Facundo Arana-aktor-serialowy
Fot. mat.media-press.tv
O tym się mówi

Tak teraz wygląda Ivo ze znanego serialu Zbuntowany anioł. Ale metamorfoza!

Czy Facundo Arana nadal jest przystojny?

Redakcja VIVA! 1 sierpnia 2021 18:47
Facundo Arana-aktor-serialowy
Fot. mat.media-press.tv

Argentyński aktor Facundo Arana w znanej i uwielbianej przez widzów na całym świecie telenoweli Zbuntowany anioł, wcielał się w Ivo. Był ukochanym głównej bohaterki, Milagros, którą grała Natalia Oreiro. Ivo był uwielbiany przez kobiety i miał interesującą osobowość. Serial był hitem nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach na świecie. Właśnie mija 20 lat od jego premiery w Polsce.  Miliony widzów z 30 krajów – od Argentyny, przez Grecję, aż po Stany Zjednoczone, Filipiny i Izrael – śledziły z zapartym tchem losy pięknej Milagros i jej ukochanego Ivo di Carlo. Natalia Oreiro i Facundo Arana zagrali razem w kilku produkcjach. W 2006 roku para spotkała się ponownie na planie Jesteś moim życiem, a w 2011 roku Oreiro pojawiła się gościnnie w telenoweli Kiedy się uśmiechasz, gdzie Arana grał główną rolę. Obecnie aktor nie jest aktywny zawodowo, poświęcił się rodzinie oraz pasjom tj. motocykle i surfing.

Czytaj też: Szybki ślub, domniemana zdrada... Oto burzliwa historia miłości Natalii Oreiro i jej męża

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📷: @machadito Buen día..!!

Post udostępniony przez Facundo (@facundoaranatagle)

Kim jest i jak się zmienił Facundo Arana?

Facundo Arana urodził się 31 marca 1972 roku w Buenos Aires. Jest argentyńskim aktorem telewizyjnym pochodzenia hiszpańskiego i niemieckiego. Ma trzy siostry: Patsy, Paulę i Agustinę. Ukończył dwujęzyczną hiszpańsko-angielską szkołę St. Catherine's – Moorlands School. Kiedy miał 15 lat zaczął chodzić na warsztaty aktorskie. Prawdziwą przygodę z aktorstwem zaczął w 1992 roku. W latach 1996-2006 był związany z Isabel Macedo. W 2007 roku związał się z modelką i prezenterką Maríą Susini, z którą wziął ślub 20 grudnia 2012 roku. Mają córkę Indię (2008) oraz synów bliźniaków - Yaco i Moro (2009). Ze zdjęć, które publikują w mediach społecznościowych wynika, że ich małżeństwo ma się dobrze i miłość kwitnie. Koniecznie zobaczcie jak teraz wygląda serialowy Ivo! 

Zobacz też: Trudny początek, wiara w pasję i wygrane marzenia: oto niezwykłe życie Natalii Oreiro!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?