Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM
O TYM SIĘ MÓWI

Margaret zrezygnowała z udziału w intratnym projekcie! Artystce nie podoba się jedno

Fani piosenkarki będą zawiedzeni...

Rafał Kowalski 31 maja 2020 13:54
Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

Tylko w jednej, dziesiątej edycji programu The Voice od Poland Margaret zasiadła w fotelu jurora. Mimo to piosenkarka dobrze sprawdziła się w roli trenera i fani mieli nadzieję, że zobaczą artystkę w show ponownie. Tak się jednak nie stanie, co Małgosia Jamroży zapowiedziała na swoim Instagramie.

Margaret szczerze o The Voice of Poland

Tysiące wielbicieli najpopularniejszego muzycznego show TVP śledzili losy Tadeusza Seiferta, którego Margaret doprowadziła do finału jubileuszowej edycji The Voice. Część widzów twierdziła, że gwiazda umie zaopiekować się scenicznymi debiutantami i jest dobrą kandydatką na jurora 11. Wydania programu. Z tym, że sama 27-latka tego już nie chce…

O powodach gwiazda napisała na swoim Instagramie w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów, który zapytał, czy Margaret planuje kontynuować przygodę z The Voice of Poland. „Niestety nie. Szkoda, bo kocham "The Voice of Poland", no ale, niestety, jest w TVP, więc sobie odpuszczę”, napisała artystka. Do tej pory gwiazda nie narzekała na współpracę z Telewizją Polską, ale jak widać, sytuacja zmieniła się na tyle, że ulubienica publiczności zrezygnowała z dochodowego kontraktu.

O tym, kto zostanie trenerem nowej edycji dowiemy się jeszcze w czerwcu. Na razie na rynku nazwisk potencjalnych jurorów najmocniej trzymają się Edyta Górniak oraz Baron i Tomson.

Będzie Wam brakować Margaret w sobotnie wieczory w TVP2? 

Tadeusz Seibert, Margaret, The Voice of Poland
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.