Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives
O TYM JEST GŁOŚNO

Paulina Smaszcz tłumaczy, dlaczego ujawniła związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

„Dla naszej całej rodziny ta sytuacja była już nie do zniesienia”

Konrad Szczęsny 8 października 2022 11:11
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

W piątek 7. października media zawrzały. Wszystko za sprawą ujawnienia związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego przez byłą żonę dziennikarza pod jednym z wpisów na Instagramie. W odpowiedzi para potwierdziła, że jest razem, publikując czułą wspólną fotografię. Dlaczego Paulina Smaszcz zdecydowała się na tak radykalny krok? Wyjaśniła to w najnowszym wywiadzie. 

Paulina Smaszcz ujawniła, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą

Mimo że o ich bliskiej relacji spekulowano, odkąd Marcin Hakiel ujawnił w kwietniowym wywiadzie, że przyczyną rozpadu jego małżeństwa z aktorką była zdrada, oni konsekwentnie sensacyjnych doniesień nie komentowali. A to nie było proste, ponieważ nie dość, że regularnie pojawiają się na szklanym ekranie jako prowadzący „Pytania na śniadanie” to jeszcze angażowano ich w inne wydarzenia Telewizji Polskiej, takie jak koncerty wakacyjne czy festiwal w Opolu.

Wszystko zmieniło się w piątek 7. października. Wówczas pod serią opublikowanych przez Katarzynę Cichopek zdjęć z Jerozolimy głos zabrała Paulina Smaszcz. Była żona Macieja Kurzajewskiego bez pardonu uderzyła w dziennikarza i ujawniła, że jest on w nowym związku.

Kasiu, sto lat!!! Cieszę się, że @maciejkurzajewski zabrał Ciebie do Izreala, który zna doskonale i spędzacie wspaniale Twoje 40 urodziny!!! Sto lat!!! Sto lat!!!”. Kasiu, zapytaj @maciejkurzajewski co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izarelu? Mimo wszystko, spędzaj swoje urodziny WSPANIALE”, zakończyła.

Mimo że koniec końców komentarze usunęła, niedługo potem Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski opublikowali wspólną fotografię i potwierdzili, że są parą. „Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... M I Ł O Ś Ć ❤️ Pozdrawiamy z Izraela 💋”, napisała aktorka.

Dlaczego Paulina Smaszcz zdecydowała się na taki krok?

Czytaj także: Paulina Smaszcz wbija szpilę Maciejowi Kurzajewskiemu i Katarzynie Cichopek! Pisze o zdradach

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, plan programu „Pytanie na śniadanie”, Warszawa, 27.10.2021 rok
Fot. forumgwiazd.com.pl / Forum
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, plan programu „Pytanie na śniadanie”, Warszawa, 27.10.2021 rok

Komentarz Pauliny Smaszcz pod postem Katarzyny Cichopek na Instagramie
Fot. Screen @jastrzabpost.pl

Paulina Smaszcz o ujawnieniu związku Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek

O to byłą żonę dziennikarza zapytali redaktorzy „Faktu”. Dlaczego Paulina Smaszcz skomentowała w tak bezpardonowy sposób zdjęcia Katarzyny Cichopek z Izraela? Stwierdziła, że cała sytuacja była już „nie do zniesienia dla całej rodziny”.

Życzę Kasi i Maćkowi, wszystkiego najlepszego i dużo szczęścia. Niech będą szczęśliwi dla spokoju mojego i moich synów. Dla naszej całej rodziny ta sytuacja była już nie do zniesienia i zakłócała naszą codzienność. Teraz w moim życiu i w życiu moich synów nowe, wspaniałe, życiowe wyzwania, a dla mnie zawsze dobro dzieci było i jest najważniejsze”, ucięła stanowczo.

Brzmi przekonująco?  

Czytaj także: Publiczny pocałunek, dużo czułości. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w pierwszym wspólnym wywiadzie!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.