Antonina Turnau urodziła, Marek Kondrat
Fot. East News
O NICH SIĘ MÓWI

Znamy imię córeczki Marka Kondrata i Antoniny Turnau!

Postawili na klasykę!

Olga Figaszewska 8 stycznia 2019 12:15
Antonina Turnau urodziła, Marek Kondrat
Fot. East News

Marek Kondrat i Antonina Turnau w marcu ubiegłego roku powitali na świecie pierwsze dziecko. Wówczas poza potwierdzeniem medialnych doniesień, nie zdradzili żadnych szczegółów. I chociaż para chroni swoją prywatność, płeć dziecka zdradził kilka miesięcy temu szczęśliwy dziadek, Grzegorz Turnau. Wiadomo, że zakochani doczekali się córeczki. Jak dali jej na imię?

Jak Antonina Turnau i Marek Kondrat nazwali swoją córeczkę?

Antonina Turnau i Marek Kondrat  wyprowadzili się z ukochanego Krakowa za granicę. W Polsce doskwierał im brak anonimowości i obecność paparazzi na każdym kroku. Jak donosi Dobry Tydzień małżeństwo na co dzień mieszka w Hiszpanii, gdzie poświęcają się opiece i wychowaniu córeczki, której dali na imię Helenka. Dziewczynka ma już dziewięć miesięcy!

Szczęśliwi rodzice powrócili do kraju przed świętami Bożego Narodzenia, by spędzić więcej czasu z rodziną. Czekała ich niestety smutne wydarzenie, pogrzeb dziadka Antoniny Turnau, Franciszka Barfussa, muzyka, wykładowcy szkoły aktorskiej i wieloletniego kierownika muzycznego Teatru im. Juliusza Słowackiego. Po uroczystościach pogrzebowych rodzina udała się do winiarni aktora. Tygodnik donosi, że w tym czasie Marek Kondrat z czułością opiekował się córeczką.

„Jest bardzo szczęśliwy. Na sto procent oddaje się ojcostwu. Mała Helenka skradła jego serce – zdradził znajomy aktora”, zdradził Dobremu Tygodniowi znajomy aktora.

Jak Wam się podoba imię, które wybrali dla swojej córeczki? My jesteśmy zachwyceni! 

Marek Kondrat, Viva! maj 2007
Fot. Rafał Milach/AF Photo

Antonina Turnau w czarnej bluzce

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?