Maria Niklińska, Przemysław Cypriański
Fot. East News
Historia miłości

Mówiono, że ich sceny miłosne nie były udawane. Przemysław Cypryański i Maria Niklińska nigdy nie skomentowali plotek o romansie

O łączącym ich uczuciu mówiła cała Polska

Aleksandra Frankowska 2 sierpnia 2023 17:51
Maria Niklińska, Przemysław Cypriański
Fot. East News

Mówiono, że łączyło ich gorące uczucie, chociaż sami nigdy nie potwierdzili tych plotek. Maria Niklińska i Przemysław Cypryański byli swego czasu jednymi z najbardziej rozchwytywanych aktorów polskiego show-biznesu. Czy to prawda, że byli parą?

ZOBACZ TEŻ: Debiutował w Klanie, zyskał sławę w M jak miłość, dziś kończy 41 lat. Tak zmienił się Przemysław Cypryański

Kim jest Maria Niklińska?

Młoda aktorka i córka znanej dziennikarki przyszłość w show-biznesie miała wręcz pewną. Jej wyjątkowa uroda już od najmłodszych lat sprawiała, że była zauważana i angażowana do licznych projektów. Na swoim koncie ma nie tylko rolę w „Klanie”, ale również w „Barwach szczęścia”, „Na Wspólnej”, „Na dobre i na złe”, czy „Hotelu 52”. Prócz aktorstwa, Maria Niklińska jest również wokalistką. W 2015 roku wydała swoją debiutancką płytę pt. „Maria”.

Kim jest Przemysław Cypryański?

Studiował informatykę oraz psychologię społeczną. Debiutował w „Klanie”, ale największą popularność przyniosła mu rola w „M jak miłość”. Jego głos możemy również usłyszeć w licznych dubbingach. Jego obecność w mediach zrobiła niemałą rewolucję. Przystojny i utalentowany aktor stał się obiektem westchnień wielu kobiet, w tym także aktorek.

Maria Niklińska i Przemysław Cypryański: historia miłości

Maria, córka Jolanty Fajkowskiej zaczęła grać w filmach i serialach w 1996 toku. Popularność przyniosła je przede wszystkim rola w „Klanie”. Dzięki niej również świecie zaczęła odnajdywać się w realiach polskiego show-biznesu. Przemysław Cypryański z kolei sławę zyskał po roli w „M jak miłość” i momentalnie stał się bożyszczem wielu kobiet. Przystojny szatyn, swoim spojrzeniem kradł serca, a wielu mówiło, że jedno z nich należało właśnie do Marii Niklińskiej. Oficjalnie nie wiemy, jak tych dwoje się poznało, jednak wokół ich relacji do dziś krąży wiele plotek, których sami zainteresowani nigdy nie potwierdzili. Jak było naprawdę?

Przemysław Cypryański, Maria Niklińska
Fot. Krzysztof Wierzbowski / Forum

Przyłapani na jednym z wydarzeń

Był rok 2011, kiedy Maria Niklińska została wypatrzona na jednym z eventów w towarzystwie Przemysława Cypryańskiego. Było to szczególnie istotne, bo aktor był świeżo po rozstaniu z poprzednią partnerką, dlatego ich otoczenie doszukiwało się znaków nowej miłości. Podobno widać było między nimi sporą chemię. Nie szczędzili sobie czułości i chociaż mieli okazję występować ze sobą na ekranie, tym razem nie były to relacje zawodowe. Podobno na ekranie wcale nie udawali miłosnych scen… były one prawdziwe!

CZYTAJ TEŻ: Jolanta Fajkowska przez wiele lat ukrywała przed córką tożsamość ojca. Ich relacja była trudna

Przemysław Cypryański, Maria Niklińska
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Maria Niklińska i Przemysław Cypryański nigdy oficjalnie nie potwierdzili swojej relacji. Nie widywano ich razem, dlatego też krążące wcześniej plotki ucichły. Świat show-biznesu nigdy nie zapomni jednak tego, w jaki sposób Cypryański patrzył na piękną aktorkę…

Taka chemia zdarza się niezwykle rzadko! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.