Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Radosław Majdan ujawnił swój stan zdrowia! Pokazał zdjęcie ze szpitala

Doniesienia skomentowała również jego żona

Konrad Szczęsny 22 października 2020 15:14
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

To dla nich trudny czas. Jak podały wczoraj media, Radosław Majdan ma koronawirusa. 48-latek przebywa w szpitalu. W końcu były piłkarz przerwał milczenie. Opublikował w sieci zdjęcie ze szpitala. Do tych doniesień odniosła się również jego małżonka. Podziękowała fanom za wsparciem.

Radosław Majdan ma koronawirusa. Przebywa w szpitalu. Pokazał zdjęcie

Menadżer Małgorzaty Rozenek-Majdan potwierdził w środę w krótkim oświadczeniu, przesłanym redakcji Pudelka, że mąż prezenterki przebywa w szpitalu z powodu zakażenia SARS-CoV-2.

„Radosław jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni”, wyjaśnił lakonicznie w rozmowie z portalem.

Do tej pory niewiele było wiadomo o stanie zdrowia Radosława Majdana. Pojawiły się jednak głosy, że przechodzi COVID-19 gorzej niż mogłoby się wydawać – inaczej nie musiały przebywać w szpitalu. Zauważono również, że od jakiegoś czasu na profilach pary w mediach społecznościowych pojawiały się jedynie zdjęcia i relacje, wynikające ze zobowiązań reklamowych. Brakowało natomiast tych prywatnych. Aż do teraz... Były piłkarz w końcu przerwał milczenie!

„Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu. Jestem pod bardzo dobra opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu. Chciałbym bardzo podziękować Wam za dużo ciepłych słów wsparcia i wiadomości. Pozdrawiam Was serdecznie. ps. Dbajcie o siebie”, napisał na swoim profilu na Instagramie. Wpis opatrzył zdjęciem ze szpitalnego łóżka.

Małgorzata Rozenek-Majdan komentuje doniesienia o stanie zdrowia męża

Głos zabrała również żona byłego piłkarza. Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła na swoim profilu na Instagramie trzy zdjęcia śmiejącego się Henia. Wyjaśniła również, że zostały one wykonane dla taty malca, przebywającego w szpitalu.

Przy okazji podziękowała również wszystkim za życzenia powrotu do zdrowia, przekazane Radosławowi Majdanowi za pośrednictwem Internetu. Zaapelowała także, by wszyscy o siebie dbali.

„Tatuś poprosił o kilka zdjęć Henryka. Kochani, bardzo Wam dziękujemy za wszystkie wiadomości i ciepłe słowa ❤️ dbajcie o siebie”, napisała.

Internauci przekazują życzenia powrotu do zdrowia Radosławowi Majdanowi

Pod wpisem od razu pojawiło się wiele komentarzy. Internauci przekazują w nich życzenia powrotu do zdrowia byłemu piłkarzowi.

„Zdrowia i jeszcze raz zdrowia Małgosiu”, napisała Anna Kalczyńska. „Dużo zdrowia dla Radka”, „Zdrowia”, „Trzymajcie się cieplutko”, dodali inni.

Co ciekawe, jedna z internautek zaatakowała prezenterkę!

„No właśnie.... Tatuś poprosił a nie „cały” ;) świat.... Zachowajcie cos dla siebie... Niemniej zdrowia życzę”, napisała. Jednak w obronie Małgorzaty Rozenek-Majdan stanęli inni internauci. Podkreślili, że to nie czas na takie złośliwości.

I trudno się z nimi nie zgodzić! My również życzymy Radosławowi Majdanowi szybkiego powrotu do zdrowia.  

Radosław Majdan przebywa w szpitalu z powodu zakażenia koronawirusem:

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.