O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Karolak już rozstał się z nową ukochaną! Dziewczyna ujawniła kulisy rozpadu związku

Wszystko przez... dawną miłość

Konrad Szczęsny 29 grudnia 2018 09:54

Miała być wielka miłość, jest rozstanie w atmosferze skandalu. Tomasz Karolak i Magdalena Malicka nie są już parą! Kulisy decyzji o zakończeniu związku modelka przekazała za pośrednictwem Instagrama. Wszystko wskazuje na to, że powodem rozstania jest... kontakt, który aktor nadal utrzymuje z byłą ukochaną, Violą Kołakowską!

Tomasz Karolak i Magdalena Malicka rozstali się. Powody zakończenia związku pary

Magdalena Malicka zamieściła na swoim profilu na Instagramie płomienny wpis, w którym zdradziła kulisy rozstania z Tomaszem Karolakiem.

„Chcąc rozpocząć Nowy Rok z czystym i jasnym kontem, informuję wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K szybciej się skończył niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę”, zwierzyła się rozemocjonowana modelka za pośrednictwem medium.

Gdy jedna z obserwujących napisała „Magda, jesteś mistrzem! Chwała, że tak to się skończyło! Dawaj na wino do salonu, musimy to opić”, Magdalena Malicka odpisała: „Już portale piszą, że się rozstaliśmy na początku listopada... Ciekawe, kto na lotnisko mnie zawoził 20 listopada, jak leciałam do LA [Los Angeles - przyp. red.], parę zdjęć z domu jego z 18 grudnia mam... Ale luz. Trzeba do portali pisać i się bronić! Ja wiem swoje i mam dowody, że było inaczej. Czas iść do przodu!”, stwierdziła rozeźlona.

Wszystko wskazuje zatem na to, że w przypadku Tomasza Karolaka i Violetty Kołakowskiej sprawdziło się powiedzenie „stara miłość nie rdzewieje”, bowiem to ich związek rozpoczął się w 2006 roku. Para wychowuje razem dwójkę dzieci: 11-letnią córkę Lenę oraz 5-letniego syna Leona. Mimo że wiadomość o ich rozstaniu ujrzała światło dzienne w maju 2017 roku, jakiś czas później pojawiły się informacje, że aktor nadal wzdycha do byłej ukochanej.

Póki co gwiazdor nie skomentował tych rewelacji.

Związek Tomasza Karolaka i Magdaleny Malickiej. Kim jest 39-letnia modelka?

Tomasz Karolak i Magdalena Malicka po raz pierwszy pojawili się razem publicznie na premierze filmu 7 uczuć 8 października tego roku. Media od razu zwróciły uwagę na piękną blondynkę, która wydawała się zakochana po uszy w aktorze. Szybko wyszło na jaw, że jest modelką, posługującą się pseudonimem Dziun. Ma 39 lat, zaś w przeszłości próbowała podbić polski rynek muzyczny. W 2011 roku na rynku ukazał się nawet jej krążęk, zatytułowany „A.M.B.A.”. Do tej pory doczekała się na swoim Instagramie ponad 11 tysięcy obserwujących. Jeżeli chodzi o życie prywatne, to osiem lat temu mówiło się o jej zażyłej relacji z raperem Tede. Związek nie przetrwał jednak próby czasu.

W galerii możesz zobaczyć wspólne zdjęcia Magdaleny Malickiej i Tomasza Karolaka. Pasowali do siebie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Piaskownice opuscilam 18 grudnia. 🙏😊

Post udostępniony przez Magdalena Malicka (Dziun)🇵🇱 (@magdalena_malicka)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.