Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

,,Nie wszystkie wyniki są tragiczne". Mama Radosława Majdana komentuje stan zdrowia syna

,,Małgosia jest na kwarantannie", zdradziła także

Olga Figaszewska 22 października 2020 19:56
Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański

Radosław Majdan znajduje się w jednym z warszawskich szpitali. U byłego piłkarza zdiagnozowano koronawirusa. Niedawno mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan zamieścił w sieci poruszający wpis. Na szczęście jest pod dobrą opieką. Teraz mama sportowca zabrała głos w jednym z wywiadów.

Mama Radosława Majdana o stanie syna

Jak potwierdził w oświadczeniu menadżer Małgorzaty Rozenek-Majdan, były bramkarz przebywa w szpitalu z powodu koronawirusa. „Radosław jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni”, czytamy.

Fani są zaniepokojeni całą sytuacją i martwią się o jego zdrowie. Radosław Majdan w czwartek przerwał milczenie, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Do fotografii dołączył poruszający wpis i podziękował internautom za wsparcie.

„Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu. Jestem pod bardzo dobra opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu. Chciałbym bardzo podziękować Wam za dużo ciepłych słów wsparcia i wiadomości. Pozdrawiam Was serdecznie. ps. Dbajcie o siebie”, napisał.

Sportowiec może liczyć na wsparcie bliskich. Radosław Majdan tęskni za rodziną i chciałby jak najszybciej znaleźć się w domu. W rozmowie z Super Expressem Halina Majdan, mama byłego bramkarza wyznała, że na początku była zdruzgotana informacjami. Opowiedziała o objawach, które wystąpiły u jej syna.

„Radek nas uspokoił. Nie wszystkie wyniki są tragiczne… Niektóre wychodzą, jakby nic się nie działo, a momentami coś tam jest na tych wynikach. Najpierw miał typowe przeziębienie. Potem pojawiły się kolejne objawy. Ale to nie wygląda źle. Radek mówi, że już się lepiej czuje”, powiedziała Halina Majdan.

Mama sportowca wyznała, że drobne przeziębienie dopadło Małgorzatę Rozenek-Majdan. Czuje się dobrze, ale przebywa na kwarantannie. 

„Małgosia czuła się też troszkę chora, dopadło ją przeziębienie, ale dziś już czuje się dobrze. Miała test na koronawirusa. Dostała pełną opiekę, zwłaszcza ze względu na maluszka. Jest na kwarantannie, ale zorganizowała dostawy jedzenia dla Radka. Gosia tak nie jeździła po mieście jak Radek. Ze względu na maluszka dużo była w domu. On z kolei odwrotnie”, dodała mama Radosława Majdana.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.