Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Marcin Hakiel zabrał głos w sprawie rozstania. To pierwszy raz, gdy powiedział tak wiele

„To, co się wydarzyło, mocniej dotyka nasze dzieci”

Rafał Kowalski 11 kwietnia 2022 09:52
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mieli być sobie pisani. Rzeczywistość pokazała jednak, że nie wszystko w relacji pary układało się znakomicie. małżeństwo trwało ponad 13 lat, a związek 17. Dokładnie miesiąc temu aktorka i tancerz przekazali fanom, że postanowili się rozwieść. Potem długo milczeli. Aż do teraz…

Marcin Hakiel o rozwodzie i dzieciach

Choć Katarzyna Cichopek konsekwentnie milczy na temat rozstania z mężem, on zrobił wyjątek i udzielił wypowiedzi dziennikowi Fakt. W krótkich słowach wyznał, jak ważni są teraz dla niego 13-letni syn Adam i 8-letnia córka Helena.

To ze względu na nie i ochronę ich poczucia bezpieczeństwo, byli zakochani nie mówią w mediach za wiele o przyczynach końca związku. „Jesteśmy osobami znanymi, więc to, co się wydarzyło, mocniej dotyka nasze dzieci. Nie chcę komentować tego, co się stało, bo właśnie dzieci są teraz dla mnie najważniejsze i zależy mi na ich spokoju”, przyznał szczerze Marcin Hakiel i uciął temat.

Sprawdź też: Ach, cóż to była za miłość! Tak kochali się Maria Dębska i Marcin Bosak

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 2018

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, VIVA! 2008

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, VIVA!, 2008, sesja ślubna
Fot. Mateusz Stankiewicz

Jakim ojcem jest Marcin Hakiel? Zdjęcia z dziećmi

Miłośnik tańca nigdy nie unikał publikowania zdjęć z pociechami, ale od czasu rozstania robi to jeszcze częściej. Nikt z internautów nie może mieć po takich fotografiach wątpliwości, że Marcin Hakiel naprawdę poświęca córce i synowi każdą wolną chwilę. Ojciec i dzieci wybrali się w ostatnich dniach do parku rozrywki, nad morze czy na treningi sportowe.

Internauci bardzo doceniają czas, który tata Adama i Heleny poświęca im w pełni. „Super ze spędzasz tyle czasu z dziećmi, widać że nie sława jest na pierwszym miejscu, ciuchy itp... . Tylko normalność, po prostu inne wartości. Bravo dla Ciebie bo w tych czasach coraz mniej jest takich ludzi. Bawcie się dobrze”; „Możesz być z siebie dumny, i głowa do góry, pamiętaj...!!!! Jesteś wspaniałym facetem! Wszyscy o tym wiedzą!”, to tylko niektóre z wpisów, które znaleźliśmy na Instagramie gwiazdora.

Zobaczcie pełne miłości fotografie, o których mowa. 

Czytaj także: Katarzyna Cichopek i jej mąż niedawno świętowali rocznicę ślubu. Poznaj historię ich miłości!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…