Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
DZIECI GWIAZD

Wojciech Szczęsny przez przypadek pokazał twarz syna! MaRina nie kryje niezadowolenia

„Zostawić na chwilę w domu", napisała na instagramie

Karol Sowa 4 lipca 2022 09:05
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wojciech Szczęsny i MaRina przez wiele lat tworzą szczęśliwy związek. Są jedną z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. Od wielu lat chronią swoją prywatność. Warto dodać, że przez 4 lata są również dumnymi rodzicami swojego synka. Od narodzin ich pociechy nikt nie widział jej twarzy, aż do teraz... Zobaczcie jak wygląda mały Liam! Jest naprawdę uroczy!

Jak wygląda syn Wojciecha Szczęsnego i MaRiny? 

Wojciech Szczęsny przez przypadek pokazał twarz swojego syna. Na swoim instagramie zamieścił krótki filmik, na którym możemy zobaczyć małego Liama grającego w golfa. Piłkarz postanowił uwiecznić ten moment. Pod postem zamieścił podpis: „Destroying the competition… Literally! 🤷‍♂️” („Zniszczyć konkurencję... Dosłownie!"), czytamy. Fani są zauroczeni dzieckiem. W stronę małego Liama padło wiele miłych i ciepłych słów. Jednak jego mama pół żartem, pół serio napisała: „Zostawić na chwilę w domu”, czytamy. 

Bramkarz nie zauważył, że na nagraniu bardzo wyraźnie widać twarz synka. Warto przypomnieć, że nigdy wcześniej nie pokazywali twarzy swojego dziecka, aż do dzisiaj...

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Anna Zejdler o ponownym ojcostwie Krzysztofa Ibisza. Jakie relacje ich łączą?

Liam, Wojciech Szczęsny, MaRina
Fot. Fb

Liam, Wojciech Szczęsny, MaRina
Fot. Fb

Jak poznali się MaRina i Wojciech Szczęsny?

Wojciech Szczęsny i MaRina poznali się przez social-media! Piłkarz musiał starać się o uwagę piosenkarki. Zaczął regularnie przychodzić na koncerty swojej ukochanej. Z czasem udało mu się zdobyć jej numer telefonu, jednak do spotkania nie doszło od razu... „Miałam wyłączony telefon, bo mieszkałam wtedy w Ameryce. Wracam do Polski, widzę kilka nieodebranych połączeń i był to atakujący, wtedy na pozycji, Wojtek”, mówiła wokalistka. „Na początku byłam zamknięta na Wojtka, ponieważ obawiałam się, jak to zostanie odebrane. Ale on nie przestawał o mnie walczyć. Tym zdobył moje serce”, wyznała w rozmowie z magazynem Gala. Jak widać, upór bramkarz przyniósł oczekiwane owoce. 5 lat temu wzięli ze sobą ślub, a z czasem doczekali się pierwszego dziecka – Liama. Ich pociecha przyszła na świat 30 czerwca 2018 roku. Kilka dni temu świętowali 4 urodziny, które były wyjątkowe! 

CZYTAJ TEŻ: Krzysztof Gojdź: spełnia się zawodowo i prywatnie. Jak obecnie wygląda jego życie?

MaRina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! 24/2016
Fot. BARTEK WIECZOREK

MaRina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! 24/2016
Fot. BARTEK WIECZOREK

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny, VIVA! listopad 2016
Fot. Bartek Wieczorek/Laf am

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.