Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM
O TYM SIĘ MÓWI

Fani Margaret zaczęli martwić się o jej zdrowie. Artystka przerywa milczenie

Gwiazda opublikowała pierwszy post na Instagramie

Gabriela Czernecka 2 marca 2020 18:48
Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

Zniknięcie z social mediów i zawieszenie muzycznej kariery zaskoczyło jej fanów. Dziś Margaret przerywa milczenie. Na jej Instagramie pojawiło się krótkie nagranie, na którym artystka zdradza powód swojego powrotu. Fanów nieco niepokoi jednak jej wygląd...

Co dalej z karierą Margaret?

Gdy na początku grudnia 2019 roku Margaret ogłosiła, że zawiesza karierę muzyczną, fani byli zrozpaczeni. Wszyscy zastanawiali się nad powodem jej decyzji, ale wokalistka nie zamierzała komentować całej sytuacji.  Konsekwentnie milczała i nie publikowała żadnych treści w serwisach społecznościowych. Wyjechała do Peru, wzięła udział w warsztatach wokalnych i wiele wskazywało na to, że szuka kolejnych inspiracji muzycznych. Sporo zmieniło się także w jej życiu prywatnym. Margaret wzięła ślub ze swoim partnerem, Kacezetem. Nikt nie spodziewał się, że w najbliższym czasie będziemy mogli posłuchać jej nowych utworów.

Wielki powrót Margaret

Po ponad dwóch miesiącach ciszy gwiazda postanowiła przerwać milczenie. Na Instagramie Margaret pojawiło się nagranie, w którym gwiazda rozpoczęła akcję na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Zachęciła fanów do finansowego wsparcia zbiórki i sama zadeklarowała, że w tym celu nagra nowy utwór muzyczny. Piosenkarka i jej fani wspólnie stworzą kawałek, dzięki któremu do Fundacji i jej podopiecznych trafi ogromna dawka pozytywnej energii, fantastycznej muzyki i... cała kwota zebrana w specjalnej zbiórce na Facebooku: „Bardzo się cieszę, że Rak’n’Roll zaprosił mnie do swojego najnowszego projektu i tworzenia nowego gatunku muzyki! To dla mnie mega wyróżnienie. Bardzo podziwiam osoby przechodzące przez raka za ich wytrwałość i siłę, dlatego mam nadzieję, że razem uda nam się stworzyć ruch, dzięki któremu poczują mnóstwo miłości i moc dobrej energii płynących z Rak’n’Roll Music”, komentuje Margaret, pierwsza twórczyni Rak’n’Roll Music.

Tutaj znajdziecie link do zbiórki Margaret>>

Warto dodać, że Fundacja Rak’n’Roll powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc ludziom w podobnej sytuacji. „Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień”, piszą o sobie twórcy fundacji.

Wielki powrót Margaret na scenę to świetna wiadomość dla jej fanów. Większość internuatów pochwaliło akcję artystki, ale pojawiły się także głosy pełne niepokoju. Niektórzy piszą, że  na nagraniu nie da się nie zauważyć, że gwiazda straciła na wadze. Niektórzy obawiają się, czy nie jest to związane z jakimiś dolegliwościami zdrowotnymi. Jak na razie sama Margaret nie odniosła się do komentarzy internautów. Pozostaje nam więc czekać na oficjalne oświadczenie gwiazdy.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM
 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.