Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Marcin Hakiel dodał kolejne zdjęcie z nową partnerką. Pod fotografią możemy przeczytać wymowny opis

„Wszystkiego najlepszego na nowym etapie życia", piszą internauci

Karol Sowa 13 września 2022 08:59
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Kilka tygodni temu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek oficjalnie zakończyli swoje małżeństwo. Przypomnijmy, że już przed rozwodem pojawiały się głosy, że popularny tancerz ma partnerkę. Ulubieniec widzów postanowił nie zabierać głosu w tej sprawie... do teraz. Niedawno na swoich social-mediach zamieścił kolejną fotografię, która sugeruje, że Marcin Hakiel na nowo odnalazł miłość.

Marcin Hakiel opublikował kolejne zdjęcie z nową partnerką 

Ulubieniec widzów powtarzał, że zakończenie relacji z Katarzyną Cichopek było dla niego ciężkim przeżyciem. Mimo wszystko, postanowił dać szansę innej kobiecie. Na Instagramie tancerza coraz częściej pojawiają się materiały, które sugerują, że znowu odnalazł szczęście i miłość. W ostatnim poście możemy zobaczyć uśmiechniętego Marcina Hakiela. Widzimy również, że trzyma kobiecą dłoń. Pod postem czytamy: „To był dobry weekend #Najważniejszejestniewidocznedlaoczu”. 

W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów: „Wszystkiego najlepszego na nowym etapie życia", „Marcin trzymam kciuki", „Życzę Panu szczęścia na nowym etapie w swoim życiu", „Pięknej miłości dla Was".

Jak informuje Plotek: „Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła. Poznali się przez internet. Spotykają się od trzech tygodni". Jednak tancerz nie odniósł się do tych słów. Co ciekawe, zakochanych połączyła wspólna pasja. „Jest porozumienie dusz. Marcin jest dobrej myśli. Poznali się przez internet. Oboje kochają taniec i mają wiele wspólnych tematów. Ta znajomość podniosła go na duchu, po rozstaniu ogromnie tego potrzebował", informuje tygodnik Na żywo. 

Artysta dodał, że nie chce, aby jego nowy związek znowu był medialny. „Byłem już w medialnym związku, kolejnych nie planuję”, wyznał. 

CZYTAJ TEŻ: Lara Gessler urodziła! Znamy płeć i imię drugiego dziecka restauratorki

Fot. Instagram @marcinhakiel

Katarzyna Cichopek o rozstaniu z Marcinem Hakielem 

Jak wiadomo, ich małżeństwo zakończyło się już na pierwszej rozprawie. Po jej zakończeniu, prowadząca „Pytanie na śniadanie” postanowiła powiedzieć parę słów na ten temat. „Cieszę się, że oboje zgodnie doprowadziliśmy sprawę rozwodową do końca. Dziękuję Marcinowi za 17 wspólnych lat i dwoje wspaniałych dzieci. Życzę mu szczęścia i powodzenia. A ja zaczynam nowy rozdział w życiu. Z radością patrzę w przyszłość. Dziękuję z całego serca mojej rodzinie i przyjaciołom za wsparcie", czytaliśmy w Super Expressie.

Marcinowi Hakielowi, jak i Katarzynie Cichopek życzymy wszystkiego co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Bujakiewicz we łzach, Oliwia wspomina śmierć matki. Już jest poruszający zwiastun filmu o Annie Przybylskiej

Marcin Hakiel miasto kobiet
Fot. materiał promocyjny TVN

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.