Marcin Łopucki jakim jest ojcem. Wcześnie został tatą
Fot. Jacek Kurnikowski/akpa
Z Życia gwiazd

Dzieci są dla niego całym światem. Marcin Łopucki w młodym wieku został ojcem

Najstarsze dzieci wychowywał samodzielnie

Olga Figaszewska 7 marca 2024 17:47
Marcin Łopucki jakim jest ojcem. Wcześnie został tatą
Fot. Jacek Kurnikowski/akpa

Tata na medal, człowiek o wielkim sercu. Marcin Łopucki wcześnie został ojcem. Nie każdy wie, że sportowiec z poprzedniego związku doczekał się dwójki cudownych pociech - bliźniąt: Pauli i Dawida. Przez pewien czas samodzielnie wychowywał dzieci. Co mówił o ojcostwie?

Marcin Łopucki wcześnie został tatą. Samodzielnie wychowywał dzieci

Od piętnastu lat kroczy przez życie u boku wspaniałej kobiety, Katarzyny Skrzyneckiej. Zakochani tworzą zgrany duet, pielęgnują swoją miłość. Razem mogą  pokonywać wszystkie przeszkody. One tylko umacniają ich relację. O Marcinie Łopuckim ostatnio zrobiło się głośno za sprawą programu Czas na show. Drag me out. Sportowiec cieszy się pozytywnym odbiorem.

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej swoje życie związał ze sportem. Jest utytułowanym kulturystą, a także trenerem. Początkowo trenował karate, judo oraz pływanie. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w rodzinnej Bydgoszczy. Może pochwalić się licznymi sukcesami. Marcin Łopucki ma na swoim koncie tytułu Mistrza Polski w fitnessie gimnastycznym czy Mistrzostwo Europy oraz Wicemistrzostwo Świata. Cztery razy sięgał po tytuł World Champion w kategorii Classic Bodybuilding IFBB, a to nie wszystkie osiągnięcia. Cały czas jest aktywny i działa w świecie fitnessu.

Czytaj też: Na chwilę przed 52. urodzinami przeszła zabieg ratujący życie. Dziś może świętować u boku ukochanego męża

Nie każdy wie, że sportowiec bardzo wcześnie został tatą.  Miał 21 lat, gdy na świecie pojawiły się bliźnięta, Paula i Dawid. Relacja z mamą dzieci nie przetrwała próby czasu. Była partnerka rozpoczęła nowe życie, a Marcin Łopucki samodzielnie wychowywał pociechy. Jak podają media, dziś wszyscy mają ze sobą bardzo dobre relacje. Dzięki wsparciu bliskich sportowcowi udało mu się pogodzić pracę z rodzicielskimi obowiązkami.

„Wielu młodych chłopaków pewnie stchórzyłoby w takiej sytuacji. Dzięki pomocy rodziny udało mi się wychować Paulę i Dawida na mądre, uczuciowe i otwarte dzieciaki”, opowiadał w jednym z wywiadów.

Marcin Łopucki, Warszawa 18.09.2010
Fot. PAP/Stach Leszczyński

Marcin Łopucki, Warszawa 18.09.2010

Marcin Łopucki, Paula Łopucka, Triumph Inspiration Award 2011
Fot. Engelbrecht/AKPA

Marcin Łopucki, Paula Łopucka, Triumph Inspiration Award 2011

Dla Marcina Łopuckiego rodzina jest najważniejsza

W pewnym momencie, na jego drodze pojawiła się miłość. Gdy Marcin Łopucki poznał Katarzynę Skrzynecką poczuł, że to kobieta, z którą chce spędzić życie. Nie pamiętają, kiedy spotkali się po raz pierwszy. Przez dobrych kilka lat byli kolegami, przyjaciółmi. Mieli wspólnych przyjaciół, zainteresowania.  Lubili te same rzeczy. Sport, dobrą kuchnię, kubańską muzykę i święty spokój domowego zacisza. „Nigdy nie wierzyłem, że będziemy szczęśliwymi, kochającymi się ludźmi. Ja po prostu WIEDZIAŁEM, że tak będzie, i koniec! Im bardziej poznawałem Kasię, tym mocniej byłem pewien, że to jest ta kobieta, na którą czekałem tyle lat! Pogodna, o błyskotliwym poczuciu humoru, emanuje słońcem i uśmiechem na otoczenie, jak akumulator dla innych ludzi”, opowiadał. 

Są razem od 2007 roku, a w 2009 para wzięła ślub w malowniczej Grecji. Dwa lata później na świecie pojawiła się ich córeczka, Alikia Ilia. Długo starali się spełnić swoje marzenie o powiększeniu rodziny. Nie poddawali się, nie tracili nadziei. Aktorka przyjmowała z pokorą kolejne nieudane próby, ponieważ czuła, że warto walczyć o swoje szczęście i rodzinne spełnienie, aż do skutku. „Urodziłam zdrową i pogodną córeczkę, mając skończone 40 lat. A ta mała kruszynka daje nam tyle radości, energii i sił witalnych, że promieniejemy oboje, jakby ktoś podał nam supermłodość w zastrzyku”, opowiadała. Od kilkunastu lat tworzą zgraną rodzinę.

Paula Łopucka od czasu do czasu pojawia się u boku taty na czerwonym dywanie. Rozwija swoje pasje i jak podają media, zajmuje się kosmetologią. Dawid w przeciwieństwie do siostry unika blasku fleszy i chroni swoją prywatność. A Marcin Łopucki przygląda się z dumą, jak jego dzieci wkraczają w dorosły świat. „Jest to dla mnie ekscytujące doświadczenie, bo widzę z boku jako tata, człowiek, mężczyzna, jak życie płynie, jak córki dorastają”, opowiadał w Party.

Sprawdź też: Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch poznali się na planie serialu. Oboje byli w związkach małżeńskich

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki z córką, Alikia Łopucka, Katarzyna Skrzynecka, VIVA! 7/2012
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki z córką, Alikia Łopucka, VIVA! 7/2012

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki
Fot. Michał Dembiński

Marcin Łopucki i Katarzyna Skrzynecka w sesji VIVY!

Katarzyna Skrzynecka – relacja z dorosłą córką męża

Katarzyna Skrzynecka od początku wspierała ukochanego w wychowywaniu starszych dzieci. Sama ma z nimi wyjątkową więź. Jak podkreślała w wywiadach, starsza siostra ma cudowny kontakt z Alikią Ilią. Aktorka nie ukrywa, że traktuje Paulę, jak własne dziecko. „Jestem dla mojej starszej córki mamą. Kocham ją tak samo, jak moją młodszą córkę. I my się bardzo w życiu wspieramy. Wiem, że takie podejście nie jest częste, ale w naszej rodzinie tak właśnie jest", mówiła Faktowi. I nie szczędzi komplementów 28-latce. „Paula jest cudowną, mądrą, rozważną dziewczyną. Bardzo się lubimy i szanujemy”, dodawała w innym wywiadzie.

Dla Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego rodzina jest najważniejsza. Wspólnie starają się tak zaplanować czas, by poświęcać go w dużej mierze dzieciom. O tę miłość i więź dbają wszyscy. „Ja i mój mąż, bo w dzisiejszym zabieganym świecie rodziny nie mają dla siebie czasu i bardzo często tę najcenniejszą wartość tracą. Staramy się żyć tak, żeby mieć przede wszystkim najpiękniejsze wspomnienia, nasze wspólne, rodzinne. Razem zwiedzać świat, razem spędzać wolny czas. Goniąc z pracy, do pracy zawsze mamy ten swój święty czas tylko dla siebie, a kiedy są wakacje, staramy się dobie planować z wielomiesięcznym wyprzedzeniem ten czas, żeby nasze dzieciaki miał zawsze prawo do wakacji, a nie abyśmy widywali się w pośpiechu i w przeciągu", opowiadała artystka w rozmowie z Jastrząb Post.

Na Instagramie Katarzyny Skrzyneckiej możemy podziwiać cudowne rodzinne kadry. Obok nich trudno przejść obojętnie! A tej relacji można tylko pozazdrościć! Całej rodzinie życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Źródło: Magazyn Dom, Show News, Jastrząb Post, Party, Plotek

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki z córkami,
Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki z córkami, "Petarda" - premiera spektaklu, 2023

Marcin Łopucki z córkami,  Premiera spektaklu
Fot. Jacek Kurnikowski/akpa

Marcin Łopucki z córkami, Premiera spektaklu „Prezent urodzinowy”, 2022

[Tekst opublikowany na Viva Historie 11.03.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.