Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej opowiedziała o planach na przyszłość

Co w swoim pierwszym wywiadzie wyznała 15-letnia Julia?

Dorota Falkowska 29 listopada 2022 10:16
Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL

Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego w tym roku obchodziła swoje 15. urodziny. Rodzice na każdym kroku pokazują, jak niesamowicie dumni są ze swojej pociechy. Julia jest niezwykle utalentowaną nastolatką, ma za sobą pierwsze sukcesy w dubbingu. W swoim pierwszym wywiadzie, którego udzieliła u boku mamy, opowiedziała, jakie ma plany na przyszłość. 

Córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej chce iść w ślady taty 

Julia Gąsowska pojawiła się kilka dni temu u boku mamy, Anny Głogowskiej, na premierze spektaklu "Ślub doskonały" w Teatrze Fabryka Marzeń. 15-latka udzieliła wtedy swojego pierwszego wywiadu, zdradzając, co planuje dla siebie w przyszłości. Córka tancerki i aktora nie ukrywa, że chciałaby iść w ślady taty i rozpocząć karierę w show-biznesie. Julia ma już za sobą pierwsze kroki w tym kierunku, jednak o swoich sukcesach mówi z dużą dozą skromności. 

Na pytanie, czy ciągnie ją do świata, w którym pracuje jej tata, 15-latka odpowiedziała: "Ciągnie, bardzo nawet. I nawet próbuję w tym kierunku wykonywać jakieś ruchy. Ale nie wiem, czy mam się czym chwalić", wyznała z pokorą w rozmowie z Jastrząb Post. Mama Julii pospieszyła z rozwinięciem informacji o sukcesach Julii, dodając z wielką dumą, że jej córka ma za sobą pierwsze, poważne kroki w branży. 

"Już trochę ma się czym chwalić. Tylko to nie ma nic wspólnego z nami. Może talent ma po tacie, ale jest gwiazdą w dubbingu. Największy sukces to dubbingowanie filmu To nie wypanda", wyznała Anna Głogowska. "Bardzo się z tego cieszę, że tak pięknie dubbingowała rolę najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki i to jest dla nas wielki zaszczyt, że mogła się w tym spełnić. Jesteśmy teraz w teatrze, w którym bardzo dużo znaczy pani Beata Kafka i ona już któryś raz z kolei zaprosiła Julkę do swoich audiobooków. Więc cieszymy się z tego. Julia ma taki wyjątkowy tembr głosu", podkreśliła tancerka.

Czytaj też: Piotr Gąsowski na rodzinnym przyjęciu z byłymi partnerkami. Tak wyglądają ich relacje

Premiera sztuki "Ślub Doskonały" w Teatrze Fabryka Marzen,  25.11.2022, Anna Głogowska i Julia Gąsowska

Córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej opowiedziała o planach na przyszłość
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Zapytane o to, czy mama Julii ma w planach zostać w przyszłości jej menedżerką, nastolatka odpowiedziała żartobliwie, że na razie mama pełni rolę jej szofera, wożąc ją do wielu miejsc. Na koniec rozmowy córka Piotra Gąsowskiego zdradziła ku zdziwieniu swojej mamy, że chciałaby wystąpić w programie, który prowadzi jej tata. "Nie chcę zabrzmieć stronniczo, ale uważam, że program twoja "Twoja twarz brzmi znajomo" jest super programem i jest mi dość bliski, więc chciałabym wziąć w nim udział". 

Czytaj również: Zniknęła z mediów i Tańca z gwiazdami... Co dziś robi Anna Głogowska?

Trzymamy za Julię kciuki i życzymy jej wielu sukcesów! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.