Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O tym się mówi

Mama Qczaja wymaga natychmiastowej operacji. Jednak w szpitalu nie potraktowano jej najlepiej…

Trener podzielił się nowymi informacjami

Marcjanna Maryszewska 18 sierpnia 2022 21:10
Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Kilka dni temu Qczaj opublikował poruszający wpis o stanie zdrowia ukochanej mamy, która choruje na nowotwór. To dla całej rodziny trudny czas, jednak nie tracą nadziei i robią wszystko co w ich mocy, aby kobieta mogła wyzdrowieć. Niestety tego samego nie można powiedzieć o szpitalu, do którego mama Qczaja skierowała się po pomoc. Trener ujawnił, z jakim traktowaniem spotkała się w placówce...

Mama Qczaja walczy z nowotworem

Trener fitness kilka dni temu poinformował fanów o stanie zdrowia swojej mamy. W poruszającym wpisie Qczaj przekazał, że kobieta choruje na nowotwór. To dla niego ciężki okres, a dramatyczne wieści bardzo go przytłoczyły… Jednak nie chce tracić nadziei oraz pozytywnej energii, z której jest tak dobrze znany. Wszyscy bliscy wierzą, że mama wkrótce wyzdrowieje.

Zobacz: Mama Qczaja walczy z chorobą. Trener opublikował poruszający wpis

Mama pokona dziada! Znając Jej charakter (po kimś odziedziczyłem tę siłę) 7-ka, bo tyle centymetrów ma dziad nie będzie jego szczęśliwą liczbą! Ukochojcie moją Mamę… to najlepszy, najcudowniejszy człowiek jakiego znam. MAMUSIU! #inowytrwaj A teraz przytulcie ode mnie kogo kochacie! Ukochuje Was! Daniel” - czytamy na Instagramie trenera. Teraz przekazał kolejne wieści na temat samopoczucia ukochanej mamy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

Qczaj przekazał nowe informacje o stanie zdrowia mamy

Z najnowszych wpisów opublikowanych przez 35-latka dowiadujemy się, że jego mama przebywa obecnie w szpitalu w Chicago. Nerwy i stres uniemożliwiły mu nagranie filmu, w którym przekazałby najnowsze informacje, dlatego zdecydował się opisać to, co działo się na przełomie ostatnich dni.

Trener ujawnił, że jego mama potrzebuje pilnej operacji. Zabieg wiąże się jednak z ogromnym wydatkiem, na który nie stać rodziny. Jednak w tej sytuacji liczą się wyłącznie pieniądze, a szpital nie chciał iść chorej kobiecie na rękę. Qczaj przedstawił sytuację na swoim Instagramie.

Qczaj, mama Qczaja
Fot. screen z YouTube'a Qczaja

Mama musi być jak najszybciej operowana. To już wiedzieliśmy od razu. Niestety prawda jest taka, że w tej całej szpitalnej machinie – nieważne, czy u nas w Warszawie, czy u mamy w Chicago, jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. W skrócie: "wypad z tym rakiem kochana, wróć do lodówki albo z większym hajsem” - czytamy.

Na szczęście mama 35-latka nie zostanie pozostawiona bez pomocy. Siostry Qczaja są na miejscu i zadbały o to, aby ukochana mama trafiła na konsultację do jednego z najlepszych szpitali w Chicago! Przy okazji tych pozytywnych wiadomości trener personalny gorąco podziękował fanom za całe wsparcie i modlitwy, które dodały sił całej rodzinie.  

Sprawdź również: Robert Karaś trafił do szpitala. „Lekarze zakazali kontynuowania wyścigu w obawie o życie”

Fot. Instagram @qczaj

Fot. Instagram @qczaj

TAGI #zdrowie #Qczaj

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.