Margaret jest lesbijką?! News
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Margaret jest zaręczona? „Chciałabym zaprosić na scenę swojego prywatnego narzeczonego”

Gwiazda ogłosiła to fanom na koncercie!

Weronika Kostyra 3 października 2019 11:26
Margaret jest lesbijką?! News
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Związek Margaret i muzyka znanego pod pseudonimem KaCeZet nie jest tajemnicą, jednak oboje bardzo dbają o prywatność i nie mówią o swojej relacji. Wczoraj podczas koncertu Margaret zrobiła wyjątek i kiedy zapraszała ukochanego na scenę, ogłosiła fanom radosną nowinę!

Margaret jest zaręczona?

Od pewnego czasu mówiło się o zaręczynach Margaret. Ona sama nigdy jednak nie potwierdziła plotek. Do teraz. Gwiazda  oficjalnie poinformowała o swoich zaręczynach. Jak podał serwis Plotek.pl, podczas koncertu w warszawskim klubie Stodoła w pewnej chwili zwróciła się bezpośrednio do swojego ukochanego. Zaprosiła go na scenę, gdzie mieli razem wykonać utwór pod tytułem Daenerys & Jon Snow. „Chciałabym zaprosić teraz na scenę swojego prywatnego narzeczonego”, powiedziała Margaret. Zaskoczeni tą informacją fani nie ukrywali swojego entuzjazmu.

Narzeczony Margaret, KaCeZet, to naprawdę Piotr Kozieradzki. Tak jak ukochana jest muzykiem, ale  znają go przede wszystkim fani muzyki reggae.

Serdecznie gratulujemy! 

Margaret, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Margaret, Viva! marzec 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…