Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Radosław Majdan ma koronawirusa! Były piłkarz przebywa w szpitalu

Jaki jest jego stan zdrowia?

Konrad Szczęsny 21 października 2020 16:32
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Radosław Majdan jest zakażony koronawirusem. Informację podał serwis Pudelek. Mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan przebywa w jednym z warszawskich szpitali. Ma zapewnioną dobrą opiekę.

Radosław Majdan ma COVID-19. Przebywa w szpitalu

Menadżer Małgorzaty Rozenek-Majdan potwierdził, że były piłkarz jest hospitalizowany. Z jego słów nie wynika jednak, jaki jest stan zdrowia mężczyzny.

Radosław jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni”, wyjaśnił lakonicznie w rozmowie z Pudelkiem.

Jak zauważają redaktorzy portalu, w ostatnich dniach faktycznie na profilach w mediach społecznościowych pary brakuje osobistych relacji i zdjęć – ostatnie zostały opublikowane sześć dni temu, zatem jeszcze przed weekendem. Są jedynie te, które wynikają ze współpracy z różnymi markami.

Radosław Majdan jest kolejną znaną osobą, u której wykryto zakażenie koronawirusem. Wcześniej za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o tym m.in. Jerzy Owsiak, Maja Ostaszewska, Adam Małysz, Rafał Maserak, Dorota Gardias czy Cristiano Ronaldo.

Małgorzata Rozenek-Majdan apelowała o noszenie maseczek

Jeszcze wiosną tego roku, gdy była w ciąży, Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywała, że boi się zakażenia. Wówczas wynikało to z niemożności przyjmowania innych niż podstawowe leków w przypadku wykrycia koronawirusa. Z kolei w ostatnich wywiadach apelowała do wszystkich, by przestrzegali reżimu sanitarnego i stosowali się do rządowych zaleceń.

„Wiem, że sytuacja w Polsce pogarsza się z każdym dniem. Sytuacja bardzo mnie niepokoi, myślę o swoich rodzicach i teściach. Tak mała rzecz, jak noszenie maseczek, naprawdę nie jest to straszną niedogodnością. Może to nas wszystkich uchronić. Nie szukajmy teorii spiskowych”, prosiła w rozmowie z Michałem Dziedzicem żona Radosława Majdana.

Byłemu piłkarzowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!  

Radosław Majdan jest zakażony koronawirusem:

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Póki co nie wiadomo, jaki jest jego stan zdrowia. Mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan przebywa w szpitalu:

Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.