Victoria Onetto, screen party.pl
Z ŻYCIA GWIAZD

Co dzisiaj robi Victoria Onetto? Przed laty grała Motylka w telenoweli Zbuntowany anioł. Przeszła niesamowitą metamorfozę

Zrezygnowała z aktorstwa

Marta Nawacka 15 października 2022 11:02
Victoria Onetto, screen party.pl

Zbuntowany anioł to jedna z najbardziej popularnych oper mydlanych. Polscy widzowie tak pokochali tę produkcję, że serial wielokrotnie emitowano w różnych stacjach. Oprócz Milagros granej przez Natalię Oreiro dużą sympatię zdobyła między innymi Victoria Onetto, która wcielała się w Linę, zwaną Motylkiem. Jak potoczyło się jej życie? Oto, jak się zmieniła! W czerwcu skończyła 51. lat! 

Wielka popularność Zbuntowanego anioła

Ponad dwadzieścia lat temu serial Zbuntowany anioł przyciągał przed ekrany telewizorów mnóstwo widzów. Fani z zapartym tchem śledzili losy Milagros, pokojówki, w którą wcieliła się Natalia Oreiro oraz jej przyjaciółki Liny, zwanej Motylkiem, którą grała Victoria Onetto. Swój pseudonim koleżanka głównej bohaterki zawdzięczała swojemu zamiłowaniu do wszelkich broszek i spinek właśnie w kształcie motyli. Telenowela była wielkim hitem, jednak po jej emisji z czasem zapomniano o aktorach wcielających się w lubiane postaci.

„Pięć minut” Natalii Oreiro trwało nieco dłużej, głównie dzięki jej hitowi „Cambio Dolor”. Jednak i o niej wkrótce zrobiło się cicho. Piosenkarka pojawiła się w Polsce na koncercie z okazji Sylwestra 2019/2020, podczas którego zaśpiewała swój największy hit.

CZYTAJ TEŻ: Marianna Janczarska: „Nie jestem rozgoryczona, wiecznie w depresji, jak pewnie niektórzy ludzie o mnie myślą"

Victoria Onetto, screen swiatseriali.interia.pl

Victoria Onetto, screen lelum.pl

Victoria Onetto, screen, party.pl

Jak potoczyło się życie Victorii Onetto?

A co stało się z Victorią Onetto? Serialowy Motylek, który słynął z rudych włosów i ozdób w kształcie motyli zdecydowanie zerwał ze swoim dotychczasowym wizerunkiem. Odtwórczyni roli Liny zdecydowała się także zrezygnować z aktorstwa. Kobieta skończyła podyplomowe studia w zakresie zarządzania i polityki w kulturze oraz komunikacji na Wydziale Nauk Społecznych Ameryki Łacińskiej. W latach 2018-2020 była sekretarzem kultury w gminie Avellaneda. A teraz? Jest podsekretarzem Polityki Kulturalnej Prowincji Buenos Aires. Na swoim Instagramie jest bardzo aktywna. 

Od czasu do czasu Victoria Onetto występuje również na deskach teatru. Po Zbuntowanym aniele wystąpiła jeszcze w 1991 roku w filmie „El Árbol azul" oraz w różnych argentyńskich produkcjach filmowych i serialowych. Ostatni raz na dużym ekranie pojawiła się w 2004 roku, natomiast na małym ekranie w 2011 roku. Serialowa Lina skończyła niedawno 51. lat. Zobaczcie jak się zmieniła.  

ZOBACZ TAKŻE: Anna Wendzikowska chciała dużo wcześniej odejść z TVN. „Uważam, że pewne rzeczy są złe, a złu trzeba się przeciwstawiać"

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.