Waldemar Goszcz z córką Wiktorią, Gonitwa Gwiazd, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, 25.05.2002
Fot. Wojtek Ziemak/ Studio69 / Forum
DZIECI GWIAZD

Tak dziś wygląda córka tragicznie zmarłego Waldemara Goszcza. Czym zajmuje się Wiktoria?

Kobieta jest bardzo podobna do taty...

Damian Brillowski 24 stycznia 2023 15:00
Waldemar Goszcz z córką Wiktorią, Gonitwa Gwiazd, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, 25.05.2002
Fot. Wojtek Ziemak/ Studio69 / Forum

Jego rola w serialu „Adam i Ewa” dziś uznawana jest za kultową. Waldemar Goszcz podbił serca widzów poczuciem humoru, urokiem osobistym i pozytywną energią. Miał świat u stóp i praktycznie nieskończone możliwości. Ale jego życie zakończyło się, zanim na dobre się rozpoczęło… Mężczyzna zginął w tragicznym wypadku 24 stycznia 2003 roku, mając niespełna 30 lat. Dla rodziny był to niewyobrażalny cios, zwłaszcza dla jego sześcioletniej wówczas córeczki Wiktorii, która w mgnieniu oka straciła ojca. Od śmierci Waldemara Goszcza minęło dziś 20 lat. Jak potoczyło się życie jego córki? Okazuje się, że kobieta skończyła studia i została mamą. Wcześniej próbowała swoich sił... w modelingu.

[Ostatnia aktualizacja tekstu: 29.03.2024]

Córka Waldemara Goszcza wychowała się z dala od mediów 

24 stycznia 2003 roku życie Waldemara Goszcza przerwał tragiczny wypadek samochodowy. W trakcie wyprzedzania zderzył się z jadącym z naprzeciwka Fordem. W samochodzie, prowadzonym przez aktora  znajdowali się również Radosław Pazura i Filip Siejka. Goszcz był jedynym, który wypadku niestety nie przeżył. Radosław Pazura, siedzący z tyłu, doznał złamania lewej nogi. Uważa się, że wydarzenie odmieniło jego życie: to po nim nawrócił się i wziął ślub z długoletnią partnerką, Dorotą Chotecką

Waldemar Goszcz w dniu śmierci osierocił sześcioletnią wówczas córkę Wiktorię. Dziewczynka była owocem miłości aktora i projektantki wnętrz Moniki. Para poznała się w 1996 roku, a już rok później powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Szczęście jednak nie trwało długo i po kilku latach doszło do rozwodu. Tak Waldemar podsumował rozpad swojego małżeństwa: „Połączyła nas wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia. Rozdzieliła niezgodność charakterów i zupełnie różne zainteresowania. Inność łączy na początku, a później przeszkadza”.

Po rozstaniu pary córka zamieszkała z matką, jednak nie straciła kontaktu z ojcem, który był częstym gościem w ich domu. Śmierć taty była dla dziewczynki ogromnym ciosem. Wraz z mamą postanowiły, że nie będą się udzielać publicznie, tylko usuną się w cień. Na długie lata słuch o córce Waldemara Goszcza zaginął. Media próbowały dowiedzieć się, co słychać u pociechy tragicznie zmarłego aktora. Bezskutecznie. 

Czytaj także: Ojcostwo było dla niego wielkim wyzwaniem, dziś nie wyobraża sobie życia bez dzieci. Takim ojcem jest Kamil Baleja

Waldemar Goszcz, 06.03.2001 rok
Fot. Marek Nelken / Studio69 / Forum

Waldemar Goszcz, 06.03.2001 rok

Waldemar Goszcz, 08/09.06.2001 Opole. 38 Festiwal Piosenki Polskiej Opole
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER
Waldemar Goszcz, 38 Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, 08/09.06.2001 rok

Rocznica śmierci aktora „Adama i Ewy”. Waldemar Goszcz i Katarzyna Chrzanowska na planie serialu
Fot. East News

Waldemar Goszcz i Katarzyna Chrzanowska na planie serialu "Adam i Ewa", 05.10.2001 rok

Wiktoria Goszcz jako modelka u Macieja Zienia

Dopiero w 2018 roku Wiktoria Goszcz świadomie przypomniała o swoim istnieniu. Za sprawą pokazu mody Macieja Zienia, publiczność miała okazję po raz pierwszy zobaczyć, jak bardzo zmieniła się córka Waldemara Goszcza. Wiktoria jako modelka dumnie kroczyła po wybiegu, prezentując kolekcję „Under Pressure”. Na jednym pokazie się nie skończyło, ponieważ podpisała również kontrakt z międzynarodową agencją WS Model Agency. Ponadto jej zdjęcie znalazło się we francuskim magazynie „Eclair Magazine”. 

Czytaj także: Dzięki dzieciom jego życie jest „pełniejsze i szczęśliwsze”. Jakim ojcem jest Krzysztof Bosak?

Waldemar Goszcz z córką Wiktorią, Gonitwa Gwiazd, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, 25.05.2002
Fot. Wojtek Ziemak/ Studio69 / Forum

Waldemar Goszcz z córką Wiktorią, Gonitwa Gwiazd, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, 25.05.2002 rok

Waldemar Goszcz z rodziną, Wiktoria Goszcz, 2002 rok
Fot. MICHAL HETMANEK/REPORTER

Waldemar Goszcz z rodziną, Wiktoria Goszcz, 2002 rok

Waldemar Goszcz, córka Waldemara Goszcza
Fot. East News
Wiktoria Goszcz 

Wiktoria Goszcz została mamą. Tak wygląda jej synek

W 2021 roku życie Wiktorii Goszcz radykalnie się zmieniło. Świat mody musiał ustąpić miejsca macierzyństwu. W marcu zeszłego roku córka Waldemara Goszcza po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł chłopiec, któremu rodzice nadali imię Stanisław. Młoda mama poświęca każdą wolną chwilę swojej pociesze. 

Z kolei jej profil na Instagramie, który śledzi ponad 8 tysięcy osób, przypomina poradnik dla mam – nie był od kilku miesięcy aktualizowany. Znajdują się na nim posty zawierające informacje np. o depresji poporodowej czy amnezji dziecięcej. Co ciekawe, w jednym z postów Wiktoria zdradziła, jak obecnie wygląda jej życie. Okazuje się, że kobieta nie lubi, gdy zwraca się do niej pełnym imieniem, jest szczęśliwą posiadaczką dwóch kotów, a jej pasją jest moda i gotowanie. Wiktoria Goszcz jest magistrem psychologii, pasjonatką tańca i pilatesu. A oto, co dokładnie Wiktoria napisała o swoim życiu w maju 2021 roku: 

„Mam na imię Wiktoria, ale muszę się Wam przyznać, że nie lubię jak się tak do mnie zwraca. Wolę Wika, czy Wiki, jakoś tak bardziej na luzie. Jestem mamą kilkumiesięcznego Stasia i dwóch futrzastych kociaków. Po porodzie wiele rzeczy uległo przewartościowaniu. Do tego stopnia, że z dnia na dzień postanowiłam wyrzucić moje badanie magisterskie do kosza i zacząć pracę od nowa. Po 5 latach jestem na ostatniej prostej do otrzymania tytułu magistra psychologii. Poza tym, interesuje się modą i gotowaniem. Od niedawna umiem nawet piec torty. Pomysł na prowadzenie Instagrama o rodzicielstwie, dojrzewał we mnie od jakiegoś czasu. Wiele mam, ojców, psychologów dziecięcych prowadzi profile o podobnej tematyce (sama czytam je nałogowo), ale mimo to chciałabym zrobić to dla siebie, a jeśli Wy przy okazji będziecie mogli z tego skorzystać to będę podwójnie szczęśliwa”, napisała Wiktoria Goszcz na Instagramie. 

Ponadto jest właścicielką MUMSY CONCEPT, sklepu internetowego połączonego z Przestrzenią Wsparcia dla kobiet na każdym etapie życia. Jak wpadła na pomysł? „Pomysł na stworzenie przestrzeni dla kobiet pojawił się w moje głowie na początku drogi macierzyńskiej. Gdzieś pomiędzy usypianiem mojego oczka w głowie, a dopijaniem zimnej kawy z rana :) Wtedy zaczęłam zadawać sobie pytanie "co dalej?". Zastanawiałam się jak mogę połączyć moje pasje, marzenia, wykształcenie i tak powstał w mojej głowie zarys Mumsy Concept. Po czasie zdałam sobie sprawę, że trasa, którą obrałam to coś zdecydowanie więcej niż tylko, i aż maraton macierzyński, to przede wszystkim moja droga przez KOBIECOŚĆ! I tak narodziła się moja MISJA. Tak narodziło się Mumsy Concept”, czytamy na stronie.

Wiktorii Goszcz zdarza się też publikować zdjęcia z rodziną, dzięki temu wiemy, jak wygląda jej partner Adam oraz ich syn Staś. Całej rodzinie życzymy wszystkiego najpiękniejszego.  

Czytaj także: Traci nadzieję, że odbuduje relacje z córką. "Długo bolało mnie serce", mówi Kostek Yoriadis

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.