Natalia Oreiro metamorfoza - jak teraz wygląda?
Fot. AKPA
Metamorfozy gwiazd

Natalia Oreiro, gwiazda serialu „Zbuntowany anioł” zaśpiewa podczas Sylwestra Marzeń!

Zobaczcie, jak teraz wygląda aktorka! Bardzo się zmieniła?

Marta Cieplak 27 grudnia 2019 13:30
Natalia Oreiro metamorfoza - jak teraz wygląda?
Fot. AKPA

Pamiętacie Natalię Oreiro, gwiazdę uwielbianego w latach 2000-2001 serialu Zbuntowany anioł? Latynoamerykańska gwiazda piosenki, która od tego czasu sprzedała ponad 11 milionów płyt, przyjedzie do Polski by wystąpić na Sylwestrze Marzeń TVP!

Natalia Oreiro wystąpi podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem

Natalia Oreiro to obok Jennifer Lopez i Shakiry najbardziej znana żeńska gwiazda muzyki latynoamerykańskiej. Na swoim koncie ma ponad 11 mln sprzedanych płyt i sześć tras koncertowych na cały świecie! W Polsce najbardziej znana piosenka w jej wykonaniu to oczywiście Cambio Dolor z serialu, który bił rekordy popularności w roku 2000! Gwiazda odwiedzi Polskę już po raz czwarty, a drugi raz zaśpiewa podczas Sylwestra. Pierwszy raz wzięła udział w imprezie organizowanej 31 grudnia przez TVP w 2002 roku.

Przez ostatnie kilkanaście lat gwiazda sporo się zmieniła i dojrzała. Wyszła też za mąż i urodziła syna, Merlina Mollo Oreiro. Jak teraz wygląda Natalia Oreiro?

Jak teraz wygląda Natalia Oreiro?
Fot. materiały prasowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#LaNocheMagicaFilm Karina y Lucas💄

Post udostępniony przez Natalia Oreiro (@nataliaoreiro_oficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«United by Love» 🇷🇺

Post udostępniony przez Natalia Oreiro (@nataliaoreiro_oficial)

Naszym zdaniem trudno ją rozpoznać! Choć nadal ma charakterystyczne, lekko kręcone włosy. No i te oczy! My wolimy ją jako dojrzałą kobietę. A ty? 

Natalia Oreiro metamorfoza - jak teraz wygląda?
Fot. AKPA

Tak aktorka wyglądała kilkanaście lat temu!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.