Antonina Turnau urodziła, Marek Kondrat
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Marek Kondrat zaskoczył swoich fanów. Aktor po raz pierwszy pokazał dwuletnią córeczkę!

Ta fotografia Was rozczuli!

Gabriela Czernecka 22 czerwca 2020 09:45
Antonina Turnau urodziła, Marek Kondrat
Fot. East News

Zwykle chroni swoją prywatność, ale tym razem zrobił wyjątek. Marek Kondrat pokazał swoją dwuletnią córeczkę Helenę! W symboliczny sposób przekazał wiadomość swoim obserwatorom! Poznajcie szczegóły!

Marek Kondrat na zdjęciu z córką

Aktor od samego początku nie krył szczęścia z faktu, że wspólnie ze swoją żoną, 29-letnią Antonią, zostaną rodzicami. W jednym z mediów społecznościowych Marek Kondrat skomentował doniesienia mediów, które przez kilka miesięcy krążyły w kuluarach: „Szanowni Państwo, z radością potwierdzamy dzisiejsze doniesienia prasowe - tak, spodziewamy się dziecka. Nie zamierzamy jednak czynić z tego sprawy publicznej i bardzo prosimy wszystkie media o uszanowanie naszej prywatności. Antonina i Marek Kondratowie’’, mieliśmy okazję przeczytać na facebookowym profilu aktora.

Antonina i Marek Kondratowie wzięli cichy ślub we wrześniu 2015 roku. Od tamtej pory para rzadko udziela się medialnie. Skupia się przede wszystkim na zobowiązaniach zawodowych, a swoje życie prywatne stara się wieść z dala od mediów. Aktor szczególnie chroni prywatność swojej najmłodszej pociechy, córeczki Heleny, która w tym roku skończy dwa latka. 

Teraz artysta postanowił zrobić wyjątek i zamieścił zdjęcie z córeczką, które ma wyjątkowe przesłanie! Na zdjęciu Marek Kondrat prowadzi swoją córeczkę za rękę, a nad nimi rozciąga się tęczowa flaga. Aktor odniósł się do tego faktu poprzez symboliczne emotikony: „❤️🏳️‍🌈”. 

Nie ma wątpliwości, że córeczka jest oczkiem w głowie swojego taty. Piękne zdjęcie, prawda?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.