MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek
o niej się mówi

MaRina Łuczenko-Szczęsna urodzi na dniach? Pokazała zdjęcie z baby shower!

Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Monika Katarzyna Krupska 26 maja 2018 17:02
MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Kilka tygodni temu MaRina Łuczenko-Szczęsna potwierdziła krążące od kilku miesięcy plotki na temat jej błogosławionego stanu. Piosenkarka za pomocą Instagrama poinformowała, że wraz ze swoim mężem Wojciechem Szczęsnym oczekują przyjścia na świat ich pierszego dziecka.  Artystce bardzo zależało, aby pięknym okresem ciąży cieszyć się, jak najdłużej wyłącznie z najbliższymi, wobec czego z decyzją zwlekała do ostatniej chwili. 

Chłopiec czy dziewczynka? 

Z okazji Dnia Matki artystka pokazała w sieci bardzo piękne zdjęcie. Widać na nim, że MaRina może lada dzień urodzić. Artystka ma już bardzo duży brzuch, do tego zdjęcie jest z... baby shower! Takie imprezy organizuje się na chwilę przed porodem. Pozostaje wyłącznie jedno pytanie, MaRina i Wojciech spodziewają się chłopca czy dziewczynki? 

„Najlepszego dla Wszystkich mam, a w szczególności dla moich ukochanych mam. Dziękuję Wam za wszystko!”, napisała na Instagramie artystka. 

Jak wam podoba się kreacja MaRiny? Naszym zdaniem wygląda zjawiskowo!  

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.