Facundo Arana-aktor-serialowy
Fot. mat.media-press.tv
O tym się mówi

Jak teraz wygląda Ivo ze znanego serialu Zbuntowany anioł? Pamiętacie ten światowy hit?

Czy Facundo Arana nadal jest przystojny?

Redakcja VIVA! 18 maja 2020 17:22
Facundo Arana-aktor-serialowy
Fot. mat.media-press.tv

Argentyński aktor Facundo Arana w znanej i uwielbianej przez widzów na całym świecie telenoweli Zbuntowany anioł, wcielał się w Ivo. Był ukochanym głównej bohaterki, Milagros, którą grała Natalia Oreiro. Ivo był uwielbiany przez kobiety i miał interesującą osobowość. Serial był hitem nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach na świecie. Właśnie mija 20 lat od jego premiery w Polsce.  Miliony widzów z 30 krajów – od Argentyny, przez Grecję, aż po Stany Zjednoczone, Filipiny i Izrael – śledziły z zapartym tchem losy pięknej Milagros i jej ukochanego Ivo di Carlo. Natalia Oreiro i Facundo Arana zagrali razem w kilku produkcjach. W 2006 roku para spotkała się ponownie na planie Jesteś moim życiem, a w 2011 roku Oreiro pojawiła się gościnnie w telenoweli Kiedy się uśmiechasz, gdzie Arana grał główną rolę. Obecnie aktor nie jest aktywny zawodowo, poświęcił się rodzinie oraz pasjom tj. motocykle i surfing.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📷: @machadito Buen día..!!

Post udostępniony przez Facundo (@facundoaranatagle)

Kim jest i jak się zmienił Facundo Arana?

Facundo Arana urodził się 31 marca 1972 roku w Buenos Aires. Jest argentyńskim aktorem telewizyjnym pochodzenia hiszpańskiego i niemieckiego. Ma trzy siostry: Patsy, Paulę i Agustinę. Ukończył dwujęzyczną hiszpańsko-angielską szkołę St. Catherine's – Moorlands School. Kiedy miał 15 lat zaczął chodzić na warsztaty aktorskie. Prawdziwą przygodę z aktorstwem zaczął w 1992 roku. W latach 1996-2006 był związany z Isabel Macedo. W 2007 roku związał się z modelką i prezenterką Maríą Susini, z którą wziął ślub 20 grudnia 2012 roku. Mają córkę Indię (2008) oraz synów bliźniaków - Yaco i Moro (2009). Ze zdjęć, które publikują w mediach społecznościowych wynika, że ich małżeństwo ma się dobrze i miłość kwitnie. Koniecznie zobaczcie jak teraz wygląda serialowy Ivo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Buen Día..!! #DonarSangreSalvaVidas #PuraVida #NeverStop #CostaRica @ripjackinncr

Post udostępniony przez Facundo (@facundoaranatagle)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Buena Tarde Compas..! 📷 @machadito1 ( y van..!)😂🤙🏽🤙🏽🤙🏽

Post udostępniony przez Facundo (@facundoaranatagle)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Compas ❤️ #MiChicaPerdida “..Entrar en la Historia de Planetas que más fuerte chocaron..” 🤗🤗🤗🐾

Post udostępniony przez Facundo (@facundoaranatagle)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.