Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu: „Nie wstydzę się tego, co przeżywam”

Czy unikają się z Katarzyną Cichopek?

Rafał Kowalski 22 kwietnia 2022 20:00
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Dopiero co Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek wydali oświadczenie o tym, że przestają być małżeństwem, a już choreograf znalazł w sobie siłę, by przyjąć zaproszenie na wywiad o rozstaniu. Rodzice dwójki dzieci pisali w komunikacie, że nie będą wypowiadać się na ten temat medialnie, ale najwidoczniej uznany choreograf zmienił zdanie. Co zdradził mimo ciężaru, który w sobie nosi?

Marcin Hakiel o emocjach w Mieście Kobiet – zajawka programu

Choć pełny odcinek Miasta Kobiet z Marcinem Hakielem będzie do obejrzenia dopiero w niedzielę, stacja TVN Style opublikowała w sieci mały fragment rozmowy tancerza z Aleksandrą Kwaśniewską.

Na filmie słyszymy, jak były ukochany Kasi Cichopek mówi otwarcie o emocjach. „Nie wstydzę się tego, co przeżyłem, co przeżywam i pewnie co będę przeżywał. Tego rozstania. Po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że można wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej drugiej osobie”, podkreślił dojrzale.

Dodał też nie wchodząc w szczegóły rozstania, że wiele myśli o Katarzynie Cichopek – także w dobrym kontekście. „Do dziś jakaś część mnie ma pozytywne emocje wobec mojej byłej partnerki”, wyznał Marcin Hakiel.

Marcin Hakiel Miasto kobiet tvn style
Fot. materiał promocyjny TVN

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Dlaczego Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek się rozwodzą? Czy się unikają?

Te dwa pytania fani pary zadają sobie najczęściej. Kwestia powodu rozstania nie jest jednak znana, bo nikt wprost nie powiedział jeszcze, co się wydarzyło. Internauci zauważyli jednak, jak choreograf został zapowiedziany na stronie Miasta Kobiet.

Czytamy tam o „porzuceniu”. „Choreograf i tancerz opowie Aleksandrze Kwaśniewskiej o swoich emocjach związanych z rozstaniem. Przez 14 lat był mężem aktorki Katarzyny Cichopek. Niedawno wydali wspólne oświadczenie o rozpadzie ich związku. Gość Miasta kobiet zdradzi nam, co czuje mężczyzna porzucony i jak zamierza budować swoje życie na nowo”, brzmi internetowy komunikat.

Czytaj takżeMarcin Hakiel pokazał archiwalne zdjęcia ze ślubu: „Droga wybiera nas, nie my drogę...”, podsumował

Z kolei paparazzi przyłapali Marcina Hakiela odbierającego dzieci od byłej partnerki. Szybko wychwycono, że Kasia Cichopek nie zjawiła się przed mieszkaniem, by przywitać się z byłym partnerem. Czy oznacza to, że małżonkowie się unikają? O tym mogliby powiedzieć tylko oni sami…

Mamy nadzieję, że zarówno u aktorki, jak i u tancerza emocje opadną niedługo na tyle, by budować swoje szczęście od nowa. 

CZYTAJ TAKŻE: Marcin Hakiel przyznał, że od 10 lat nie pije alkoholu: „Byłem na terapii…”

Marcin Hakiel Miasto kobiet tvn style
Fot. materiał promocyjny TVN

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.