MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Marina Łuczenko-Szczęsna przeszła operację usunięcia nowotworu

„Był to dla mnie bardzo ciężki okres pod względem fizycznym i psychicznym”

Olga Figaszewska 25 sierpnia 2022 20:41
MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Marina Łuczenko-Szczęsna zdobyła się na szczere wyznanie. Wokalistka na InstaStories opublikowała odpowiedzi na pytania zadawane przez fanów. Jedno z nich dotyczyło zdrowia. W rozmowie z internautami przekazała, że jakiś czas temu mierzyła się z problemami. „Był to dla mnie bardzo ciężki okres pod względem fizycznym i psychicznym”, przekazała. Jak się czuje?

Marina Łuczenko-Szczęsna ma za sobą trudny czas. Jak się czuje?

Artystka ma za sobą trudne chwile. Marina Łuczenko-Szczęsna jakiś czas temu ograniczyła swoja aktywność w mediach społecznościowych. Wspominała, że mierzy się z problemami i zasygnalizowała, że walczy o powrót do sprawności fizycznej. Niestety kłopoty zdrowotne negatywnie wpłynęły na jej stan emocjonalny. Gwiazda nie zdradzała żadnych szczegółów.

Teraz odpowiedziała na pytania fanów. Kiedy jedna z internautek zatroszczyła się o jej samopoczucie, wokalistka wyznała, że w ostatnim czasie przeszła operację usunięcia nowotworu. Mogła liczyć na ogromne wsparcie bliskich i przyjaciół. Marina Łuczenko-Szczęsna zaznacza, że dziś patrzy na te doświadczenia z dystansem i podkreśla, że w życiu nic nie dzieje się bez powodu.

Jakiś czas temu przeszłam operacje usunięcia nowotworu. Był to dla mnie bardzo ciężki okres pod względem fizycznym i psychicznym, który wiele zweryfikował, w tym moje otoczenie i przyjaciół, którzy mnie w tym czasie wspierali. Mimo wszystko jestem bardzo wdzięczna za to doświadczenie. Nic w życiu nie dzieje się bez powodu”, wyznała.

Zdradziła też, jak obecnie się czuje. „Na dzień dzisiejszy czuję się znakomicie”, dodała.

Kolejna osoba zapytała o objawy choroby, z którymi mierzyła się artystka. Marina Łuczenko-Szczęsna poinformowała, że nie miała żadnych. Zaapelowała do fanów, by pamiętali o profilaktyce i nie bagatelizowali niepokojących sygnałów organizmu. 

Życzymy dużo zdrowia! 

Czytaj też: Wojciech Szczęsny opowiedział o pierwszej randce z MaRiną. Jedno zadecydowało, że są dziś parą

Marina Łuczenko-Szczęsna
Fot. Instagram InstaStories/@marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna
Fot. Instagram InstaStories/@marina_official

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?