MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek
o niej się mówi

MaRina Łuczenko-Szczęsna urodzi na dniach? Pokazała zdjęcie z baby shower!

Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Monika Katarzyna Krupska 26 maja 2018 17:02
MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Kilka tygodni temu MaRina Łuczenko-Szczęsna potwierdziła krążące od kilku miesięcy plotki na temat jej błogosławionego stanu. Piosenkarka za pomocą Instagrama poinformowała, że wraz ze swoim mężem Wojciechem Szczęsnym oczekują przyjścia na świat ich pierszego dziecka.  Artystce bardzo zależało, aby pięknym okresem ciąży cieszyć się, jak najdłużej wyłącznie z najbliższymi, wobec czego z decyzją zwlekała do ostatniej chwili. 

Chłopiec czy dziewczynka? 

Z okazji Dnia Matki artystka pokazała w sieci bardzo piękne zdjęcie. Widać na nim, że MaRina może lada dzień urodzić. Artystka ma już bardzo duży brzuch, do tego zdjęcie jest z... baby shower! Takie imprezy organizuje się na chwilę przed porodem. Pozostaje wyłącznie jedno pytanie, MaRina i Wojciech spodziewają się chłopca czy dziewczynki? 

„Najlepszego dla Wszystkich mam, a w szczególności dla moich ukochanych mam. Dziękuję Wam za wszystko!”, napisała na Instagramie artystka. 

Jak wam podoba się kreacja MaRiny? Naszym zdaniem wygląda zjawiskowo!  

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?