ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Emocjonujący występ w „The Voice Kids”. Cleo zalała się łzami!

Trenerka nie potrafiła ukryć wzruszenia...

Konrad Szczęsny 1 lutego 2020 16:54

Uwielbiany przez widzów format „The Voice Kids” wkracza w etap bitew. W odcinku wyemitowanym 1 lutego fani programu będą świadkami brawurowego wykonania utworu, który promował film „Miasto 44”. W oryginale śpiewali go Anna Iwanek, Pati Sokół oraz Piotr Cugowski. Na scenie show TVP2 z kompozycją zmierzą się podopieczne Dawida Kwiatkowskiego: Anastazja Maciąg, Estera Kmiecik i Gabrysia Zalewska. Ich interpretacja sprawi, że Cleo uroni kilka łez!

Cleo popłakała się na planie The Voice Kids

Wszystko za sprawą mocnego, pięknego tekstu utworu „Miasto” oraz niezwykłych zdolności nastolatek. 

„Przepraszam, ale doprowadziłyście do tego, że ciotka troszkę się spłakała”, powie wzruszona Cleo tuż po zakończeniu prezentacji. 

Podziękuje również koledze za tak trafny i nieoczywisty wybór.

„Dawid dziękuję, że wybrałeś ten utwór. Mocy nabiera to, że tak młode osoby śpiewają te słowa uderzające prosto w serce”, podkreśli trenerka „The Voice Kids”.

1 lutego od godziny 20.05 widzowie będą również świadkami innych bitew. We wszystkich udział wezmą podopieczni Dawida Kwiatkowskiego, którzy zaprezentują się na scenie trójkami. I to właśnie 24-letni trener będzie musiał podjąć ważną i trudną decyzję o tym, która osoba z uzdolnionego tria uczestników przejdzie do kolejnego etapu...  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.