Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Tak Marcin Hakiel dowiedział się o romansie żony. Ujawnił, czy chciałby do niej wrócić

Tancerz zdobył się na wyjątkową szczerość

Konrad Szczęsny 10 sierpnia 2023 12:16
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Byli parą przez 17 lat. W marcu 2022 roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali, że podjęli decyzję o rozstaniu. Rozwód nastąpił pół roku później. Tancerz w jednym z wywiadów telewizyjnych zdradził, że „jego była partnerka prosiła o wolność, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię”. Za sprawą Pauliny Smaszcz wyszło na jaw jesienią, że jest to jej były mąż, Maciej Kurzajewski. Jak Marcin Hakiel dowiedział się o romansie żony? Czy chciałby do niej wrócić? Tymi informacjami podzielił się w trakcie sesji Q&A na Instagramie.

Marcin Hakiel o rozstaniu z Dominiką. Dlaczego związek się rozpadł?

W zeszłym tygodniu media obiegła informacja, że tancerz po roku rozstał się z tajemniczą Dominiką z Krotoszyna. Jako pierwszy podał ją serwis „Świat Gwiazd”, powołując się na osobę z otoczenia kobiety. Według niego to właśnie ona podjęła decyzję o zakończeniu relacji. „Dominika to bardzo odpowiedzialna i myśląca o przyszłości kobieta. Sporo już w życiu przeszła i jest bardzo ostrożna”, twierdził jej przyjaciel.

W końcu ona sama przerwała milczenie i w miniony weekend potwierdziła te doniesienia. Przyznała, że do rozstania doszło na początku lipca. „Z całego serca podziękowałam drugiej stronie za dobry czas, który przeżyliśmy razem i życzyłam powodzenia. Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktu” – zdradziła. 

Teraz głos w sprawie zabrał Marcin Hakiel, który początkowo dementował te informacje. Tancerz zorganizował za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie sesję pytań i odpowiedzi, Wśród nich nie zabrakło tego, dotyczącego rozstania. „Nie układało nam się od jakiegoś czasu i się rozstaliśmy” - uciął.

Czytaj także: Była partnerka Marcina Hakiela przerwała milczenie. Ujawniła prawdę o rozstaniu

Sesja Q&A Marcina Hakiela na Instagramie, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Instagram @marcin.hakiel

Marcin Hakiel o powrocie do Katarzyny Cichopek. Jak dowiedział się o jej romansie?

Kolejny z dociekliwych internautów zapytał wprost: „gdyby była taka szansa, chciałby pan znów być z panią Kasią?”. Tancerz bez chwili wahania odpisał: „nie”. Ta sama odpowiedź padła na pytanie czy „chciałby cofnąć czas, żeby coś zmienić”. 

Inną poruszaną kwestią było to, jak Marcin Hakiel dowiedział się o zdradzie Katarzyny Cichopek. „Wynająłem detektywów”, odpisał na nie. Po czym ktoś inny dociekał, jakie relacje ma tancerz ze swoją byłą małżonką i jej obecnym partnerem. „Z Maciejem żadne, z Katarzyną tylko odnośnie do dzieci”, odpisał.

Jak się jednak okazuje, Marcin Hakiel podjął w zeszłym roku próbę nawiązania kontaktu z dziennikarzem. „W zeszłym roku próbowałem się spotkać i porozmawiać, ale nie było odzewu z drugiej strony”, ujawnił.

A czy obecnie serce tancerza jest zajęte? Tego nie wiadomo, ale jedno jest pewne: z pewnością nie jest w związku z Magdą Stępień. „Przyjaźnimy się z Magdą”, zapewnił za pośrednictwem profilu na Instagramie.

Sesja Q&A Marcina Hakiela na Instagramie, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Instagram @marcin.hakiel

Sesja Q&A Marcina Hakiela na Instagramie, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Instagram @marcin.hakiel

Sesja Q&A Marcina Hakiela na Instagramie, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Instagram @marcin.hakiel

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek – historia miłości

Poznali się na planie „Tańca z gwiazdami” w 2005 roku. Między Katarzyną Cichopek i Marcinem Hakielem zaiskrzyło niemal od razu, co nie umknęło uwadze jurorów oraz widzów. Oni sami nabrali jednak wody w usta i dopiero gdy realizacja programu dobiegała końca potwierdzili, że coś jest na rzeczy i ich relacja wykracza poza parkiet i telewizyjne show.

Sięgnęli po Kryształową Kulę, pokonując Małgorzatę Foremniak i Rafała Maseraka. Ślub Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela odbył się 20 września 2008 w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Sesję z tej wyjątkowej uroczystości publikowaliśmy na łamach dwutygodnika „VIVA!”.

Para doczekała się dwójki dzieci: syn Adam przyszedł na świat w 2009 roku, zaś córka Helena cztery lata później. W wywiadach nie ukrywali, że ich małżeństwo nie było wolne od kryzysów. Jednak zapewniali, że są z pokolenia, które chce naprawiać coś, co się psuje, a nie to wyrzucać. Niespodziewanie w marcu 2022 roku ogłosili, że ich związek po 17 latach dobiegł końca. Prosili o uszanowanie prywatności z uwagi na dobro dzieci, ale dla mediów było to niemożliwe. Tym bardziej, że sam Marcin Hakiel zdradził w wywiadzie dla „Miasta Kobiet” w TVN Style, że „była partnerka od jakiegoś czasu prosiła o więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię”.

To uruchomiło lawinę spekulacji. Szybko zaczęto kojarzyć Katarzynę Cichopek z partnerem z „Pytania na śniadanie”, Maciejem Kurzajewskim. Jesienią potwierdziła to była żona dziennikarza, komentując zdjęcia pary z podroży do Izraela. Z kolei w rozmowie z Moniką Jaruzelską ujawniła, że romans ten miał zacząć się na planie „Czaru par”, w którym jej były mąż był prowadzącym, zaś Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jurorami. „Powiedzmy sobie szczerze, to nie zaczęło się dwa lata po rozwodzie, to trwało o wiele, wiele dłużej. „Czar par” to był program, który spowodował ich wybuch namiętności”, twierdziła Paulina Smaszcz.

Po tym, jak ich związek wyszedł na jaw, przestali się ukrywać. Widać, że aktorka i dziennikarz mocno się wspierają i z powodzeniem łączą życie zawodowe z tym prywatnym.  

Czytaj także: Rok temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie. Ich miłość trwała 17 lat

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Nagranie spotu jesiennej ramówki TVP Kobieta - 06.2021
Fot. Natasza Mludzik/TVP/East News

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Nagranie spotu jesiennej ramówki TVP Kobieta - 06.2021 r.

TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, sesja dla magazynu „VIVA!”, wrzesień 2020 roku

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.