Marek Kondrat, Uroda Życia 2017	Marek Kondrat, Uroda Życia 2017
Fot. Rafał Masłow/ZNAK
Z ŻYCIA GWIAZD

Marek Kondrat zaskoczył swoich fanów. Aktor po raz pierwszy pokazał dwuletnią córeczkę!

Ta fotografia Was rozczuli!

Gabriela Czernecka 22 czerwca 2020 09:45
Marek Kondrat, Uroda Życia 2017	Marek Kondrat, Uroda Życia 2017
Fot. Rafał Masłow/ZNAK

Zwykle chroni swoją prywatność, ale tym razem zrobił wyjątek. Marek Kondrat pokazał swoją dwuletnią córeczkę Helenę! W symboliczny sposób przekazał wiadomość swoim obserwatorom! Poznajcie szczegóły!

Marek Kondrat na zdjęciu z córką

Aktor od samego początku nie krył szczęścia z faktu, że wspólnie ze swoją żoną, 29-letnią Antonią, zostaną rodzicami. W jednym z mediów społecznościowych Marek Kondrat skomentował doniesienia mediów, które przez kilka miesięcy krążyły w kuluarach: „Szanowni Państwo, z radością potwierdzamy dzisiejsze doniesienia prasowe - tak, spodziewamy się dziecka. Nie zamierzamy jednak czynić z tego sprawy publicznej i bardzo prosimy wszystkie media o uszanowanie naszej prywatności. Antonina i Marek Kondratowie’’, mieliśmy okazję przeczytać na facebookowym profilu aktora.

Antonina i Marek Kondratowie wzięli cichy ślub we wrześniu 2015 roku. Od tamtej pory para rzadko udziela się medialnie. Skupia się przede wszystkim na zobowiązaniach zawodowych, a swoje życie prywatne stara się wieść z dala od mediów. Aktor szczególnie chroni prywatność swojej najmłodszej pociechy, córeczki Heleny, która w tym roku skończy dwa latka. 

Teraz artysta postanowił zrobić wyjątek i zamieścił zdjęcie z córeczką, które ma wyjątkowe przesłanie! Na zdjęciu Marek Kondrat prowadzi swoją córeczkę za rękę, a nad nimi rozciąga się tęczowa flaga. Aktor odniósł się do tego faktu poprzez symboliczne emotikony: „❤️🏳️‍🌈”. 

Nie ma wątpliwości, że córeczka jest oczkiem w głowie swojego taty. Piękne zdjęcie, prawda?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.