Victoria Onetto, screen party.pl
Z życia gwiazd

Tak zmieniła się Victoria Onetto. Przed laty grała Motylka w telenoweli Zbuntowany anioł

Kobieta zrezygnowała z aktorstwa

Marta Nawacka 21 kwietnia 2022 14:48
Victoria Onetto, screen party.pl

Zbuntowany anioł to jedna z najbardziej popularnych oper mydlanych. Polscy widzowie tak pokochali tę produkcję, że serial wielokrotnie emitowano w różnych stacjach. Oprócz Milagros granej przez Natalię Oreiro dużą sympatię zdobyła także Victoria Onetto, która wcielała się w Linę, zwaną Motylkiem. Jak potoczyło się jej życie? Oto, jak się zmieniła! W czerwcu będzie obchodziła 51. urodziny! 

Wielka popularność Zbuntowanego anioła

Ponad dwadzieścia lat temu serial Zbuntowany anioł przyciągał przed ekrany mnóstwo widzów. Fani z zapartym tchem śledzili losy Milagros, pokojówki, w którą wcieliła się Natalia Oreiro oraz jej przyjaciółki Liny, zwanej Motylkiem, którą grała Victoria Onetto. Swój pseudonim koleżanka głównej bohaterki zawdzięczała swojemu zamiłowaniu do wszelkich broszek i spinek właśnie w kształcie motyli. Telenowela była wielkim hitem, jednak po jej emisji z czasem zapomniano o aktorach wcielających się w lubiane postaci.

„Pięć minut” Natalii Oreiro trwało nieco dłużej, głównie dzięki jej hitowi „Cambio Dolor”. Jednak i o niej wkrótce zrobiło się cicho. Piosenkarka pojawiła się w Polsce na koncercie z okazji Sylwestra 2019/2020, podczas którego zaśpiewała swój największy hit.

Czytaj też: Rozkochała Polaków jako urocza Gloria z serialu „Zbuntowany anioł”. Co dziś robi i jak wygląda Gabriela Sari?

Victoria Onetto, screen swiatseriali.interia.pl

Victoria Onetto, screen lelum.pl

Victoria Onetto, screen, party.pl

Jak potoczyło się życie Victorii Onetto?

A co stało się z Victorią Onetto? Serialowy Motylek, który słynął z rudych włosów i ozdób w kształcie motyli zdecydowanie zerwał ze swoim dotychczasowym wizerunkiem. Odtwórczyni roli Liny zdecydowała się także zrezygnować z aktorstwa. Kobieta skończyła podyplomowe studia w zakresie zarządzania i polityki w kulturze oraz komunikacji na Wydziale Nauk Społecznych Ameryki Łacińskiej. Obecnie jest sekretarzem kultury w gminie Avellaneda.

Od czasu do czasu Victoria Onetto występuje również na deskach teatru. Po Zbuntowanym aniele wystąpiła jeszcze w 1991 roku w filmie „El Árbol azul" oraz w różnych argentyńskich produkcjach filmowych i serialowych. Ostatni raz na małym ekranie pojawiła się w 2004 roku. Serialowa Lina skończy niedługo 51. lat. Bardzo się zmieniła?  

Zobacz także: Jako Vicky z serialu „Zbuntowany anioł” oczarowała Polaków. Co dziś robi i jak wygląda Verónica Vieyra?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.