ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Emocjonujący występ w „The Voice Kids”. Cleo zalała się łzami!

Trenerka nie potrafiła ukryć wzruszenia...

Konrad Szczęsny 1 lutego 2020 16:54

Uwielbiany przez widzów format „The Voice Kids” wkracza w etap bitew. W odcinku wyemitowanym 1 lutego fani programu będą świadkami brawurowego wykonania utworu, który promował film „Miasto 44”. W oryginale śpiewali go Anna Iwanek, Pati Sokół oraz Piotr Cugowski. Na scenie show TVP2 z kompozycją zmierzą się podopieczne Dawida Kwiatkowskiego: Anastazja Maciąg, Estera Kmiecik i Gabrysia Zalewska. Ich interpretacja sprawi, że Cleo uroni kilka łez!

Cleo popłakała się na planie The Voice Kids

Wszystko za sprawą mocnego, pięknego tekstu utworu „Miasto” oraz niezwykłych zdolności nastolatek. 

„Przepraszam, ale doprowadziłyście do tego, że ciotka troszkę się spłakała”, powie wzruszona Cleo tuż po zakończeniu prezentacji. 

Podziękuje również koledze za tak trafny i nieoczywisty wybór.

„Dawid dziękuję, że wybrałeś ten utwór. Mocy nabiera to, że tak młode osoby śpiewają te słowa uderzające prosto w serce”, podkreśli trenerka „The Voice Kids”.

1 lutego od godziny 20.05 widzowie będą również świadkami innych bitew. We wszystkich udział wezmą podopieczni Dawida Kwiatkowskiego, którzy zaprezentują się na scenie trójkami. I to właśnie 24-letni trener będzie musiał podjąć ważną i trudną decyzję o tym, która osoba z uzdolnionego tria uczestników przejdzie do kolejnego etapu...  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.