Mariusz Pudzianowski
Fot. Adam Jankowski/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Mariusz Pudzianowski porównał gwałt do zakupów?!

Kontrowersyjny żart wywołał burzę w sieci!

REDAKCJA VIVA! 8 lipca 2019 11:05
Mariusz Pudzianowski
Fot. Adam Jankowski/REPORTER

Mariusz Pudzianowski ośmiokrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski Strongman, jest również pięciokrotnym Mistrzem Świata i sześciokrotnym Europy. Ponieważ jako strongman osiągnął wiele postawił na sporty walki. Dziesięć lat temu stoczył pierwszą oficjalną walkę w formule MMA.  Ale w mediach jest o nim coraz głośniej nie tylko ze względu na osiągnięcia sportowe, co kontrowersyjne wypowiedzi. 

Kontrowersyjny żart Mariusza Pudzianowskiego 

Sportowiec zamieścił na swoim Facebooku kontrowersyjny żart. „To jak to z tym jest panowie i panie? Jeżeli seks bez zgody żony to gwałt, to zakupy bez zgody męża to rabunek!!!”, czytamy. „Trochę dystansu z żartem”, dodał. Czy rzeczywiście wyszło zabawnie?

Fani są innego zdania. W komentarzach podkreślali, że jego zachowanie Mariusza Pudzianowskiego jest seksistowskie i nieprzemyślane. 

Jasne, dystansu, dystansu, to potem wszelka krzywda będzie bagatelizowana i wyśmiewana, bo, hehe, dystansu... Z pewnych tematów się nie żartuje, już tym bardziej w tak infantylny sposób. Niech Pan dalej świeci mięśniami, a nie próbuje intelektem”, „Straciłam cały szacunek do twojej osoby w tym momencie ”, „Powinien Pan zapytać żony zgwałconej przez męża. Facet który coś sobą reprezentuje nie żartuje w taki sposób. Nawet jeśli nie potrafi sobie wyobrazić jaki to jest dramat", ,,Żenada. Wydawałoby się, że chociaż będąc osobą publiczną trzeba się liczyć ze słowami, a nie szczekać co ślina na język przyniesie, ale jak widać empatia i poziom intelektualny szanownego pana osiągnęły dno”, pisali internauci. 

Mariusz Pudzianowski
Fot. Mariusz Pudzianowski/Facebook

Mariusz Pudzianowski
Fot. Rafał Milach

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.