Piotr Kaszewiak, Iga Parada, nagranie programu Pytanie na Śniadanie, 28.08.2022
Fot. Joanna Skladanek / Forum
Z życia gwiazd

Ukochana mecenasa Piotra Kaszewiaka robi karierę w TVP. Tak wygląda Iga Parada!

Co wiemy o pięknej partnerce gwiazdy „Sprawy dla reportera”?

Marta Nawacka 1 sierpnia 2023 14:02
Piotr Kaszewiak, Iga Parada, nagranie programu Pytanie na Śniadanie, 28.08.2022
Fot. Joanna Skladanek / Forum

„Sprawa dla reportera” cieszy się ogromną sympatią widzów. W programie Elżbiety Jaworowicz jedną z głównych gwiazd jest mecenas Piotr Kaszewiak, na którego pomoc goście zawsze mogą liczyć. Okazuje się, że jego partnerka również jest prawniczką i także robi karierę w TVP. Kim jest Iga Parada i co o niej wiemy?

Mecenas Piotr Kaszewiak cieszy się ogromną sympatią widzów

Dla wielu fanów program „Sprawa dla reportera” nie mógłby istnieć bez Piotra Kaszewiaka. Mecenas już od dekady regularnie się w nim pojawia i cieszy się ogromną sympatią widzów, zgromadził także porównywalnie wielu fanów, co sama Elżbieta Jaworowicz. Choć nie zawsze się z nią zgadza, to darzy prowadzącą wielkim szacunkiem oraz podziwem.

„Pani redaktor Jaworowicz dała mi się poznać przez te minione lata współpracy jako osoba, która nie ogląda się za siebie, nie przepada za honorami i pochwałami — a ilekroć ktoś w programie próbuje oddać hołd dla jej dorobku lub skomplementować — śmieje się od razu do reżyserki, że ten fragment ma zostać usunięty z programu, który trafi do emisji. I faktycznie w gotowym programie ani śladu takich chwil”, wyznał w rozmowie z Faktem.

Czytaj też: Na co dzień skupia się na rodzinie, unika mediów. Emilia Komarnicka-Klynstra szczerze wyznała, na czym teraz się skupia

Piotr Kaszewiak, Iga Parada, nagranie programu Pytanie na Śniadanie, 28.08.2022
Fot. Joanna Skladanek / Forum

Piotr Kaszewiak, Iga Parada, nagranie programu Pytanie na Śniadanie, 28.08.2022

Ukochana mecenasa Piotra Kaszewiaka – kim jest Iga Parada?

Choć Piotr Kaszewiak chroni swoje życie prywatne, to wiadomo, że jego ukochana także robi karierę w telewizji. Piękna Iga Parada wraz z partnerem prowadzi wspólnie kancelarię adwokacką mającą siedziby w Łodzi i Zduńskiej Woli. Jej specjalizacją są sprawy rozwodowe. Coraz częściej możemy także zobaczyć wybrankę mecenasa w TVP. Wypowiadała się między innymi w sprawach prawnych w „Pytaniu na śniadanie”, tłumacząc, jak można wyjść z długów, czy można bezkarnie posługiwać się zdjęciami w Internecie oraz, jakie prawa mają pacjenci.

Wszystko wskazuje na to, że Piotr Kaszewiak i Iga Parada tworzą zgraną i szczęśliwą parę. Łączy ich nie tylko praca zawodowa, ale również wspólne zainteresowania, miłość do zwierząt, muzyki i podróży oraz... zespołu Bon Jovi. Co ciekawe, mecenas także z wielką chęcią gra na gitarze, a w domu posiada pokaźną kolekcję tych instrumentów.  

Zobacz także: Alina Janowska wzięła udział w Powstaniu Warszawskim. Miała wyjątkowy pseudonim

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.