Marina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! MODA 3/2017
Fot. Dawid Klepadło
O tym się mówi

4-letni syn Mariny Łuczenko-Szczęsnej wie, kim zostanie w przyszłości? Żona piłkarza ujawniła prawdę

„Liam jest bardzo zainteresowany…”, mówiła

Marcjanna Maryszewska 29 listopada 2022 12:05
Marina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! MODA 3/2017
Fot. Dawid Klepadło

Pociecha Wojciecha Szczęsnego i jego żony Mariny Łuczenko-Szczęsnej kilka miesięcy temu skończyła cztery latka! Rodzice małego Liama nieczęsto wspominają o szczegółach jego życia w mediach, lecz żona piłkarza zrobiła niedawno wyjątek. Opowiedziała, jak chłopczyk z zapałem dopinguje tatę podczas trwającego mundialu. Oprócz tego ujawniła, w jaki sposób nauczył się chodzić!

Syn Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojciecha Szczęsnego idzie w ślady taty!

Podczas trwającego mundialu i kolejnych zmagań na boisku reprezentanci naszego kraju zawsze mogą liczyć na wsparcie swoich rodzin. Z pewnością wie o tym Wojciech Szczęsny, który jest w stałym kontakcie z ukochaną żoną. Marina Łuczenko-Szczęsna nie dała tym razem osobiście towarzyszyć mu w Katarze ze względu na chorobę syna Liama. Najbliżsi sportowca zostali wobec tego w Polsce, skąd niestrudzenie kibicują polskiej reprezentacji.

Marina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! listopad 2017

Marina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! listopad 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Liam chętnie dopinguje tatę sprzed ekranu, o czym ukochana piłkarza opowiedziała w ostatnim wywiadzie. Co więcej — wiele wskazuje na to, że 4-latek marzy o pójściu w jego ślady! „Wszystko wie. On tak się interesuje piłką. [...] Pierwsze kroki Liama były do piłki. On się trzymał stolika i cały czas chciał tę piłkę kopnąć. I w pewnym momencie się puścił, kopnął tę piłkę i spadł. [...] Cały czas motywowała go ta piłka, żeby ją kopnąć” - wyznała Marina w rozmowie z reporterką Party.pl. 

CZYTAJ TAKŻE: Córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej opowiedziała o planach na przyszłość

Chłopiec nie tylko uwielbia sport, który uprawia jego ojciec, ale również uwielbia oglądać mecze i bez problemu rozpoznaje go w telewizji. Tak właśnie zaraził się pasją do piłki nożnej. „Liam jest bardzo zainteresowany piłką. Ogląda wszystkie mecze, potrafi naprawdę wysiedzieć te 90 minut na stadionie, kibicować tacie, zna wszystkich zawodników”, dodała w tym samym wywiadzie. 4-latek wykazuje również talent muzyczny, lecz na razie to sport jest dla niego najważniejszy, jak podkreśliła jego mama. Chłopiec umie nawet robić słynną cieszynkę Krzysztofa Piątka!

Marina Łuczenko-Szczęsna i Liam pożegnali Wojciecha Szczęsnego

Para od początku bardzo mocno chroni prywatności swojej ukochanej pociechy. Chłopiec jest oczkiem w głowie Mariny i Wojciecha Szczęsnych i rzadko zdarza się, aby pokazali jego twarz publicznie. Choć w mediach społecznościowych nie brakuje ujęć i nagrań z małym Liamem w roli głównej, zazwyczaj ujęcia pokazują sylwetkę chłopca od tyłu.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Grażyna Szapołowska podzieliła się na Instagramie zdjęciem z wnuczką. 22-letnia Karolina poszła w ślady babci 

Niedawno na Instagramie żony sportowca pojawiło się zdjęcie, które opublikowała przed wyjazdem piłkarza na mundial 2022. „Powodzenia kochanie”, napisała pod fotografią, na której zapozowała razem z mężem oraz synem. Całą uwagę fanów skradł oczywiście uroczy 4-latek, dający buziaka w policzek swojemu tacie! Liam ma z pewnością bardzo dużo powodów do dumy.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.