Para podzieliła się tym na Instagramie

Gabriela Czernecka 12 maja 2018 11:03

Na temat ciąży Mariny Łuczenko-Szczęsnej plotki pojawiały się już od kilku miesięcy. Piosenkarka i jej mąż Wojciech Szczęsny co prawda nie komentują tych doniesień, ale dzięki znajomym pary do mediów co rusz przedostawały się różne informacje. Kiedy dziecko MaRiny i Szczęsnego przyjdzie na świat? Czy faktycznie Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży? To już oficjalne! Ciążę Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny potwierdzili na Instagramie! 

MaRina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży!

Pierwsze informacje o tym, że MaRina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży, pojawiły się w mediach w grudniu ubiegłego roku, kiedy dziennik Fakt — powołując się na dokumentację medyczną gwiazdy — podał informację, że piłkarz i jego żona zostaną rodzicami. Wówczas agent wokalistki zaprzeczał tym doniesieniom. Jednak jak czytamy w najnowszym Party DeLuxe, te wakacje będą dla pary wyjątkowe. Marina jest w szóstym miesiącu ciąży, ale dokłada wszelkich starań, by wiedziało o tym jak najmniej osób’’, zdradza w rozmowie z dwutygodnikiem znajoma piosenkarki.

Para do tej pory nie potwierdzała tych informacji. W sieci nie pojawiały się także żadne najnowsze zdjęcia wokalistki. Internauci zaczęli przypuszczać, że faktycznie para niebawem zostanie rodzicami. Spodziewano się, że para poinformuje o tym podczas meczu Juventusa Turyn vs. FC Crotone, podczas którego bramki mistrza Włoch pilnował w tym spotkaniu Wojciech Szczęsny.

Piłkarz robił co w jego mocy, by zachować czyste konto. Wielokrotnie interweniował łapiąc piłkę zanim ta, trafiła do bramki. Internauci i fani pary czekali aż piłkarz zrobi słynną "cieszynkę", ale niestety to nie nastąpiło. Para dopiero dziś zdecydowała się poinformować fanów o tym, że niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami! 

Na Instagramie Mariny Łuczenko-Szczęsnej pojawiła się fotografia oraz wzruszający wpis: 

„Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć .... Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi.
Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny. 
Tymczasem bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym i jakże ważnym dla nas czasie”, podpisali fotografię.

Jak na razie płeć dziecka Mariny i Wojciecha Szczęsnych nie jest znana. Patrząc na zdjęcie wokalistki, ta lada dzień zostanie mamą! Pozostaje nam więc serdecznie gratulować i życzyć szczęśliwego rozwiązania!  

1/5
MaRina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016, jamnik
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
1/5

2/5
Copyright @Instagram
2/5

3/5
Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny, VIVA! listopad 2016
Copyright @Bartek Wieczorek/Laf am
3/5

4/5
Marina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! Moda 3/2017, main topic
Copyright @Dawid Klepadło
4/5

5/5
Marina Łuczenko Viva! grudzień 2016
Copyright @Bartek Wieczorek
5/5

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.