Marieta Żukowska  ogłosiła swoje rozstanie z mężem i zdementowała plotki
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Marieta Żukowska ogłosiła swoje rozstanie z mężem i zdementowała plotki 

„To była niełatwa decyzja”, powiedziała aktorka 

Dorota Falkowska 10 lipca 2021 21:05
Marieta Żukowska  ogłosiła swoje rozstanie z mężem i zdementowała plotki
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Pogłoski o tym, że Marieta Żukowska rozstała się z mężem, reżyserem i producentem filmowym, Wojciechem Kasperskim rozbrzmiały już kilka dni temu. Jak donosił Pudelek, małżonkowie już od dłuższego czasu próbowali poradzić sobie z kryzysem w małżeństwie. Aktorka wraz z mężem unikali jakiegokolwiek kontaktu z mediami w sprawie ich związku. Wszelkie doniesienia o ewentualnym rozpadzie nie były przez nich komentowane. Marieta Żukowska w sobotę opublikowała na swoim Instagramie oświadczenie, pod którym podpisała się razem z partnerem. Para potwierdza w nim rozstanie oraz ujawnia szczegóły rozpadu ich związku. 

Marieta Żukowska rozstała się z mężem. Wydali wspólne oświadczenie

Okazuje się, że Marieta Żukowska i Wojciech Kasperski rozstali się już ponad dwa lata temu. W oficjalnym komunikacie napisali: „To była wspólna i niełatwa decyzja, podjęta w zgodzie, w pełnym porozumieniu i wzajemnym szacunku”.

Jak czytamy z oświadczenia, Marieta Żukowska i jej mąż mimo rozstania wciąż są dla siebie wsparciem i mogą na siebie liczyć. Razem wychowują córkę, około 9-letnią Polę. 

„Zawsze wspieraliśmy się we wszystkim i robimy to nadal. Razem wychowujemy naszą córeczkę, pomagamy i kibicujemy sobie w naszych zawodowych i prywatnych sprawach. Oboje jesteśmy bardzo wdzięczni za wiele pięknych lat, które spędziliśmy razem i zdecydowanie dementuje wszelkie plotki" - zapewnili w oświadczeniu. 

Para nawiązała do plotek, o których donosił niedawno portal Pudelek. Jedna z nich głosiła, że powodem, dla którego małżeństwo aktorki i reżysera się rozpadło, były kwestie finansowe. Problemy materialne pary miały zostać spotęgowane przez pandemię COVID-19.

Para zaprzeczyła jednak wszelkim tego typu pogłoskom. Marieta Żukowska i Wojciech Kasperski na końcu wspólnego oświadczenia poprosili o uszanowanie ich prywatności.

Czytaj też: Marieta Żukowska miała wypadek na planie zdjęciowym: „Byłam o włos od śmierci”

Marieta Żukowska  ogłosiła swoje rozstanie z mężem i zdementowała plotki
Fot. Piotr Fotek/REPORTER

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?