Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Marcin Hakiel pokazał archiwalne zdjęcia ze ślubu: „Droga wybiera nas, nie my drogę...”, podsumował

„Przepracować, zaakceptować i iść dalej”, dodał

Olga Figaszewska 15 kwietnia 2022 21:29
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

To nie była dla nich łatwa decyzja. Uchodzili za jedną z najbardziej zgranych i najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Nic dziwnego, że fani byli zaskoczeni oświadczeniem pary. Niedawno Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że ich relacja właśnie się zakończyła. Po latach wspólnego życia ich małżeństwo przechodzi do historii. Byli partnerzy nie uchylają rąbka tajemnicy, unikają wypowiadają się na temat rozstania, a także relacji, które obecnie ich łączą. Marcin Hakiel bardzo przeżywa obecną sytuację. To będą dla tancerza pierwsze samotne święta. Artysta pokazał w sieci kilka romantycznych, niepublikowanych dotąd kadrów ze ślubu, które opatrzył poruszającym podpisem. Marcin Hakiel poruszył fanów tą sentymentalną podróżą.  Co jeszcze wyznał?

Marcin Hakiel pokazał archiwalne, niepublikowane zdjęcia ze ślubu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się po 17 latach wspólnego życia i 13. małżeństwa. Niedawno poinformowali fanów i media o rozpadzie swojej relacji. „Podjęliśmy decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować", pisali.

Katarzyna Cichopek konsekwentnie milczy na temat ich małżeństwa i podjętej decyzji. Z kolei Marcin Hakiel nie ukrywa, że ostatnie wydarzenia nie są dla niego proste i trudno mu znieść zmiany w życiu. Wspominał, że skorzystał z pomocy terapeuty.

W jednym z wywiadów Marcin Hakiel podkreślił, że nie zamierza opowiadać na pytania dotyczące rozpadu ich małżeństwa, przede wszystkim, z uwagi na dobro swoich pociech.. „Jesteśmy osobami znanymi, więc to, co się wydarzyło, mocniej dotyka nasze dzieci. Nie chcę komentować tego, co się stało, bo właśnie dzieci są teraz dla mnie najważniejsze i zależy mi na ich spokoju”, zwierzał się w Fakcie.

Czytaj też: Marcin Hakiel zabrał głos w sprawie rozstania. To pierwszy raz, gdy powiedział tak wiele

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, VIVA! 13/2012, VIVA! czerwiec 2012
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, archiwalna sesja zdjęciowa dla magazynu VIVA! 

Marcin Hakiel: „Droga wybiera nas, nie my drogę”

Byli partnerzy poświęcają swoim dzieciom całą uwagę. To one są dla nich najważniejsze. Czas Wielkanocy Helenka i Adam spędzają z mamą na wakacjach za granicą. Dla Marcina Hakiela to będą pierwsze święta bez pociech. Tancerz postanowił wyjechać w góry. 

Pobrali się 20 września 2008 roku w Zakopanem, bo to właśnie w górach Marcin po raz pierwszy powiedział Kasi, że ją kocha. Podróż przywołała wspomnienia ze ślubu. Tancerz nie ukrywa, że w ostatnim czasie wraca myślami do wydarzeń z przeszłości. Marcina Hakiel w mediach społecznościowych opublikował serię archiwalnych kadrów ze ślubu. Wcześniej nie były one publikowane w sieci.

„Jedno z ulubionych zdjęć”, podpisał jedną z fotografii, na której wykonuje z ukochaną taniec. Pod inną wyznał: „Trzeba być wdzięcznym za to, co się przeżyło, doświadczyło... podziękować za każdy moment i uśmiechnąć się. Przepracować, zaakceptować i iść dalej, droga wybiera nas, nie my drogę..”. 

Sprawdź też: Marcin Hakiel zabrał głos. Między słowami dał do zrozumienia, co mogło być przyczyną rozstania z Katarzyną Cichopek

Marcin Hakiel
Fot. Instagram Marcina Hakiela/ screen za party.pl

Marcin Hakiel
Fot. Instagram Marcina Hakiela/ screen za party.pl

Marcin Hakiel
Fot. Instagram Marcina Hakiela/ screen za party.pl

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.