Margaret jest lesbijką?! News
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Margaret jest zaręczona? „Chciałabym zaprosić na scenę swojego prywatnego narzeczonego”

Gwiazda ogłosiła to fanom na koncercie!

Weronika Kostyra 3 października 2019 11:26
Margaret jest lesbijką?! News
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Związek Margaret i muzyka znanego pod pseudonimem KaCeZet nie jest tajemnicą, jednak oboje bardzo dbają o prywatność i nie mówią o swojej relacji. Wczoraj podczas koncertu Margaret zrobiła wyjątek i kiedy zapraszała ukochanego na scenę, ogłosiła fanom radosną nowinę!

Margaret jest zaręczona?

Od pewnego czasu mówiło się o zaręczynach Margaret. Ona sama nigdy jednak nie potwierdziła plotek. Do teraz. Gwiazda  oficjalnie poinformowała o swoich zaręczynach. Jak podał serwis Plotek.pl, podczas koncertu w warszawskim klubie Stodoła w pewnej chwili zwróciła się bezpośrednio do swojego ukochanego. Zaprosiła go na scenę, gdzie mieli razem wykonać utwór pod tytułem Daenerys & Jon Snow. „Chciałabym zaprosić teraz na scenę swojego prywatnego narzeczonego”, powiedziała Margaret. Zaskoczeni tą informacją fani nie ukrywali swojego entuzjazmu.

Narzeczony Margaret, KaCeZet, to naprawdę Piotr Kozieradzki. Tak jak ukochana jest muzykiem, ale  znają go przede wszystkim fani muzyki reggae.

Serdecznie gratulujemy! 

Margaret, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Margaret, Viva! marzec 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!