Waldemar Goszcz
Fot. East NEws
O TYM SIĘ MÓWI!

Córka tragicznie zmarłego Waldemara Goszcza ma dziś 22 lata. Czym się zajmuje?

Wiktoria jest bardzo podobna do taty...

Gabriela Czernecka 25 stycznia 2020 09:54
Waldemar Goszcz
Fot. East NEws

Córka Waldemara Goszcza miała zaledwie kilka lat, gdy jej ojciec zmarł w tragicznym wypadku. Śmierć Goszcza wstrząsnęła całą Polską. Dziś córka zmarłego aktora, Wiktoria, ma już dwadzieścia dwa lata i... stawia pierwsze kroki w świecie mody. Jak sobie radzi? Całkiem nieźle!

Wypadek Waldemara Goszcza

Gdy zginął w tragicznym wypadku, miał niespełna 30 lat i świat u swych stóp. Waldemar Goszcz z dnia na dzień podbił serca widzów tytułową rolą w serialu Adam i Ewa. Niestety, jego kariera skończyła się, zanim na dobre się rozpoczęła… Przerwał ją tragiczny wypadek samochodowy, któremu aktor uległ w 2003 roku. W trakcie wyprzedzania zderzył się z jadącym z naprzeciwka Fordem. W samochodzie, prowadzonym przez Waldemara Goszcza znajdowali się również Radosław Pazura i Filip Siejka.

Goszcz był jedynym, który wypadku niestety nie przeżył. Radosław Pazura, siedzący z tyłu, doznał złamania lewej nogi. Uważa się, że wydarzenie odmieniło jego życie: to po nim nawrócił się i wziął ślub z długoletnią partnerką, Dorotą Chotecką. Aktor serialu Adam i Ewa nie skończył nawet trzydziestu lat. Jego córka była wówczas jeszcze bardzo malutka, miała zaledwie sześć lat.

Dziś córka Waldemara Goszcza jest dorosłą kobietą. Ma już 22 lat i stawia pierwsze kroki w świecie mody. Dziewczyna miała okazję wziąć udział w pokazie znanego polskiego projektanta, Macieja Zienia. Jak prezentowała się na pokazie, możecie zobaczyć poniżej. Czy uda jej się zrobić karierę w świecie mody? Mocno trzymamy za nią kciuki! Szczególnie, że 22-latce urody nie brakuje - internauci podkreślają, że modelka jest bardzo podobna do ojca.

Z mediów społecznościowych Wiktorii możemy dowiedzieć się także, że uwielbia ona podróżować, surfować oraz, że... przygotowuje się do ślubu! Wybrankiem córki Waldemara Goszcza jest mężczyzna o imieniu Adam. Życzymy wszystkiego najlepszego! 

Waldemar Goszcz, córka Waldemara Goszcza
Fot. East News

Waldemar Goszcz, córka Waldemara Goszcza
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.