Antonina Turnau urodziła, Marek Kondrat
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Marek Kondrat zaskoczył swoich fanów. Aktor po raz pierwszy pokazał dwuletnią córeczkę!

Ta fotografia Was rozczuli!

Gabriela Czernecka 22 czerwca 2020 09:45
Antonina Turnau urodziła, Marek Kondrat
Fot. East News

Zwykle chroni swoją prywatność, ale tym razem zrobił wyjątek. Marek Kondrat pokazał swoją dwuletnią córeczkę Helenę! W symboliczny sposób przekazał wiadomość swoim obserwatorom! Poznajcie szczegóły!

Marek Kondrat na zdjęciu z córką

Aktor od samego początku nie krył szczęścia z faktu, że wspólnie ze swoją żoną, 29-letnią Antonią, zostaną rodzicami. W jednym z mediów społecznościowych Marek Kondrat skomentował doniesienia mediów, które przez kilka miesięcy krążyły w kuluarach: „Szanowni Państwo, z radością potwierdzamy dzisiejsze doniesienia prasowe - tak, spodziewamy się dziecka. Nie zamierzamy jednak czynić z tego sprawy publicznej i bardzo prosimy wszystkie media o uszanowanie naszej prywatności. Antonina i Marek Kondratowie’’, mieliśmy okazję przeczytać na facebookowym profilu aktora.

Antonina i Marek Kondratowie wzięli cichy ślub we wrześniu 2015 roku. Od tamtej pory para rzadko udziela się medialnie. Skupia się przede wszystkim na zobowiązaniach zawodowych, a swoje życie prywatne stara się wieść z dala od mediów. Aktor szczególnie chroni prywatność swojej najmłodszej pociechy, córeczki Heleny, która w tym roku skończy dwa latka. 

Teraz artysta postanowił zrobić wyjątek i zamieścił zdjęcie z córeczką, które ma wyjątkowe przesłanie! Na zdjęciu Marek Kondrat prowadzi swoją córeczkę za rękę, a nad nimi rozciąga się tęczowa flaga. Aktor odniósł się do tego faktu poprzez symboliczne emotikony: „❤️🏳️‍🌈”. 

Nie ma wątpliwości, że córeczka jest oczkiem w głowie swojego taty. Piękne zdjęcie, prawda?  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.