MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek
o niej się mówi

MaRina Łuczenko-Szczęsna urodzi na dniach? Pokazała zdjęcie z baby shower!

Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Monika Katarzyna Krupska 26 maja 2018 17:02
MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Kilka tygodni temu MaRina Łuczenko-Szczęsna potwierdziła krążące od kilku miesięcy plotki na temat jej błogosławionego stanu. Piosenkarka za pomocą Instagrama poinformowała, że wraz ze swoim mężem Wojciechem Szczęsnym oczekują przyjścia na świat ich pierszego dziecka.  Artystce bardzo zależało, aby pięknym okresem ciąży cieszyć się, jak najdłużej wyłącznie z najbliższymi, wobec czego z decyzją zwlekała do ostatniej chwili. 

Chłopiec czy dziewczynka? 

Z okazji Dnia Matki artystka pokazała w sieci bardzo piękne zdjęcie. Widać na nim, że MaRina może lada dzień urodzić. Artystka ma już bardzo duży brzuch, do tego zdjęcie jest z... baby shower! Takie imprezy organizuje się na chwilę przed porodem. Pozostaje wyłącznie jedno pytanie, MaRina i Wojciech spodziewają się chłopca czy dziewczynki? 

„Najlepszego dla Wszystkich mam, a w szczególności dla moich ukochanych mam. Dziękuję Wam za wszystko!”, napisała na Instagramie artystka. 

Jak wam podoba się kreacja MaRiny? Naszym zdaniem wygląda zjawiskowo!  

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.