Facundo Arana-aktor-serialowy
Fot. mat.media-press.tv
O tym się mówi

Facundo Arana właśnie skończył 50 lat! Tak dziś wygląda Ivo z serialu „Zbuntowany anioł”

Życzenia urodzinowe złożyła mu sama Natalia Oreiro

Redakcja VIVA! 4 kwietnia 2022 12:00
Facundo Arana-aktor-serialowy
Fot. mat.media-press.tv

Widzowie pokochali Facundo Aranę za rolę Ivo DiCarlo w serialu „Zbuntowany anioł”. Jako dziedzic fortuny rozkochał w sobie skromną pokojówkę Milagros, graną przez Natalię Oreiro. Ale nie tylko jej serce zostało podbite. W jednej chwili stał się również bożyszczem kobiet na całym świecie. To na jego widok fanki dostawały przyspieszonego pulsu. Od premiery telenoweli minęły już ponad dwie dekady, a Facundo Arana właśnie skończył 50 lat! Życzenia urodzinowe złożyła mu Natalia Oreiro. Zobacz, jak dziś wygląda serialowy Ivo!

Facundo Arana jako Ivo z serialu „Zbuntowany anioł”

Argentyński aktor Facundo Arana w znanej i uwielbianej przez widzów na całym świecie telenoweli „Zbuntowany anioł”, wcielał się w postać Ivo DiCarlo Rapallo. Był ukochanym głównej bohaterki, Milagros, którą grała Natalia Oreiro. Ivo był uwielbiany przez kobiety i miał interesującą osobowość. Serial podbił serca widzów na całym świecie, od Argentyny, przez Grecję, aż po Stany Zjednoczone, Filipiny i Izrael. Również w Polsce odniósł spektakularny sukces. 

Kiedy Telewizja Polsat w 2000 roku wyemitowała pierwszy odcinek polscy fani oszaleli na punkcie przebojowej Milagros i bajecznie bogatego i przystojnego Ivo. Wszyscy z zapartym tchem śledzili losy biednej pokojówki i bogatego dziedzica fortuny, trzymając kciuki za triumf ich miłości. Od polskiej premiery „Zbuntowanego anioła” minęło już 22 lata. 

Natalia Oreiro i Facundo Arana mieli okazję jeszcze kilkakrotnie spotkać się na planie filmowym. W 2006 roku aktorzy zagrali w telenoweli „Jesteś moim życiem”, gdzie ponownie wcielili się w rolę kochanków. Co ciekawe, powstała nawet polska wersja tego serialu pod tytułem „Prosto w serce”, w którym główne role zagrali Anna Mucha i Filip Bobek. 

W 2011 roku ponownie doszło do spotkania Oreiro i Arany, kiedy to aktorka pojawiła się gościnnie w telenoweli „Kiedy się uśmiechasz”, gdzie główną rolę grał Facundo. 

Czytaj także: Rozkochała Polaków jako urocza Gloria z serialu „Zbuntowany anioł”. Co dziś robi i jak wygląda Gabriela Sari?

Facundo Arana-aktor-zbuntowany-aniol
Fot. mat.media-press.tv

Facundo Arana i Natalia Oreiro

Kim jest Facundo Arana? Błyskotliwa kariera i życie miłosne

Facundo Arana urodził się 31 marca 1972 roku w Buenos Aires. Jest argentyńskim aktorem telewizyjnym pochodzenia hiszpańskiego i niemieckiego. Ma trzy siostry: Patsy, Paulę i Agustinę. Ukończył dwujęzyczną hiszpańsko-angielską szkołę St. Catherine's – Moorlands School. Kiedy miał 15 lat zaczął chodzić na warsztaty aktorskie. Wszystko po to, żeby wyleczyć się z nieśmiałości. Cel został osiągnięty, przy okazji młodzieniec połknął aktorskiego bakcyla. Prawdziwą przygodę ze światem filmu rozpoczął w 1992 roku. 

Jego przełomową rolą okazała się postać Ivo w serialu „Zbuntowany anioł”. W latach 1998-1999 aktor nie schodził z afiszów, nagle z mało rozpoznawalnego aktora stał się międzynarodową gwiazdą. 

Dzięki roli w telenoweli stał się bożyszczem kobiet na całym świecie. On jednak w czasie największej sławy był związany z Isabel Macedo. Byli parą przez 10 lat, od 1996 roku do 2006 roku. W 2007 roku Facundo Arana związał się z modelką i prezenterką Maríą Susini. 20 grudnia 2012 roku wzięli ślub. Małżeństwo doczekało się trojga dzieci: córki Indii (ur. 2008 roku) oraz synów bliźniaków - Yaco i Moro (ur. 2009 roku). Ze zdjęć, które zakochani publikują w mediach społecznościowych wynika, że ich małżeństwo ma się dobrze i miłość kwitnie. 

Czytaj także: Jako majordomus Bernardo zachwycał w serialu „Zbuntowany anioł”. Ale życie Osvaldo Guidiego zakończyło się tragicznie

Facundo Arana-serial-zbuntowany-aniol
Fot. mat.media-press.tv

Facundo Arana

Tak dziś wygląda życie Facundo Arany

Facundo Arana po sukcesie serialu „Zbuntowany anioł” kontynuował karierę aktorską. Grał zarówno w filmach, serialach, jak i teatrze. Został także saksofonistą w zespołu „La Caranzaze”. Ponadto gwiazdor jest wielkim miłośnikiem zwierząt i od wielu lat aktywnie walczy o ich prawa. W wolnych chwilach zaś poświęca się rozwijaniu swoich pasji. Z nieskrywaną radością uprawia surfing, jeździ na motocyklach oraz chodzi po górach. 

W 2012 roku chciał zdobyć najwyższy szczyt Ziemi, Mount Everest. Niestety misja się nie powiodła - ze względu na problemy z oddychaniem musiał zejść. Jednak to go nie zniechęciło. W 2016 ponownie zaatakował najwyższy szczyt świata i 23 maja o godzinie 11.50 wspiął się na samą górę. 

I pomyśleć, że w wieku 17 lat zdiagnozowano u aktora chłoniaka Hodgkina (nowotwór tkanki limfatycznej), który zaatakował węzły chłonne. Mężczyzna musiał poddać się natychmiastowemu leczeniu, które trwało 10 miesięcy. Przez kolejne pięć lat pozostawał pod czujną opieką lekarzy. Dziś Facundo Arana twierdzi, że choroba była dla niego najcenniejszą lekcją życiową. Dlatego od lat promuje zdrowy tryb życia i profilaktyczne badania, w tym oddawanie krwi. Co ciekawe, zdobywając szczyt Aconcagua w Andach, upamiętnił 96 rocznicę pierwszej transfuzji krwi.

Czytaj także: Przed laty grała Motylka w telenoweli Zbuntowany anioł. Jak zmieniła się Victoria Onetto?

Facundo Arana skończył 50 lat! 

31 marca 2022 roku Facundo Arana skończył 50 lat. Aktor nie ukrywa swojego wieku, wręcz jest z niego dumny. Za pośrednictwem mediów społecznościowych napisał podsumowujący post. 

„Nie licz… Pięćdziesiąt lat, za dużo, by być za to wdzięcznym. Obejmując ramionami, sercem i całą duszą wszystkich moich bliskich tu, tam i poza nim...! Na zdjęciu próbuję wzlecieć tak wysoko jak Miguel Calluso... ale nie mogę. Szczęśliwe życie dla wszystkich. Szczęśliwa wieczność dla nas. Szczęśliwy powrót do słońca dla mnie. Dziękuję za wypełnienie mojego dnia obecnością♥️♥️🌈♥️♥️ #Callusman #PuraVida #PuraEternidad Wszystkiego najlepszego dla… mnie”, napisał na Instagramie aktor. Do wpisu załączył zdjęcie, na którym unosi się w powietrzu. 

Pod postem urodzinowym aktora pojawiło się mnóstwo życzeń od fanów. O swoim przyjacielu nie zapomniała również Natalia Oreiro. Na swoim profilu na Instagramie uczciła 50-tkę serialowego Ivo, udostępniając zdjęcie Facundo z podpisem:  „Szczęśliwa 50”.

Zobacz, jak dziś wygląda Facundo Arana. Czy bardzo się zmienił od czasów grania Ivo ze „Zbuntowanego anioła”?  

Czytaj także: Był prowadzącym Hugo w Telewizji Polsat. Co dziś robi i jak wygląda Piotr Galus? 

Facundo Arana
Fot. instagram @nataliaoreirosoy

Natalia Oreiro świętuje urodziny Facundo Arany

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.