Marcin Hakiel
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News
o tym jest głośno

Marcin Hakiel rozstał się z tajemniczą Dominiką? Tancerz wystosował oświadczenie do redakcji

Do dokładnie wydarzyło się między byłymi partnerami?

Marcjanna Maryszewska 1 sierpnia 2023 21:05
Marcin Hakiel
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News

O tym, że Marcin Hakiel i tajemnicza Dominika nie są już razem, mówiło się od kilku tygodni. Fani podejrzewali, że coś jest na rzeczy, a w międzyczasie pojawiły się plotki o związku tancerza z Magdaleną Stępień... Ostatecznie głos zdecydowała się zabrać osoba z otoczenia, aby ujawnić zaskakującą prawdę. To zmusiło byłego męża Katarzyny Cichopek do przerwania milczenia...

Kulisy rozstania Marcina Hakiela i Dominiki

Rozwód Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek odbił się szerokim echem w mediach publicznych. Nic zatem dziwnego, że tancerz postanowił uczynić swój następny związek znacznie bardziej prywatnym. Choć tajemnicza Dominika regularnie przewijała się przez Instagrama swojego partnera, a także była wspominana przez niego w wywiadach, jej tożsamość nigdy nie została ujawniona. Zakochani nie uniknęli jednak medialnego zainteresowania — czujni fani szybko zauważyli, że Marcin Hakiel zaprzestał dodawania wspólnych zdjęć. Lecz czy spekulacje o czarnych chmurach nad związkiem mogły okazać się bezpodstawne?

ZOBACZ: Marcin Hakiel spotyka się z Magdaleną Stępień? Medialne doniesienia nie pozostawiają wątpliwości

Te sensacyjne wieści przekazał Świat gwiazd, który dotarł do rzekomego znajomego Dominiki. Z wypowiedzi informatora wynika, że kobieta od jakiegoś czasu nie jest w związku z tancerzem.

"Tak, to prawda. W Krotoszynie nie było tajemnicą, że są parą, ale dziś Dominika milczy na ten temat. To ona podjęła tę decyzję, bo Dominika to bardzo odpowiedzialna i myśląca o przyszłości kobieta. Sporo już w życiu przeszła i jest bardzo ostrożna. Wielu jej znajomych pytało ją wielokrotnie, dlaczego nie przeniosła się do Warszawy, a ona odpowiadała, że ta decyzja wymaga czasu. I chce bardziej poznać Marcina. W końcu jest matką dwojga dzieci" — ujawnił anonimowy mężczyzna. I dodał: "Jeśli doszło do rozstania, to z jej strony jest to z pewnością przemyślana decyzja, choć nie jest jej łatwo". Dodatkowo według informatora para postanowiła pozostać w przyjacielskiej relacji.

CZYTAJ TAKŻE: Ukochana mecenasa Piotra Kaszewiaka robi karierę w TVP. Tak wygląda Iga Parada!

Wszystko wskazuje jednak na to, że wyznanie rzekomego pary mogło rozminąć się z prawdą. Medialny rozgłos oraz narastające plotki wokół jego prywatności zmusiły Marcina Hakiela do przerwania milczenia. Tancerz wystosował do redakcji oświadczenie, w którym ujawnił, że przekazywane informacje na jego temat są nieprawdziwe. Jego treść opublikował również na Instagramie: "Szanowna Redakcjo, na Państwa portalu www pojawił się dzisiaj artykuł o mojej osobie. Nie jest zgodny z prawdą. Będę wdzięczny za usunięcie materiału lub przedstawienie dowodów na opisane okoliczności. Szanujmy się, pozdrawiam Marcin Hakiel".

Marcin Hakiel związał się z Magdaleną Stępień?

Kilka dni temu sensację wzbudziły doniesienia o związku Marcina Hakiela z Magdaleną Stępień. Wiele wskazuje na to, że ich relacja to coś więcej, niż zwykła przyjaźń lub współpraca zawodowa.

Najpierw przyłapano ich w tym samym miejscu — oboje dodali zdjęcia z tarasu pewnego budynku w Gdańsku. Później pojawiły się kolejne tropy... Między innymi pokrzepiający serce komentarz, który Marcin pozostawił pod jednym ze wpisów pięknej modelki: "W życiu nie do końca chodzi o to, co nam się przytrafia, tylko co postanowimy z tym zrobić. Nigdy nie wiemy, czy za rogiem nie czeka na nas nowy rozdział. Koniec jest zarazem początkiem".

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Paweł Królikowski miał nieślubnego syna. Żona aktora skomentowała sprawę

Z Marcinem Hakielem i Magdaleną Stępień skontaktowała się redakcja serwisu Onet.pl, aby zapytać o to, czy naprawdę są parą. Oboje udzielili krótkich, enigmatycznych odpowiedzi... "Bez komentarza" — napisał niewzruszony tancerz. Podobnie sprawę skwitowała modelka: "Nie komentuję mojego życia prywatnego". Do tej pory żadne z nich nie potwierdziło oficjalnie doniesień...  

Magdalena Stępień, 5.04.2023

Fot. Wojtalewicz Jarosław / AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.