaty Braunek. ORINA KRAJEWSKA i PIOTR VIENIO’’ WIĘCŁAWSKI zdradzają, jak wygląda życie dwojga artystów oraz co tak naprawdę stanowi fundament ich związku.

 

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018, okładka
Fot. Iza Grzybowska

Katarzyna Dowbor
Fot. East News

 

Zobacz też: „Zawsze mówiłem, że kocham jak wariat, na zabój’’. Eryk Lubos po raz pierwszy o miłości EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.