Emilia Komarnicka-Klynstra
Fot. FORUM
O tym się mówi!

Na co dzień skupia się na rodzinie, unika mediów. Emilia Komarnicka-Klynstra szczerze wyznała, na czym teraz się skupia

„W każdej chwili, która mi pozostaje, chcę być w pełni z Rodziną”, mówiła

Aleksandra Frankowska 1 sierpnia 2023 11:51
Emilia Komarnicka-Klynstra
Fot. FORUM

Mimo dużej sympatii i popularności, nie pławi się w blichtrze sławy. W sieci dzieli się jedynie tymi kadrami, które uzna za stosowne. Fani zauważyli jednak, że ostatnio Emilia Komarnicka-Klynstra jest nieco mniej aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka wyjaśniła, dlaczego znacznie ograniczyła swoją publiczną obecność. Jak teraz żyje i co robi?

Emilia Komarnicka-Klynstra o swoim życiu

Bardzo dobrze pamiętamy ją z roli w takich produkcjach, jak „Na dobre i na złe”, „Och, Karol 2” czy „Ranczo”. Emilia Komarnicka ma na swoim koncie dość duży dorobek aktorski, jednak od pewnego czasu rzadko występuje w filmach i nie tylko. Na Instagramie również znacznie ograniczyła aktywność, chociaż do tej pory bardzo często publikowała kadry ze swojej codzienności, w tym z bliskimi. Zaniepokojonym fanom wyjaśniła, co było powodem nagłego zniknięcia.

Czytaj także: Dla przyszłego męża zostawiła narzeczonego. Historia burzliwej miłości Emilii Komarnickiej i Łukasza Konopki

Emilia Komarnicka-Klynstra dzieci
Fot. Piętka mieszko/AKPA

„To lato mocno ukierunkowane jest w poszukiwaniach „Kto ma Klucz”,
a ponieważ jest to projekt zupełnie inny, niż wszystkie, w których do tej pory brałam udział, i to nie tylko dlatego, że całą trójką ze @stefanoterrazzino i @sara_janicka jesteśmy jego twórcami, ale także dlatego, że dodatkowo ze @stefanoterrazzino jesteśmy twórcami scenariusza, reżyserami, choreografami i współproducentami tego wydarzenia (tu kiss dla @chatkazaka )

Ogromnym wyzwaniem jest łączyć tak wiele funkcji, ale uwierzcie, że daje nam to totalne spełnienie.

To projekt naprawę bliski memu sercu, dlatego już nie mogę się doczekać, kiedy będziecie mogli go zobaczyć. Ale ponieważ czas nie jest z gumy, to w k a ż d e j chwili, która mi pozostaje chce być w pełni z Rodziną.

Po premierze wrócę tu z jeszcze większą parą.
A teraz proszę o cierpliwość…i kciuk” – napisała.

Czytaj także: Dzieli ich 15 lat. Tak kochają się Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra

Komarnicka pracuje nad nowym projektem

Wraz z Sarą Janicką i Stefano Terazzino, Komarnicka pracuje nad nowym projektem – będzie to spektakl „Kto ma klucz”. Jego premiera została zaplanowana na 29 września w Lublinie. Teraz wszystko skupia się wokół przygotowań, a Komarnicka nie ma za wiele czasu na inne sprawy.

Emilia Komarnicka-Klynstra synowie
Fot. Podlewski/AKPA

„Kto ma Klucz” To spektakl, w którym krok po kroku przejdziemy wspólnie przez etapy trudnej sytuacji w związku, nie po to, by pokazać trudy i wyzwania tej najważniejszej relacji w naszym życiu, ale po to, by uświadomić sobie, że właśnie ZMIANA perspektywy, czyli wzięcie odpowiedzialności za swoje życie DAJE KLUCZ do pełni miłości do pełni szczęścia – mówiła.

Jesteście ciekawi efektu?

Emilia Komarnicka-Klynstra o mężu o dzieciach. Rodzina to jej siła

Już za chwilę Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra będą świętowali szóstą rocznicę ślubu. Uroczystość odbyła się 12 sierpnia 2017 roku. Od tamtej pory para doczekała się dwóch synów: Kosma przyszedł na świat w maju 2018 roku, zaś Tymoteusz 2,5 roku później.

Mąż jest dla niej ogromnym wsparciem, co jakiś czas aktorka komplementuje go również publicznie. Podkreśla, że w ich małżeństwie nie brakuje wyzwań, każdego dnia uczą się partnerstwa i wspólnego życia. Towarzyszy im zawsze jednak zaufanie i przyjaźń, że „właśnie wspólnie jesteśmy w stanie przenieść każdą górę i doświadczyć wszystkiego, co przygotował dla nas los”. Jak im to wychodzi? „Czasem jest pod górkę, momentami pod prąd”, ale kochają się bardzo mocno, szanują się i podziwiają. „Czasami rozumiemy się bez słów, innym razem mam wrażenie jakbyśmy byli z różnych galaktyk”, pisała swego czasu Emilia Komarnicka.

Dla tej dwójki małżeństwo to sztuka kompromisu i są pewni, że jego sile nic nie zagrozi...  

18-24 KWIETNIA
szaleństwo zakupów
-25% + dostawa gratis
-25% + dostawa gratis
-25% na asortyment dostępny w... więcej»
Kod rabatowy:WIOSNA25
Zobacz
+
-25% + dostawa gratis
Online
Stacjonarnie

-25% na asortyment dostępny w butiku w Krakowie i na slowglow.pl/sklep. Dostawa gratis. Promocja nie łączy się z innymi obniżkami. Szczegóły na stronie. 

Najniższa cena serum Balansis ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 169,00 zł. Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 126,75 zł. Najniższa cena kremu Balansis ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 259,00 zł. Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 194,25 zł. Najniższa cena pilingu Aqua Your Body ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 39,99 zł. Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 29,99 zł. Najniższa cena zestawu świec ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 157,50 zł. Cena zestawu po zastosowaniu rabatu - 118,13 zł. Najniższa cena świecy ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 241,50 zł. Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 181,13 zł. Najniższa cena balsamu Aqua Your Body ze zdjęcia z 30dni przed obniżką - 119,00 zł. Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 89,25 zł. Produkty marki Polemika widoczne na zdjęciu nie są objęte rabatami.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:WIOSNA25
Zobacz
-20% wybrany asortyment
-20% wybrany asortyment
20% zniżki na asortyment znajd... więcej»
Kod rabatowy:crazy24
Zobacz
+
-20% wybrany asortyment
Online

20% zniżki na asortyment znajdujący się z w zakładce Szaleństwo Zakupów na www.sleeplessinwarsaw.com. Szczegóły na stronie. 

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:crazy24
Zobacz
do -40%
do -40%
Rabat do -40% na wszystkie but... więcej»
Kod rabatowy:ZAKUPY
Zobacz
+
do -40%
Online

Rabat do -40% na wszystkie buty i torebki z kodem: ZAKUPY. Oferta dostępna sklep.carinii.com.pl. Szczegóły na stronie.  

Najniższa cena produktu ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 649 zł.  

Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 519,20 zł

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:ZAKUPY
Zobacz
-20% na wybraną biżuterię
-20% na wybraną biżuterię
Rabat 20% na biżuterię marki d... więcej»
Zobacz
+
-20% na wybraną biżuterię
Online
Stacjonarnie

Rabat 20% na biżuterię marki dostępny w salonach stacjonarnych i online. Oferta nie dotyczy kolekcji Nomination oraz nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły u sprzedawcy i na stronie www. 

Najniższa cena produktu ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 3 190 zł.  

Cena produktu po zastosowaniu rabatu – 2 552 zł.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Zobacz
Do -30% na wybrane nowości
Do -30% na wybrane nowości
Rabat do -30% na wybrane nowoś... więcej»
Zobacz
+
Do -30% na wybrane nowości
Online
Stacjonarnie

Rabat do -30% na wybrane nowości z kolekcji Wiosna/Lato 2024 i wiele więcej! Oferta dostępna w sklepach stacjonarnych i na gomez.pl. Szczegóły u sprzedawcy i na stronie www.  

Produkt widoczny na zdjęciu nie jest objęty rabatami.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Zobacz
-20% na wybrane produkty
-20% na wybrane produkty
Rabat 20% na produkty do pielę... więcej»
Kod rabatowy:SZALENSTWO
Zobacz
+
-20% na wybrane produkty
Online
Stacjonarnie

Rabat 20% na produkty do pielęgnacji twarzy skłonnej do niedoskonałości. Oferta obejmuje wybrane produkty z linii Calendula, Clearly Corrective oraz Anti-Blemish. Rabat dostępny w sklepach stacjonarnych i na kiehls.pl. Szczegóły u sprzedawcy i na stronie www.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZALENSTWO
Zobacz
REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.