Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Marcin Hakiel zabrał głos w sprawie rozstania. To pierwszy raz, gdy powiedział tak wiele

„To, co się wydarzyło, mocniej dotyka nasze dzieci”

Rafał Kowalski 11 kwietnia 2022 09:52
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mieli być sobie pisani. Rzeczywistość pokazała jednak, że nie wszystko w relacji pary układało się znakomicie. małżeństwo trwało ponad 13 lat, a związek 17. Dokładnie miesiąc temu aktorka i tancerz przekazali fanom, że postanowili się rozwieść. Potem długo milczeli. Aż do teraz…

Marcin Hakiel o rozwodzie i dzieciach

Choć Katarzyna Cichopek konsekwentnie milczy na temat rozstania z mężem, on zrobił wyjątek i udzielił wypowiedzi dziennikowi Fakt. W krótkich słowach wyznał, jak ważni są teraz dla niego 13-letni syn Adam i 8-letnia córka Helena.

To ze względu na nie i ochronę ich poczucia bezpieczeństwo, byli zakochani nie mówią w mediach za wiele o przyczynach końca związku. „Jesteśmy osobami znanymi, więc to, co się wydarzyło, mocniej dotyka nasze dzieci. Nie chcę komentować tego, co się stało, bo właśnie dzieci są teraz dla mnie najważniejsze i zależy mi na ich spokoju”, przyznał szczerze Marcin Hakiel i uciął temat.

Sprawdź też: Ach, cóż to była za miłość! Tak kochali się Maria Dębska i Marcin Bosak

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 2018

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, VIVA! 2008

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, VIVA!, 2008, sesja ślubna
Fot. Mateusz Stankiewicz

Jakim ojcem jest Marcin Hakiel? Zdjęcia z dziećmi

Miłośnik tańca nigdy nie unikał publikowania zdjęć z pociechami, ale od czasu rozstania robi to jeszcze częściej. Nikt z internautów nie może mieć po takich fotografiach wątpliwości, że Marcin Hakiel naprawdę poświęca córce i synowi każdą wolną chwilę. Ojciec i dzieci wybrali się w ostatnich dniach do parku rozrywki, nad morze czy na treningi sportowe.

Internauci bardzo doceniają czas, który tata Adama i Heleny poświęca im w pełni. „Super ze spędzasz tyle czasu z dziećmi, widać że nie sława jest na pierwszym miejscu, ciuchy itp... . Tylko normalność, po prostu inne wartości. Bravo dla Ciebie bo w tych czasach coraz mniej jest takich ludzi. Bawcie się dobrze”; „Możesz być z siebie dumny, i głowa do góry, pamiętaj...!!!! Jesteś wspaniałym facetem! Wszyscy o tym wiedzą!”, to tylko niektóre z wpisów, które znaleźliśmy na Instagramie gwiazdora.

Zobaczcie pełne miłości fotografie, o których mowa. 

Czytaj także: Katarzyna Cichopek i jej mąż niedawno świętowali rocznicę ślubu. Poznaj historię ich miłości!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.