Marianna Janczarska, Viva! 4/2021
Fot. Antoni Zamachowski
O TYM JEST GŁOŚNO

Marianna Janczarska stworzyła własną markę! Czym zajmuje się córka Ewy Błaszczyk?  

To kobieta wielu talentów!

Olga Figaszewska 29 lipca 2021 14:51
Marianna Janczarska, Viva! 4/2021
Fot. Antoni Zamachowski

To kobieta wielu talentów, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Marianna Janczarska, córka Ewy Błaszczyk spełnia kolejne marzenia i zmierza własną drogą. 27-latka odziedziczyła po mamie talent aktorski, ukończyła dziennikarstwo. Jest też wiceprezesem Fundacji „Akogo?”, a od niedawna projektuje ubrania.

Marianna Janczarska – czym zajmuje się córka Ewy Błaszczyk?

W rozmowie z VIVĄ! mówiła niedawno, że tworząc swoje CV sama śmieje się, że nie wiadomo, czym tak naprawdę się zajmuje i kim jest. „Kiedyś mi się wydawało, że jak będę miała 27 lat, to już będę taka dojrzała i na pewno będę wiedziała, kim jestem. Nie do końca tak jest”, zwierzała się Alinie Mrowińskiej.

Jedno jest pewne, Marianna Janczarska ma wielkie serce i głowę pełną pomysłów. Podobnie jak mama działa w Fundacji „Akogo?” i walczy o wybudzenie ze śpiączki Oli, swojej siostry bliźniaczki. Córka aktorki czuje na swoich barkach ogromną odpowiedzialność. 

„Pewnie kiedyś, mam nadzieję, że jeszcze długo nie, zostanę ze wszystkim sama. Trochę mnie to przeraża. Mama wykonała ogromną robotę. Są już dwa „Budziki”, jest program medyczny dla ludzi w śpiączce. Odezwali się do nas Japończycy, chcą budować „Budzik” w Japonii i nasz jest dla nich wzorem. (...) . Dużo mnie kosztuje każda wizyta w „Budziku”. Zawsze, kiedy tam jestem, przeżywam emocjonalne kombo. Jestem przekonana, że gdyby takie miejsce było, kiedy zdarzył się wypadek Oli, dziś byłoby zupełnie inaczej…”, dodawała w VIVIE! Marianna Janczarska.

27-latka związała swoją przyszłość z aktorstwem, dziennikarstwem i… projektowaniem. Nie ukrywa, że nie jest typem osoby, która koncentruje się na jednej rzeczy. 

„Są okresy w moim życiu, kiedy bardziej się skupiam na aktorstwie albo bardziej na fundacji. Nawet gdybym teraz dostała dużą rolę w filmie, po której posypałyby się propozycje, nigdy nie byłoby tak, że przestałabym pisać książkę. To mój najnowszy pomysł. Pisałam pracę magisterską o ojcu i pomyślałam, że nie ma o nim żadnej książki i warto ją napisać”, dodawała w VIVIE! kilka miesięcy temu.

Zobacz też: Marianna Janczarska: „Są okresy, kiedy bardziej się skupiam na aktorstwie albo na fundacji ”

Marianna Janczarska, Viva! 4/2021
Fot. Antoni Zamachowski

Marianna Janczarska o swojej firmie odzieżowej

Córka Ewy Błaszczyk stworzyła jakiś czas temu własną markę odzieżową – MAÑANA. Postanowiła przedstawić się internautom i użytkownikom marki.

,,Z wykształcenia jestem aktorką i dziennikarką, ale im jestem starsza tym bardziej dochodzę do wniosku, że nie wykształcenie definiuje ludzi, a to kim są, jacy są i co ich zwyczajnie kręci. Mnie od zawsze kręciło wymyślanie. Tak jest do dziś, a zdaje mi się, że apetyt na to i na świat mam coraz większy. Kocham się wzruszać, ekscytować, przeżywać, czyli najprościej mówiąc w mojej definicji naprawdę żyć, doświadczać. Poznawać nowe, podróżować, odnosić sukcesy, choć często porażek jest znacznie więcej. Uczyć się wtedy walczyć ze sobą, pamiętając o tym, co jest naprawdę ważne”, pisała o sobie w poście.

Firma Marianny Janczarskiej powstała z potrzeby tworzenia i wymyślania. Na stronie MAÑANA znajdziemy ciepłe i wygodne bluzy, sukienki czy czapki.

„Celebrujemy małe przyjemności, jesteśmy ciekawi świata. Pałamy miłością do natury i podróży. Do takich też kobiet adresujemy swoje produkty. Nie bójcie się być sobą. To najlepsze, co możecie zrobić dla siebie samych, a także dla świata. Słuchajcie swojego wnętrza. Niech ubiór je odzwierciedla!”, czytamy na stronie sklepu.

Kilka miesięcy temu w rozmowie z Aliną Mrowińską opowiedziała o tym, jak zrodził się w jej głowie pomysł na zbudowanie własnej firmy.

„To jest bardzo śmieszna historia. W maju pojechaliśmy z moim Kamilem nad morze i którejś nocy, przysięgam, że nie koloryzuję, przyśniło mi się to. Że jestem właścicielką firmy, która produkuje ubrania i perfumy. Perfumy to na razie przyszłość. A wracając do snu, rano pomyślałam, że mam już prawie skończoną pracę magisterską, teatry są zamknięte, propozycji filmowych brak, więc czemu nie, moda zawsze mnie interesowała. Choć najbardziej lubię ubrać się, jak to określa mój chłopak, jak lump. Pod koniec lipca najpierw się obroniłam, a potem zarejestrowałam firmę Mañana i zaczęłyśmy szyć prototypy. Ja wymyślam, a resztę wykonują fantastyczne dziewczyny. We wrześniu sprzedałam pierwszą rzecz”, relacjonowała Marianna Janczarska.

Gratulujemy!  

Sprawdź też: Marianna Janczarska: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”

Marianna Janczarska, Viva! 4/2021
Fot. Antoni Zamachowski

Marianna Janczarska, Viva! 4/2021
Fot. Antoni Zamachowski

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?