Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś
Fot. Instagram@agnieszkawlodarczykofficial
O tym się mówi

Robert Karaś trafił do szpitala. „Lekarze zakazali kontynuowania wyścigu w obawie o życie”

Co stało się partnerowi Agnieszki Włodarczyk?

Marcjanna Maryszewska 18 sierpnia 2022 19:57
Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś
Fot. Instagram@agnieszkawlodarczykofficial

Jeszcze wczoraj Agnieszka Włodarczyk dzieliła się swoimi obawami dotyczącymi zdrowia swojego ukochanego… Robert Karaś, polski triathlonista trafił do szpitala w połowie walki o tytuł mistrza świata w dziesięciokrotnym Ironmanie. Lekarze zadecydowali o przerwaniu wyścigu. Życie sportowca mogło być zagrożone…

Robert Karaś przerwał wyścig. Sportowiec wylądował w szpitalu

Sportowiec walczył o tytuł Mistrza Świata w Dziesięciokrotnym Ironmanie. Wyścig odbywa się w Szwajcarii, i zgodnie z zasadami uczestnicy muszą przepłynąć dystans 38 km, przejechać na rowerze 1800 km oraz przebiec 422 km. Ukochany Agnieszki Włodarczyk był już w trakcie realizacji trzeciego wymogu, a zwycięstwo miał niemal na wyciągnięcie dłoni... Jednak wtedy zainterweniowali lekarze oraz zdecydowali o przerwaniu wyścigu. Robert Karaś w samą porę trafił do szpitala.

Czytaj także: Julia Wróblewska skarży się na złe samopoczucie i prosi o pomoc. Co dolega aktorce?

Robert Karaś w szpitalu: „Był na granicy…”

Stacja TVN24 poinformowała, że Robert Karaś jest już pod opieką specjalistów. Informację tą potwierdził również sam triathlonista. Okazuje się, że przebiegł już 65 kilometrów, lecz wtedy kategorycznie zakazano mu dalszego udziału w zawodach. Życie mężczyzny mogło być zagrożone, gdyby interwencja nie przebiegła tak sprawnie. 

Lekarze zakazali kontynuowania wyścigu w obawie o życie! Był na granicy, a to wiąże się z ryzykiem… Ból po operacji, którą odbył tylko 3 tyg. temu okazał się nie do zniesienia nawet dla Niego! Dziękujemy za te emocje, wrócimy jeszcze silniejsi!”, czytamy na Instagramie Roberta Karasia. 

Internauci nie szczędzili sportowcowi słów wsparcia i podziwu: „I tak postawa godna mistrza", „Jesteś wielki", „Zmotywowałaś miliony ludzi swoim heroicznym wyczynem. Brawa za walkę", „To co zrobiłeś przez kilka dni jest nie do opisania! Mało kto wiedział, ze 3 tyg temu miałeś zabieg!". „Dla nas i tak wygrałeś", napisał również Borys Szyc.

Jeszcze niecałą dobę temu Agnieszka Włodarczyk podzieliła się poruszającym wpisem. Ukochana sportowca nie ukrywała, że choć drży o jego życie, bardzo podziwia determinację i kibicuje mu na każdym etapie morderczego wyścigu. Do Szwajcarii poleciała razem z ich synem Milanem.

Czy się denerwuję? No jasne, jak cholera! Ciężko patrzeć na cierpienie ukochanego, ale tłumaczę sobie, że przecież on sam tego chciał. To jest jego życie i pasja. Ma do tego ogromny talent, więc jedyne co mogę teraz zrobić to wspierać go z całych sił i nie przeszkadzać w realizacji celu” - czytamy. Cały przebieg wyścigu dokumentowany był w mediach społecznościowych.

Mamy nadzieję, że Robert Karaś wkrótce dojdzie do siebie. Życzymy dużo zdrowia!  

ZOBACZ: Agnieszka Włodarczyk martwi się o zdrowie partnera: „Ciężko patrzeć na cierpienie ukochanego”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?