Waldemar Goszcz z córką Wiktorią, Gonitwa Gwiazd, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, 25.05.2002
Fot. Wojtek Ziemak/ Studio69 / Forum
DZIECI GWIAZD

Tak dziś wygląda córka tragicznie zmarłego Waldemara Goszcza. Czym zajmuje się Wiktoria?

Kobieta jest bardzo podobna do taty...

Damian Brillowski 1 maja 2022 15:54
Waldemar Goszcz z córką Wiktorią, Gonitwa Gwiazd, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, 25.05.2002
Fot. Wojtek Ziemak/ Studio69 / Forum

Waldemar Goszcz podbił serca widzów tytułową rolą w serialu Adam i Ewa. Miał świat u swych stóp. Niestety, jego kariera skończyła się, zanim na dobre się rozpoczęła… Mężczyzna zginął w tragicznym wypadku, mając niespełna 30 lat. Dla rodziny był to ogromny cios, zwłaszcza dla jego 6-letniej córki Wiktorii, która z dnia na dzień straciła ojca. Od śmierci Waldemara Goszcza minęło w tym roku 19 lat. Jak potoczyło się życie jego córki? Okazuje się, że kobieta niedawno skończyła studia i została mamą. Wcześniej próbowała swoich sił... w modelingu.

Córka Waldemara Goszcza wychowała się z dala od mediów 

24 stycznia 2003 roku życie Waldemara Goszcza przerwał tragiczny wypadek samochodowy. W trakcie wyprzedzania zderzył się z jadącym z naprzeciwka Fordem. W samochodzie, prowadzonym przez aktora  znajdowali się również Radosław Pazura i Filip Siejka. Goszcz był jedynym, który wypadku niestety nie przeżył. Radosław Pazura, siedzący z tyłu, doznał złamania lewej nogi. Uważa się, że wydarzenie odmieniło jego życie: to po nim nawrócił się i wziął ślub z długoletnią partnerką, Dorotą Chotecką

Waldemar Goszcz w dniu śmierci osierocił 6-letnią wówczas córkę Wiktorię. Dziewczynka była owocem miłości aktora i projektantki wnętrz Moniki. Para poznała się w 1996 roku, a już rok później powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Szczęście jednak nie trwało długo i po kilku latach doszło do rozwodu. Tak Waldemar podsumował rozpad swojego małżeństwa: „Połączyła nas wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia. Rozdzieliła niezgodność charakterów i zupełnie różne zainteresowania. Inność łączy na początku, a później przeszkadza”.

Po rozstaniu pary córka zamieszkała z matką, jednak nie straciła kontaktu z ojcem, który był częstym gościem w ich domu. Śmierć taty była dla dziewczynki ogromnym ciosem. Wraz z mamą postanowiły, że nie będą się udzielać publicznie, tylko usuną się w cień. Na długie lata słuch o córce Waldemara Goszcza ucichnął. Media próbowały dowiedzieć się, co słychać u pociechy tragicznie zmarłego aktora. Bezskutecznie. 

Czytaj także: Jego karierę przerwał tragiczny wypadek! Tak wyglądało życie Waldemara Goszcza

Waldemar Goszcz, 06.03.2001 rok
Fot. Marek Nelken / Studio69 / Forum

Waldemar Goszcz, 06.03.2001 rok

Waldemar Goszcz, 08/09.06.2001 Opole. 38 Festiwal Piosenki Polskiej Opole
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER
Waldemar Goszcz, 38 Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, 08/09.06.2001 rok

Rocznica śmierci aktora „Adama i Ewy”. Waldemar Goszcz i Katarzyna Chrzanowska na planie serialu
Fot. East News

Waldemar Goszcz i Katarzyna Chrzanowska na planie serialu "Adam i Ewa", 05.10.2001 rok

Wiktoria Goszcz jako modelka u Macieja Zienia

Dopiero w 2018 roku Wiktoria Goszcz samowolnie przypomniała o swoim istnieniu. Za sprawą pokazu mody Macieja Zienia, publiczność miała okazja po raz pierwszy zobaczyć, jak bardzo zmieniła się córka Waldemara Goszcza. Wiktoria jako modelka dumnie kroczyła po wybiegu, prezentując kolekcję „Under Pressure”. Na jednym pokazie się nie skończyło, bowiem kobieta podpisała również kontrakt z międzynarodową agencją WS Model Agency. Ponadto jej zdjęcie znalazło się we francuskim magazynie „Eclair Magazine”.

Czytaj także: Waldemar Goszcz miał błyskotliwą karierę, którą przerwał tragiczny wypadek… Jak do niego doszło?

Waldemar Goszcz z córką Wiktorią, Gonitwa Gwiazd, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, 25.05.2002
Fot. Wojtek Ziemak/ Studio69 / Forum

Waldemar Goszcz z córką Wiktorią, Gonitwa Gwiazd, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, 25.05.2002 rok

Waldemar Goszcz z rodziną, Wiktoria Goszcz, 2002 rok
Fot. MICHAL HETMANEK/REPORTER

Waldemar Goszcz z rodziną, Wiktoria Goszcz, 2002 rok

Waldemar Goszcz, córka Waldemara Goszcza
Fot. East News
Wiktoria Goszcz 

Wiktoria Goszcz została mamą

W 2021 roku życie Wiktorii Goszcz radykalnie się zmieniło. Świat mody musiał ustąpić miejsca macierzyństwu. W marcu zeszłego roku córka Waldemara Goszcza po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł chłopiec, któremu rodzice nadali imię Stanisław. Młoda mama poświęca każdą wolną chwilę swojemu synkowi. 

Z kolei jej profil na Instagramie przypomina poradnik dla mam. Znajdują się na nim posty zawierające informacje np. o depresji poporodowej czy amnezji dziecięcej. Co ciekawe, w jednym z postów Wiktoria zdradziła, jak obecnie wygląda jej życie. Okazuje się, że kobieta nie lubi, gdy zwraca się do niej pełnym imieniem, jest szczęśliwą posiadaczką dwóch kotów, a jej pasją jest moda i gotowanie. Dodatkowo przyznała, że jest w trakcie przygotowań do obrony magistra z psychologii. A oto, co dokładnie Wiktoria napisała o swoim życiu w maju 2021 roku: 

“Mam na imię Wiktoria, ale muszę się Wam przyznać, że nie lubię jak się tak do mnie zwraca. Wolę Wika, czy Wiki, jakoś tak bardziej na luzie. Jestem mamą kilkumiesięcznego Stasia i dwóch futrzastych kociaków. Po porodzie wiele rzeczy uległo przewartościowaniu. Do tego stopnia, że z dnia na dzień postanowiłam wyrzucić moje badanie magisterskie do kosza i zacząć pracę od nowa. Po 5 latach jestem na ostatniej prostej do otrzymania tytułu magistra psychologii. Poza tym, interesuje się modą i gotowaniem. Od niedawna umiem nawet piec torty. Pomysł na prowadzenie Instagrama o rodzicielstwie, dojrzewał we mnie od jakiegoś czasu. Wiele mam, ojców, psychologów dziecięcych prowadzi profile o podobnej tematyce (sama czytam je nałogowo), ale mimo to chciałabym zrobić to dla siebie, a jeśli Wy przy okazji będziecie mogli z tego skorzystać to będę podwójnie szczęśliwa”, napisała Wiktoria Goszcz na Instagramie. 

Kobiecie zdarza się też publikować zdjęcia z rodziną, dzięki temu wiemy, jak wygląda jej partner Adam oraz ich syn Staś. Całej rodzinie życzymy wszystkiego najpiękniejszego.  

Czytaj także: Opublikowano ostatnią piosenkę Waldemara Goszcza. Ten utwór porusza...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.