MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Marina Łuczenko-Szczęsna przeszła operację usunięcia nowotworu

„Był to dla mnie bardzo ciężki okres pod względem fizycznym i psychicznym”

Olga Figaszewska 25 sierpnia 2022 20:41
MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Marina Łuczenko-Szczęsna zdobyła się na szczere wyznanie. Wokalistka na InstaStories opublikowała odpowiedzi na pytania zadawane przez fanów. Jedno z nich dotyczyło zdrowia. W rozmowie z internautami przekazała, że jakiś czas temu mierzyła się z problemami. „Był to dla mnie bardzo ciężki okres pod względem fizycznym i psychicznym”, przekazała. Jak się czuje?

Marina Łuczenko-Szczęsna ma za sobą trudny czas. Jak się czuje?

Artystka ma za sobą trudne chwile. Marina Łuczenko-Szczęsna jakiś czas temu ograniczyła swoja aktywność w mediach społecznościowych. Wspominała, że mierzy się z problemami i zasygnalizowała, że walczy o powrót do sprawności fizycznej. Niestety kłopoty zdrowotne negatywnie wpłynęły na jej stan emocjonalny. Gwiazda nie zdradzała żadnych szczegółów.

Teraz odpowiedziała na pytania fanów. Kiedy jedna z internautek zatroszczyła się o jej samopoczucie, wokalistka wyznała, że w ostatnim czasie przeszła operację usunięcia nowotworu. Mogła liczyć na ogromne wsparcie bliskich i przyjaciół. Marina Łuczenko-Szczęsna zaznacza, że dziś patrzy na te doświadczenia z dystansem i podkreśla, że w życiu nic nie dzieje się bez powodu.

Jakiś czas temu przeszłam operacje usunięcia nowotworu. Był to dla mnie bardzo ciężki okres pod względem fizycznym i psychicznym, który wiele zweryfikował, w tym moje otoczenie i przyjaciół, którzy mnie w tym czasie wspierali. Mimo wszystko jestem bardzo wdzięczna za to doświadczenie. Nic w życiu nie dzieje się bez powodu”, wyznała.

Zdradziła też, jak obecnie się czuje. „Na dzień dzisiejszy czuję się znakomicie”, dodała.

Kolejna osoba zapytała o objawy choroby, z którymi mierzyła się artystka. Marina Łuczenko-Szczęsna poinformowała, że nie miała żadnych. Zaapelowała do fanów, by pamiętali o profilaktyce i nie bagatelizowali niepokojących sygnałów organizmu. 

Życzymy dużo zdrowia! 

Czytaj też: Wojciech Szczęsny opowiedział o pierwszej randce z MaRiną. Jedno zadecydowało, że są dziś parą

Marina Łuczenko-Szczęsna
Fot. Instagram InstaStories/@marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna
Fot. Instagram InstaStories/@marina_official

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.