MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek
o niej się mówi

MaRina Łuczenko-Szczęsna urodzi na dniach? Pokazała zdjęcie z baby shower!

Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Monika Katarzyna Krupska 26 maja 2018 17:02
MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Kilka tygodni temu MaRina Łuczenko-Szczęsna potwierdziła krążące od kilku miesięcy plotki na temat jej błogosławionego stanu. Piosenkarka za pomocą Instagrama poinformowała, że wraz ze swoim mężem Wojciechem Szczęsnym oczekują przyjścia na świat ich pierszego dziecka.  Artystce bardzo zależało, aby pięknym okresem ciąży cieszyć się, jak najdłużej wyłącznie z najbliższymi, wobec czego z decyzją zwlekała do ostatniej chwili. 

Chłopiec czy dziewczynka? 

Z okazji Dnia Matki artystka pokazała w sieci bardzo piękne zdjęcie. Widać na nim, że MaRina może lada dzień urodzić. Artystka ma już bardzo duży brzuch, do tego zdjęcie jest z... baby shower! Takie imprezy organizuje się na chwilę przed porodem. Pozostaje wyłącznie jedno pytanie, MaRina i Wojciech spodziewają się chłopca czy dziewczynki? 

„Najlepszego dla Wszystkich mam, a w szczególności dla moich ukochanych mam. Dziękuję Wam za wszystko!”, napisała na Instagramie artystka. 

Jak wam podoba się kreacja MaRiny? Naszym zdaniem wygląda zjawiskowo!  

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…