Marieta Żukowska  ogłosiła swoje rozstanie z mężem i zdementowała plotki
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Marieta Żukowska ogłosiła swoje rozstanie z mężem i zdementowała plotki 

„To była niełatwa decyzja”, powiedziała aktorka 

Dorota Falkowska 10 lipca 2021 21:05
Marieta Żukowska  ogłosiła swoje rozstanie z mężem i zdementowała plotki
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Pogłoski o tym, że Marieta Żukowska rozstała się z mężem, reżyserem i producentem filmowym, Wojciechem Kasperskim rozbrzmiały już kilka dni temu. Jak donosił Pudelek, małżonkowie już od dłuższego czasu próbowali poradzić sobie z kryzysem w małżeństwie. Aktorka wraz z mężem unikali jakiegokolwiek kontaktu z mediami w sprawie ich związku. Wszelkie doniesienia o ewentualnym rozpadzie nie były przez nich komentowane. Marieta Żukowska w sobotę opublikowała na swoim Instagramie oświadczenie, pod którym podpisała się razem z partnerem. Para potwierdza w nim rozstanie oraz ujawnia szczegóły rozpadu ich związku. 

Marieta Żukowska rozstała się z mężem. Wydali wspólne oświadczenie

Okazuje się, że Marieta Żukowska i Wojciech Kasperski rozstali się już ponad dwa lata temu. W oficjalnym komunikacie napisali: „To była wspólna i niełatwa decyzja, podjęta w zgodzie, w pełnym porozumieniu i wzajemnym szacunku”.

Jak czytamy z oświadczenia, Marieta Żukowska i jej mąż mimo rozstania wciąż są dla siebie wsparciem i mogą na siebie liczyć. Razem wychowują córkę, około 9-letnią Polę. 

„Zawsze wspieraliśmy się we wszystkim i robimy to nadal. Razem wychowujemy naszą córeczkę, pomagamy i kibicujemy sobie w naszych zawodowych i prywatnych sprawach. Oboje jesteśmy bardzo wdzięczni za wiele pięknych lat, które spędziliśmy razem i zdecydowanie dementuje wszelkie plotki" - zapewnili w oświadczeniu. 

Para nawiązała do plotek, o których donosił niedawno portal Pudelek. Jedna z nich głosiła, że powodem, dla którego małżeństwo aktorki i reżysera się rozpadło, były kwestie finansowe. Problemy materialne pary miały zostać spotęgowane przez pandemię COVID-19.

Para zaprzeczyła jednak wszelkim tego typu pogłoskom. Marieta Żukowska i Wojciech Kasperski na końcu wspólnego oświadczenia poprosili o uszanowanie ich prywatności.

Czytaj też: Marieta Żukowska miała wypadek na planie zdjęciowym: „Byłam o włos od śmierci”

Marieta Żukowska  ogłosiła swoje rozstanie z mężem i zdementowała plotki
Fot. Piotr Fotek/REPORTER

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?