Marcelo Mazzarello
Fot. Instagram @brazilia_tv screen Youtube
O TYM SIĘ MÓWI

Marcelo Mazzarello grał Rocky’ego w Zbuntowanym aniele. Jak dziś wygląda jego życie?

Aktor w tym roku świętował 57. urodziny

Olga Figaszewska 2 sierpnia 2022 21:03
Marcelo Mazzarello
Fot. Instagram @brazilia_tv screen Youtube

Marcelo Mazzarello zdobył popularność i sympatię fanów rolą szofera w hitowym serialu Zbuntowany anioł. Produkcja szturmem podbiła serca widzów i była jedną najpopularniejszych telenoweli w Polsce. Aktor wcielał się w postać Rocky’ego, który bez pamięci zakochał się w córce swojego przełożonego i niestrudzenie zabiegał o jej względy. Czym zajmuje się dziś Marcelo Mazzarello? Niedawno skończył 57 lat i wciąż pojawia się na ekranie!

Marcelo Mazzarello – Rocky z serialu Zbuntowany Anioł

Serial Zbuntowany anioł powstał pod koniec lat 90. Produkcja, gdzie w głównej roli zobaczyliśmy Natalię Oreiro i Facunda Aranę dotarła do Polski w maju 2000 roku. Od razu podbiła serca widowni.

Bez wątpienia, Marcelo Mazzarello stworzył jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w popularnej produkcji. Miał charyzmę i niesamowitą osobowość. Bawił swoją nieporadnością, wzruszał romantycznymi gestami. Widzowie kibicowali Rocky’emu i wierzyli, że w końcu uda mu się zdobyć serce pięknej Vicky, siostry głównego bohatera. Nigdy się nie poddawał, dążył do celu i starał się przełamać opór ukochanej.

Zobacz też: Facundo Arana właśnie skończył 50 lat! Tak dziś wygląda Ivo z serialu „Zbuntowany anioł”

Marcelo Mazzarello z Natalią Oreiro w kolejnym projekcie 

Córka jego pracodawcy była niedostępna, zdarzało się, że upokarzała szofera, odrzucała jego zaloty. A jednak, w końcu Rocky’emu  udało się przekonać wybrankę, że jego uczucia są szczere. Bohater, w którego wcielił się Marcelo Mazzalerro stworzył z Vicky wyjątkowy związek.

Czym zajmuje się Marcelo Mazzarello?

Od czasu emisji serialu minęły 24 lata. Dla wielu aktorów udział w produkcji okazał się przełomem w karierze i otworzył kolejne drzwi. Marcelo Mazzarello wciąż pojawia się na ekranie. Najważniejsze jest dla niego to, że nadal czerpie satysfakcję ze swojej pracy.

Marcelo Mazzarello w tym roku skończył 57. lat. Gwiazdor dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie możemy podziwiać również efekty jego pracy. Nie każdy wie, że Marcelo Mazzarello był 3 trzykrotnie nominowany do argentyńskiego odpowiednika Oscara - nagrody Martin Fierro. W ostatnich latach zagrał we francuskiej komedii Chorros, serialu Netflixa El marginal czy serialu Simona.

Zobacz, jak się zmienił!  

Czytaj też: Jako Vicky z serialu „Zbuntowany anioł” oczarowała Polaków. Co dziś robi i jak wygląda Verónica Vieyra?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.